Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z Přeboru Prahy dorostu a žactva na Děkance

O víkendu 1.-2.června 2024 proběhl na Děkance Přebor Prahy pro kategorie
dorostu a žactva. Až nevídaným medailovým ziskem skončil pražský přebor pro
naše mladé atlety z kategorie žactva. Na umístění pod medailovými stupni se
prosadila celá řada dalších.
Medailové tsunami pro naše žáky a žákyně se ziskem 18 přebornických
medailí (9 zlatých-3 stříbrné-6 bronzových medailí) s přívalem osobních
rekordů.
Dorostenky 4 přebornické medaile (2 stříbrné-2 bronzové) a k tomu mnoho
osobních rekordů.
Výsledky podle kategorií a umístění:
ŽACTVO
1.místo:
Lucie Maredová 10 ve skoku vysokém výkonem 151cm.
David Ďorď 09 ve skoku o tyči v osobním rekordu 425cm.
Viktorie Grabowská 10 ve vrhu koulí 3kg v osobním rekordu 13,58m.
Viktorie Grabowská 10 v hodu diskem 0,75kg výkonem 33,45m.
Daniel Gasiúnas-Demčenko 09 ve vrhu koulí 4kg výkonem 15,20m.
Daniel Gasiúnas-Demčenko 09 v hodu diskem 1kg výkonem 41,40m.
Viktorie Grabowská 10 v hodu oštěpem výkonem 41,23m.
Daniel Gasiúnas-Demčenko 09 v hodu oštěpem výkonem 54,95m.
Adéla Bucková 09 v hodu kladivem 3kg v osobním rekordu 30,11m.
2.místo:
David Ďorď 09 na 200m překážek v osobním rekordu 27,50s.
Adéla Bucková 09 ve vrhu koulí 3kg v osobním rekordu venku 13,17m.
Adéla Bucková 09 v hodu diskem 0,75kg výkonem 30,82m.
3.místo:
4x60m žákyně: Dobrá-Zmrzlá-Grabowská-Bucková v čase 30,40s.
4x60m žáci: Ďorď-Sadílek-Džasmahombetov-Gasiúnas-Demčenko v čase
28,49s.
4x300m žáci: Čech-Džasmahombetov-Sadílek-Ďorď v čase 2:42,43s.
David Ďorď 09 na 100m překážek v R 14,38s, ve Finále osobní rekord 14,18s.
Veronika Grabowská 10 ve skoku o tyči výkonem 275cm.
Nicol Carmine 09 v hodu oštěpem výkonem 36,37m.
4.místo:
Elin Zmrzlá 10 v běhu na 300m v osobním rekordu 43,08s.
Zdeněk Sadílek 09 na 200m překážek v čase 28,10s.
Michal Mandík 10 v běhu na 1500m překážek v osobním rekordu 5:17,76s.
 
Magdalena Mikovcová 09 v běhu na 1500m překážek v osobním rekordu
6:07,40s.
5.místo:
Zdeněk Sadílek 09 v běhu na 300m v osobním rekordu 39,01s.
Klára Šlechtová 10 v běhu na 1500m v osobním rekordu 5:23,16s.
Mia Bačíková 09 v běhu na 3000m v osobním rekordu 13:10,63s.
Richard Čech 10 v běhu na 1500m překážek v osobním rekordu 5:19,66s.
Kateřina Kašáková 09 v běhu na 1500m překážek v osobním rekordu 6:14,94s.
6.místo:
Kateřina Kašáková 09 v běhu na 3000m v osobním rekordu 13:34,55s.
4x300m žákyně: Belánová-Maredová-Zmrzlá-Dobrá v čase 2:59,32s.
Elin Zmrzlá 10 v dálce v osobním rekordu 488cm, v kvalifikaci 485cm.
7.místo:
Anna Davidová 10 ve skoku vysokém v osobním rekordu 144cm.
8.místo:
Michaela Dobrá 09 na 150m v čase 20,03s.
Elin Zmrzlá 10 na 200m překážek v osobním rekordu 32,12s.
Mia Bačíková 09 v běhu na 1500m překážek v osobním rekordu 6:30,27s.
9.místo:
Jan Bartoš 09 ve skoku vysokém v osobním rekordu 157cm.
Veronika Fořtová 09 v běhu na 1500m překážek v osobním rekordu 6:55,71s.
11.místo:
Michaela Dobrá 09 na 60m v R v osobním rekordu 8,15s, ve Finále B 8,30s.
Další výsledky:
Táňa Štěpánková 10 v běhu na 1500m překážek v osobním rekordu 7:12,63s.
Nella Belánová 09 na 60m v R v osobním rekordu 8,26s.
Michal Džasmahombetov 09 na 60m v R v osobním rekordu 8,74s.
Stella Papoušková 09 na 150m čas 21,43s.
Michal Džasmahombetov 09 na 150m v osobním rekordu 18,74s.
Marie Majerová 10 v běhu na 1500m v osobním rekordu 5:54,19s.
Michaela Dobrá 09 v běhu na 300m v osobním rekordu 44,39s.
Richard Čech 10 na 800 v osobním rekordu 2:22,09s.
Michal Mandík 10 na 800m v osobním rekordu 2:26,96s.
Veronika Grabowská 10 na 200m překážek v osobním rekordu 33,18s.
Laura Kvasnicová 10 ve skoku vysokém výkon 140cm; Nela Přádová 10 130cm.
Lucie Maredová 10 v kvalifikaci dálky 453cm; Nicol Carmine 09 433cm.
Magdalena Mikovcová 09 ve skoku o tyči výkon 190cm.
Barbora Švadlenková 09 ve vrhu koulí 3kg výkon 8,69m.
Barbora Švadlenková 09 v hodu diskem 0,75kg výkon 19,78m.
Nela Přádová 10 v hodu oštěpem NM.
 
DOROST
2.místo:
Sofie Krušinová 08 v běhu na 2000m překážek v osobním rekordu 8:18,18s.
Hana Teplá 07 v trojskoku ve vyrovnaném osobním rekordu 10,98m.
3.místo:
4x400m dorostenky: Dolejšová-Klusáčková-Šedlbauerová-Krušinová v čase
4:20,24s.
Nikol Klusáčková 08 v běhu na 2000m překážek v osobním rekordu 8:38,97s.
4.místo:
Jonáš Nietsche 08 v běhu na 3000m v osobním rekordu 9:56,84s.
Sofie Krušinová 08 v běhu na 2000m překážek v čase 8:18,18s.
Ema Šedlbauerová 08 ve vrhu koulí 3kg výkonem 11,88m.
Anna Tocháčková 08 v hodu oštěpem 500g výkonem 35,68m.
5.místo:
Sára Dolejšová 07 v běhu na 3000m v čase 12:18,97s.
Anna Tocháčková 08 v trojskoku výkonem 10,64m.
6.místo:
Filip Hanko 08 na 100m v R v osobním rekordu 11,73s, ve Finále 12,12s.
Robert Černý 08 na 300m překážek v osobním rekordu 43,30s.
Ema Šedlbauerová 08 v hodu oštěpem 500g výkonem 34,03m.
7.místo:
Robert Černý 08 na 400m v osobním rekordu 54,87s.
Jonáš Nietsche 08 v běhu na 2000m překážek v osobním rekordu 7:10,69s.
Nikol Klusáčková v běhu na 2000m překážek v čase 8:38,97s.
8.místo:
Hana Teplá 08 na 100m překážek v R 15,45, ve Finále B 16,18s.
Další umístění:
Tereza Přibíková 08 v běhu na 800m v čase 2:52,52s.
Ema Šedlbauerová 08 v hodu kladivem 3kg v osobním rekordu 24,95m.
Tereza Přibíková v hodu kladivem 3kg v osobním rekordu 20,19m.
Hana Teplá 07 ve skoku vysokém NM.

Kompletní výsledky: www.atletika.cz 

Přidáno/aktualizováno: 6.6.2024

 

Další aktuality

Výsledky z Přeboru Prahy mladšího žactva v Hostivaři

Na stadionu v Hostivaři proběhl v termínu 18.-19.června 2024 Přebor Prahy mladšího žactva. Úspěchy slavili i naši mladší žáci a mladší žákyně s třemi přebornickými tituly a devíti medailemi. celý článek

(vloženo 21.6.2024)

Z Mistrovství ČR dorostu a juniorů v Ostravě zlato a stříbro na Jižní Město

Mistrovství ČR pro kategorie dorostu a juniorů 2024 proběhlo o víkendu 15.-16.června v Ostravě. Na šampionát bylo vybráno 8 našich mladých atletů. celý článek

(vloženo 18.6.2024)

Výsledky ze 3.kola MPD žákyň, skupina B na Julisce

Na stadionu Dukly na Julisce proběhlo 12.června 3.kolo Městského přeboru družstev žákyň 2024 (soutěžila zároveň družstva žáků) za pořadatelství našeho oddílu. celý článek

(vloženo 13.6.2024)

Výsledky ze 3.kola MPD žáků, skupina B na Julisce

Na stadionu Dukly na Julisce proběhlo 12.června 3.kolo Městského přeboru družstev žáků 2024 (soutěžila zároveň družstva žákyň) za pořadatelství našeho oddílu. celý článek

(vloženo 13.6.2024)

Výsledky ze 3.kola MPD žáků, skupina B na Julisce

Na stadionu Dukly na Julisce proběhlo 12.června 3.kolo Městského přeboru družstev žáků 2024 (soutěžila zároveň družstva žákyň) za pořadatelství našeho oddílu. celý článek

(vloženo 13.6.2024)

Více aktualit

Všechny aktuality