Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z dubnové Míle s úsměvem

Ve Stromovce, se startem a cílem u Šlechtovky, se běžela dubnová Míle s úsměvem pro kategorii do 12 let. Závod se nesl ve znamení čísla 4. Uskutečnil se 4.4.2015, letos to byl 4. závod dvanáctidílného seriálu a našim mladým běžcům se podařilo dostat se v počtu 4 na stupně vítězů.

Na startu v obvyklém složení, tentokrát šestičlenném, nikdo další se nepřidal. Mladí běžci opět prokázali své předpoklady a jarní běžeckou připravenost před blížícími se závody na dráze.
Ty budou od května pro všechny prioritou!

V kategorii kluků opět dva naši vítězové, dva bronzové stupně k tomu!

KLUCI

  • Matěj BEDNÁŘ 03 ani tentokrát nenašel přemožitele, v cíli na prvním místě za 6:05s. Přepočet na věkový koeficient ho sesadil na druhé místo. Nevděčná úloha pro Matěje, vyhrává, ale jak za ním, to neovlivní.
  • Marek VANDÍREK 05 udržel za Matějem pro něho dostačující odstup, doběhl na druhém místě za 6:14s a stačilo mu to s koeficientem na vítězství, získal už počtvrté plný zisk 30 bodů a „bez ztráty kytičky“ ho to řadí do čela celkového pořadí.
  • Honza SCHNAJBERK 04 si zajistil svým časem v cíli 6:22s bronzový stupínek a na něm zůstal po přepočtu na věkový koeficient.
  • Vilda BEDNÁŘ 03 doběhl na pátém místě za 6:50s, s koeficientem klesl na sedmé místo.
  • Honza HURDÁLEK 06 se taky dostal pod 7min., zaběhl na šestém místě za 6:53s, o jedno místo si polepšil s koeficientem.

V závodě startovalo 17 kluků.

Celkové pořadí a bodové zisky po čtyřech závodech:
1. místo: Marek VANDÍREK | 120 bodů | (ze 4 závodů)
2. místo: Matěj BEDNÁŘ | 112 bodů | (ze 4 závodů)
3. místo: Honza SCHNAJBERK | 108 bodů | (ze 4 závodů)
4. místo: Honza HURDÁLEK | 99 bodů | (ze 4 závodů)
6. místo: Vilda BEDNÁŘ | 93 bodů | (ze 4 závodů)
8. místo: Alex ŠIMEK | 84 bodů | (ze 3 závodů)
Body získalo 40 kluků.

HOLKY

  • Míša RUBEŠOVÁ 05 doběhla na třetí pozici za 7:14s a na druhé místo si polepšila po přepočtu koeficientu. Po tomto závodě se vyšvihla do čela celkového pořadí!

V závodě startovalo 13 holek.

Celkové pořadí a bodové zisky po čtyřech závodech:
1. místo: Míša RUBEŠOVÁ | 112 bodů | (ze 4 závodů)
2. místo: Hornofová | 106 bodů | (ze 4 závodů)
3. místo: Florová | 87 bodů |  (ze 3 závodů)

Další závod se koná ve Stromovce v sobotu 2. května 2015.

 

VELKÁ ŽATECKÁ 2015

Alex ŠIMEK 04 dal tentokrát před Mílí s úsměvem přednost závodu v Žatci Velká žatecká 2015.
V sobotu 4. dubna startoval v závodě na 500m a zvítězil v čase 1:51,4s v kategorii Žáci přípravka B (2004-2005). Závodu se zúčastnilo 11 kluků.

Kompletní výsledky na: cs.srichinmoyraces.org

Přidáno/aktualizováno: 9.4.2015

 

Další aktuality

Výsledky z Mistrovství ČR do 22 let v Chebu

V termínu 5.-6.července 2025 proběhlo v Chebu na „zlaté dráze“ Mistrovství ČR do 22 let open. celý článek

(vloženo 11.7.2025)

Výsledky našich atletů z hostování a mítinků

Poprvé v letošní sezóně se naši atleti poprvé objevili v barvách Sokol Kolín – atletika v plném šestičlenném počtu a výrazně pomohli oběma týmům Kolína k celkovému prvenství ve skup.B a tudíž k postupu do Mistrovství ČR družstev mužů a žen. celý článek

(vloženo 10.7.2025)

Výsledky z mítinků

Naši dospělí atleti startovali na domácích mítincích včetně vloženého závodu na Gigantu v případě Tondy, největší pozitivum skvělé vystoupení štafety s ním na prvním úseku. celý článek

(vloženo 25.6.2025)

Výsledky ze 3.kola MPD žákyň, sk.C na Podvinném mlýně

Městský přebor družstev kategorie žákyň ve skupině C pokračoval v pondělí 23.června 2025 3.kolem na Podvinném mlýně. celý článek

(vloženo 24.6.2025)

Výsledky ze 3.kola MPD žáků, sk.C na Podvinném mlýně

Městský přebor družstev kategorie žáků ve skupině C pokračoval v pondělí 23.června 2025 3.kolem na Podvinném mlýně. Po vítězství v 1.kole obsadili kluci ve 2.kole 2.místo. celý článek

(vloženo 24.6.2025)

Více aktualit

Všechny aktuality