Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Startujeme na Mistrovství ČR ve vícebojích

V atletickém středisku Emila Zátopka, na stadionu Houšťka ve Staré Boleslavi, proběhne ve dnech od pátku 22. května do neděle 24. května 2015 Mistrovství ČR ve vícebojích. Soutěžit budou v průběhu tří dnů naši nejlepší vícebojaři od kategorie mladšího žactva až po nejlepší muže a ženy.

Naše pozornost bude zaměřena především na páteční a sobotní klání všestranných atletů, kdy startují všichni naši atleti..

Technickým delegátem byli vybráni všichni naši přihlášení mladí atleti a atletky. Do závodu půjdou s ambicí na medailový zisk a daší pěkná umístění. Kdo nastoupí a komu budeme fandit?

V kategorii dorostenek v sedmiboji nastoupí PÁŤA BURAJOVÁ 99 a bude chtít navázat na pěkné umístění v halovém víceboji..

V kategorii žákyň máme trojnásobné zastoupení, do sedmiboje nastoupí obhájkyně žákovského vícebojařského titulu z roku 2014 a držitelka českého rekordu ANIČKA KERBACHOVÁ 00. Společně s ní loňská mistryně ČR v pětiboji v kategorii mladších žákyň a stříbrná z mistrovského halového pětiboje TEREZA ŠÍNOVÁ 01. Třetím našim želízkem mezi žákyněmi je LINDA DUFKOVÁ 01, která jako jediná z našich už absolvovala letošní sedmiboj a její umístění v českých tabulkách je velmi lichotivé.

V kategorii žáků nastoupí naše trio se snahou zabojovat se soupeři o rok staršími:
HONZA PATKA 01 jako jediný má za sebou úspěšně zvládnutý devítiboj, který chce vylepšit.
PETR VACÁTKO 01 chce právě v Houšťce prodat slibně vzrůstající formu.
ONDRA HOREJŠ 01 bude chtít kluky potrápit a být leaderem.
Umístění do první poloviny startovního pole by pro kluky bylo úspěchem.

V pátek je začátek stanoven na 11 hodin, v sobotu se začne v 10 hodin.
Udělejte si výlet a přijeďte podpořit naše atlety do krásného prostředí sportovního areálu.

Přidáno/aktualizováno: 20.5.2015

 

Další aktuality

Výsledky z červencových mítinků

Naši atleti se představili na dvou kvalitních domácích mítincích. Terka po delší závodní pauze způsobené zraněním, Maruška ve snaze splnit limit na juniorský evropský šampionát. celý článek

(vloženo 15.7.2025)

Výsledky z Mistrovství ČR do 22 let v Chebu

V termínu 5.-6.července 2025 proběhlo v Chebu na „zlaté dráze“ Mistrovství ČR do 22 let open. celý článek

(vloženo 11.7.2025)

Výsledky našich atletů z hostování a mítinků

Poprvé v letošní sezóně se naši atleti poprvé objevili v barvách Sokol Kolín – atletika v plném šestičlenném počtu a výrazně pomohli oběma týmům Kolína k celkovému prvenství ve skup.B a tudíž k postupu do Mistrovství ČR družstev mužů a žen. celý článek

(vloženo 10.7.2025)

Výsledky z mítinků

Naši dospělí atleti startovali na domácích mítincích včetně vloženého závodu na Gigantu v případě Tondy, největší pozitivum skvělé vystoupení štafety s ním na prvním úseku. celý článek

(vloženo 25.6.2025)

Výsledky ze 3.kola MPD žákyň, sk.C na Podvinném mlýně

Městský přebor družstev kategorie žákyň ve skupině C pokračoval v pondělí 23.června 2025 3.kolem na Podvinném mlýně. celý článek

(vloženo 24.6.2025)

Více aktualit

Všechny aktuality