Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky Mladých Běchovic a Říčanského čtyřboje

Třikrát na stupních vítězů v Běchovicích

V sobotu 20. září 2014 se uskutečnil za obrovského zájmu už 49. ročník Mladých Běchovic.
Početně obsazené kategorie od těch nejmladších až po kategorie žactva znovu prokázaly
oblibu tohoto závodu a Mladé Běchovice tak úspěšně navázaly na dlouholetou tradici.

V tomto roce byl závod zařazen do Poháru Pražských Běžeckých Nadějí. Lze jen litovat, že rodiče našich dětí nenašly cestu do Běchovic ve vyšším počtu. Zúčastnilo se 9 našich atletů od nejmenších po přípravku.

Nejmladší žáci (2003-2004), závod na 600m

Tento závod zařazen do PPBN. Startovalo 40 účastníků.

Dvě vítězství v Říčanech

V neděli 21. září 2014 proběhl Římanský čtyřboj v atletických disciplínách. Startovali na něm úspěšně 4 naši mladí atleti.

Bodovalo se podle umístění, maximální počet bodů získal vítěz disciplíny v příslušné kategorii podle počtu účastníků, až po jeden bod pro posledního. U každého uvedeno umístění a výkon v disciplíně.

Dívky minipřípravka (2007-2008)

1. místo získala Sára DOLEJŠOVÁ 07 ziskem 87 bodů (50m - 1. místo, 9,5s | překážkový běh 300m - 1. místo, 1:07,3s | kriket - 1. místo, 18,00m | skok z místa - 4. místo, 146cm)
Startovalo 19 závodnic.

Hoši elévové (2005-2006)

1. místo získal Marek VANDÍREK 05 ziskem 87 bodů (50m - 1. místo, 8,1s | překážkový
běh 300 m - 1. místo, 54,7s | kriket - 4. místo, 30,10m | dálka - 1. místo, 354cm)

4. místo získal Honza HURDÁLEK 06 ziskem 47 bodů, o 1 bod za třetím (50m - 15. místo, 9,3s | překážkový běh 300m - 2. místo, 58,4s | kriket - 1. místo, 35,50m | dálka - 15. místo, 266cm)
Startovalo 25 závodníků.

Hoši elévové (2003-2004)

4. místo Honza SCHNAJBERK 04 ziskem 52 bodů (60m - 4. místo 9,7s | překážkový běh 300m - 1. místo 55,0s | kriket - 6. místo 32,20m | dálka - 11. místo 324cm)
Startovalo 15 závodníků.

Daniela MANDÍKOVÁ 07 závodila ve 4. ročníku Přeboru lékárny IKEM v Krčském lese v Lesním běhu a obsadila 2. místo v běhu na 800m v čase 2:52s v kategorii nejmladších žákyň.

Daniela Mandíková

Přidáno/aktualizováno: 23.9.2014

Další aktuality

Výsledky z 13.ročníku Jarního běhání 2024

V pořadí již 13.ročník Jarního běhání 2024 se uskutečnil v sobotu 6.dubna celý článek

(vloženo 11.4.2024)

INFORMACE K PRÁZDNINOVÝM LETNÍM SOUSTŘEDĚNÍM 2024

Vážení rodiče, tak jako v minulých letech jsme pro vaše děti, členy oddílu, připravili i v roce 2024 nabídku Prázdninových letních soustředění v areálu Hrabákova pod vedením oddílových trenérů. celý článek