Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z 3.kola MPD mladšího žactva, skupina D na Jeseniovce

 

V pořadí 3.kolo Městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina D
proběhlo 28.května 2024 na stadionu SK Jeseniova. Ve skupině D soutěží
všechna naše družstva A,B,C.
Ve 3.kole náš A tým zvítězil se ziskem 690 bodů před Sokolem Král. Vinohrady
s 608,5 bodem, třetí náš B tým získal 519,5 bodu, čtvrtá Hostivař 499,5 bodu.
Céčko získalo 178 bodů a skončilo na devátém místě..
Nejvíce bodů získali za A tým Hegerová, Chroust a Dvořáková po 47 bodech.
Za B tým nejvíce bodoval Sadílek se 48 body a Vágnerová dala 42 body.
V Céčku dominoval Lipavský se 43 body.
4.závěrečné kolo ve skupině se uskuteční 4.června na stadionu FTVS na
Veleslavíně.
Výsledky podle disciplín:
60 metrů:
A: 1.Antonín Mlejnský 11 čas 8,85s; Josef Lehovec 12 čas 10,17s.
2.Tereza Švestková 11 čas 8,55s; Sofie Králíková 11 čas 8,92s; Bára Lipavská 11
čas 9,24s; Adéla Bernášková 12 čas 9,50s.
B: 3.Filip Machek 12 čas 9,06; Jakub Římský 12 čas 9,91s.
Alice Vágnerová 11 čas 9,05s; Andrea Dařílková 12 čas 10,57s.
C:Michaela Kocourková 12 čas 9,78s.
150 metrů:
A: 2.Jan Chroust 11 čas 22,48s; Daniel Helcl 12 čas 23,02s; Tomáš Pětioký 13
čas 24,71s.
Victoria Vivienne Večeřová 11 čas 22,82s; Natálie Kučerová 12 čas 23,72s;
Emilie Trávníková 11 čas 24,04s
B: 3.Daniel Řezanka 11 čas 22,82s; Metoděj Hlaváč 12 čas 23,47s;
Patrik Parashinets 11 čas 27,43s.
3.Alžběta Vondřichová 11 čas 22,60s; Olga Bašusová 12 čas 24,20s.
C: Ema Mlejnská 13 čas 23,28s; Ester Černá 12 čas 24,63s.
800 metrů:
A: 1.Radim Beneš 12 čas 2:42,15s; 2.Jakub Přáda 12 čas 2:46,94s.
1.Eda Oner 11 čas 2:39,07s; 2.Simona Dvořáková 12 čas 2:52,10s;
3.Eliška Hradečná 12 čas 2:52,27s.
B:Jakub Jelínek 11 čas 2:53,61s; Kamil Boschat 12 čas 3:16,57s.
Zdislava Seifertová 12 čas 3:27,08s; Emma Pařezová 11 čas 3:27,24s.
C:Ondřej Lipavský 13 čas 2:52,59s.
Stela Šnajdrová 12 čas 3:12,77s.
60 metrů překážek:
A: Jonáš Bergl 11 čas 11,40s; Daniel Mikovec 11 čas 12,08s.
 
2.Linda Hegerová 11 čas 11,50s; Viola Nováková 11 čas 12,84s.
B: 1.Václav Sadílek 11 čas 9,96s.
Karolína Čejková 11 čas 13,18s; Jana Pivoňková 12 čas 13,38s;
Viktorie Černá 13 čas 15,15s,
C: Aneta Doležalová 12 čas 12,97s; Berenika Kajzrová 11 čas 15,40s;
Lucie Přibíková 13 čas 15,52s.
4x60 metrů:
A: 1.Helcl-Hegerová-Mlejnský-Švestková čas 33,15s; Mikovec-Dvořáková-Bergl-
Králíková čas 34,92s; Lipavská-Bernášková-Pětioký-Beneš čas 37,37,68s;
Nováková-Přáda-Kučerová-Lehovec čas 38,34s.
B: 2.Sadílek-Vágnerová-Hlaváč-Vondřichová čas 33,89s; Bašusová-Parashinets-
Římský-Černá čas 36,88s; Řezanka-Čejková-Pařezová-Machek čas 36,94s;
Pivoňková-Jelínek-Seifertová-Boschat čas 38,76s.
Výška:
A: 2.Josef Lehovec 12 výkon 125cm; Antonín Mlejnský 11 výkon 115cm.
Bára Lipavská 11 výkon 130cm; Tereza Švestková 11 výkon 120cm; Sofie
Králíková 11 výkon 115cm; Adéla Bernášková 12 výkon 115cm.
B: Jakub Římský 12 výkon 115cm; Filip Machek 12 výkon 110cm.
1.Alice Vágnerová 11 výkon 135cm; Andrea Dařílková 12 výkon 125cm.
C:Michaela Kocourková 12 výkon 130cm.
Dálka:
A: Jonáš Bergl 11 výkon 410cm; Daniel Mikovec 11 výkon 365cm.
1.Linda Hegerová 11 výkon 443cm; Viola Nováková 11 výkon 371cm.
B: 1.Václav Sadílek 11 výkon 494cm.
3.Karolína Čejková 11 výkon 384cm; Viktorie Černá 13 výkon 364cm;
Jana Pivoňková 12 výkon 324cm.
C:Berenika Kajzrová 11 výkon 310cm; Aneta Doležalová 12 výkon 307cm;
Lucie Přibíková 13 výkon 262cm.
Koule 3kg mladší žáci:
A:1.Jan Chroust 11 výkon 7,84m; Daniel Helcl 12 výkon 6,34m;
Tomáš Pětioký 13 výkon 4,40m.
B: Patrik Parashinets 11 výkon 6,68m; Metoděj Hlaváč 12 výkon 5,21m;
Daniel Řezanka 11 výkon 4,91m.
Koule 2kg mladší žákyně:
A: Victoria Vivienne Večeřová 11 výkon 6,75m; Natálie Kučerová 12 výkon
6,30m; Emilie Trávníková 11 výkon 5,38m.
B: Olga Bašusová 12 výkon 7,04m; Alžběta Vondřichová 11 výkon 5,24m.
C: Ema Mlejnská 13 výkon 5,72m; Ester Černá 12 výkon 5,55m.
Kriket:
A: Jakub Přáda 12 výkon 43,39m; Radim Beneš 12 výkon 25,05m.
 
1.Simona Dvořáková 12 výkon 33,73m; Eda Oner 11 výkon 28,57m; Eliška
Hradečná 12 výkon 20,71m.
B:3.Jakub Jelínek 11 výkon 43,81m; Kamil Boschat 12 výkon 33,26m.
3.Emma Pařezová 11 výkon 33,53m; Zdislava Seifertová 12 výkon 12,29m.
C:2.Ondřej Lipavský 13 výkon 44,08m.
Stela Šnajdrová 12 výkon 20,36m.

Kompletní výsledky: www.atletika.cz 

Přidáno/aktualizováno: 6.6.2024

 

Další aktuality

Výsledky z mítinků doma a v zahraničí

Po vrcholu domácí atletické sezóny na šampionátu mužů a žen ve Zlíně startovali naši atleti na kvalitně obsazených „bronzových mítincích“. celý článek

(vloženo 15.7.2024)

Výsledky z Mistrovství ČR ve vícebojích v Houšťce

O víkendu 6.-7.července 2024 se uskutečnilo ve Staré Boleslavi na stadionu Emila Zátopka Mistrovství ČR ve vícebojích pro věkové kategorie od juniorů až po mladší žactvo. celý článek

(vloženo 9.7.2024)

Z MČR mužů a žen ve Zlíně se dvěma stříbry a limitem na MSJ

Na domácí atletický vrchol sezóny se sjela o víkendu 29.-30.června 2024 česká špička do Zlína bojovat o mistrovské medaile, kvalitní osobní výkony a limity na nadcházející mezinárodní akce. celý článek

(vloženo 3.7.2024)

Výsledky z Letní olympiády dětí a mládeže 2024

Letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 proběhla v termínu 25.-27.června v Českých Budějovicích. Do nominace hl.m.Prahy se dostalo pět našich mladých nadějných atletů a představili se v tom nejlepším světle. celý článek

(vloženo 1.7.2024)

Výsledky ze 3.kola MPD juniorek na Julisce

Na stadionu Dukly na Julisce proběhlo v úterý 25.června 2024 3.kolo Městského přeboru družstev juniorek (zároveň zde soutěžila družstva juniorů). celý článek

(vloženo 1.7.2024)

Více aktualit

Všechny aktuality