Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z 2.kola MPD mladšího žactva, skupina D v Hostivaři

V pořadí 2.kolo Městského přeboru družstev mladšího žactva proběhlo po
úvodním 1.kole v přespolním běhu už na dráze ve dvojbojích v Hostivaři
v termínu 30.dubna 2024. Ve skupině D soutěží všechna naše družstva A,B,C.
Ve 2.kole náš A tým zvítězil ziskem 755 bodů, druhá Hostivař získala 675,5
bodu, třetí náš B tým se 646 body, C tým získal na 8.místě 182 bodů.
Nejvíce bodů získali za A tým: Mlejnský, Gajdošová, Novotná 46 bodů.
Za B tým Pošva 46 bodů.
Výsledky podle disciplín:
60 metrů:
A: Jonáš Bergl 11 v čase 9,39s; Jakub Přáda 12 čas 9,58s; Linda Hegerová 11 čas
8,63s; Simona Dvořáková 12 čas 9,21s; Natálie Kučerová 12 čas 9,25s.
B: Metoděj Hlaváč 12 čas 9,31s; Luca Rychtr 11 čas 9,56s; Helena Voldřichová
13 čas 9,75s; Karolína Čejková 11 čas 9,83s; Viktorie Černá 13 čas 10,00s.
C: Anna Kačabová 12 čas 10,92s.
150 metrů:
A: Václav Halík 12 čas 23,53s; Martin Jakub Rychna 11 čas 24,34s; Emily
Gajdošová 11 čas 20,49s; Eda Oner 11 čas 23,11s; Bára Lipavská 11 čas 23,23s;
Viola Nováková 11 čas 23,29s.
B: Václav Sadílek 11 čas 19,98s; Kamil Boschat 12 čas 27,90s; Emma Pařezová
11 čas 24,00s; Klára Kmochová 11 čas 24,14s; Aneta Krejčí 11 čas 25,98s.
C: Ondřej Lipavský 13 čas 23,89s; Beáta Chlumská 11 čas 24,48s; Berenika
Kajzrová 11 čas 27,14s; Eliška Charvátová 12 čas 28,34s.
800 metrů:
A: Josef Lehovec 12 čas 2:56,41s; Martin Braum 13 čas 3:11,90s; Tereza
Švestková 11 čas 2:53,73s; Sofie Králíková 11 čas 3:01,16s; Emílie Trávníková 11
čas 3:03,02s.
B: Jakub Římský 12 čas 2:47,58s; Filip Červenka 11 čas 2:57,49s; Olga Bašusová
12 čas 3:02,10s; Anna Hálkovová 13 čas 3:12,34s; Tereza Tomšíková 11 čas
3:13,91s.
C: Aneta Doležalová 12 čas 2:57,63s.
60 metrů překážek:
A: Antonín Mlejnský 11 čas 11,70s; Daniel Helcl 12 čas 13,07s; Zdenka Novotná
12 čas 11,91s; Victoria Vivienne Večeřová 11 čas 12,19s.
B: Daniel Řezanka 11 čas 12,06s; Martin Pošva 11 čas 12,10s; Filip Machek 12
čas 12,85s; Alice Vágnerová 11 čas 14,78s; Andrea Dařílková 12 čas 15,26s.
C: Ema Mlejnská 13 čas 12,85s; Ester Černá 12 čas 13,21s; Lilien Bicanová 13
čas 13,80s; Stela Šnajdrová 12 čas 14,84s.
4x60 metrů:
 
A: Bergl-Hegerová-Mlejnský-Gajdošová čas 32,85s; Lehovec-Švestková-Helcl-
Novotná čas 34,66s; Nováková-Přáda-Dvořáková-Halík čas 34,94s; Braum-
Kučerová-Trávníková-Rychna čas 35,72s..
B: Sadílek-Vágnerová-Bašusová-Pošva čas 33,89s; Hlaváč-Čejková-Rychtr-
Voldřichová čas 36,08; Řezanka-Kmochová-Machek-Černá čas 35,89s;
Římský-Červenka-Tomšíková-Halkovová čas 37,19s.
Výška:
A: Jonáš Bergl 11 výkon 145cm; Jakub Přáda 12 výkon 136cm; Linda Hegerová
11 výkon 133cm; Simona Dvořáková 12 výkon 115cm; Natálie Kučerová 12
výkon 105cm.
B: David Štihel 11 výkon 118cm; Luca Rychtr 11 výkon 115cm; Metoděj Hlaváč
12 výkon 100cm; Karolína Čejková 11 výkon 139cm; Viktorie Černá 13 výkon
115cm; Helena Voldřichová 13 výkon 110cm.
C: Nikola Kačabová 12 výkon 105cm.
Dálka:
A: Antonín Mlejnský 11 výkon 432cm; Daniel Helcl 12 výkon 374cm; Zdenka
Novotná 12 výkon 417cm; Victoria Vivienne Večeřová 11 výkon 395cm.
B: Martin Pošva 11 výkon 450cm; Daniel Řezanka 11 výkon 426cm; Filip
Machek 12 výkon 368cm; Alice Vágnerová 11 výkon 393cm; Andrea Dařílková
12 výkon 329cm.
C: Ema Mlejnská 13 výkon 358cm; Stela Šnajdrová 12 výkon 345cm; Ester Černá
12 výkon 331cm; Lilien Bicanová 13 výkon 324cm.
Koule 3kg mladší žáci:
A: Martin Jakub Rychna 11 výkon 8,16m; Václav Halík 12 výkon 6,98m.
B: Kamil Boschat 12 výkon 7,08m; Václav Sadílek 11 výkon 6,56m.
C: Ondřej Lipavský 13 výkon 6,11m.
Koule 2kg mladší žákyně:
A: Emily Gajdošová 11 výkon 8,37m; Bára Lipavská 11 výkon 7,88m; Eda Oner
11 výkon 6,93m; Viola Nováková 11 výkon 5,10m.
B: Aneta Krejčí 11 výkon 8,85m; Emma Pařezová 11 výkon 7,66m; Klára
Kmochová 11 výkon 6,26m.
C: Beáta Chlumská 11 výkon 5,84m; Eliška Charvátová 12 výkon 5,29m.
Kriket:
A: Josef Lehovec 12 výkon 40,39m; Martin Braum 13 výkon 18,50m; Sofie
Králíková 11 výkon 33,31m; Emílie Trávníková 11 výkon 28,29m; Tereza
Švestková 11 výkon 26,30m.
B: Jakub Římský 12 výkon 35,01m; Filip Červenka 11 výkon 33,21m; Olga
Bašusová 12 výkon 32,19m; Tereza Tomšíková 11 výkon 22,52m; Anna
Hálkovová 13 výkon 13,00m.
C: Aneta Doležalová 12 výkon 19,35m.
 

Kompletní výsledky: www.atletika.cz 

Přidáno/aktualizováno: 6.6.2024

 

Další aktuality

Výsledky z mítinků doma a v zahraničí

Po vrcholu domácí atletické sezóny na šampionátu mužů a žen ve Zlíně startovali naši atleti na kvalitně obsazených „bronzových mítincích“. celý článek

(vloženo 15.7.2024)

Výsledky z Mistrovství ČR ve vícebojích v Houšťce

O víkendu 6.-7.července 2024 se uskutečnilo ve Staré Boleslavi na stadionu Emila Zátopka Mistrovství ČR ve vícebojích pro věkové kategorie od juniorů až po mladší žactvo. celý článek

(vloženo 9.7.2024)

Z MČR mužů a žen ve Zlíně se dvěma stříbry a limitem na MSJ

Na domácí atletický vrchol sezóny se sjela o víkendu 29.-30.června 2024 česká špička do Zlína bojovat o mistrovské medaile, kvalitní osobní výkony a limity na nadcházející mezinárodní akce. celý článek

(vloženo 3.7.2024)

Výsledky z Letní olympiády dětí a mládeže 2024

Letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 proběhla v termínu 25.-27.června v Českých Budějovicích. Do nominace hl.m.Prahy se dostalo pět našich mladých nadějných atletů a představili se v tom nejlepším světle. celý článek

(vloženo 1.7.2024)

Výsledky ze 3.kola MPD juniorek na Julisce

Na stadionu Dukly na Julisce proběhlo v úterý 25.června 2024 3.kolo Městského přeboru družstev juniorek (zároveň zde soutěžila družstva juniorů). celý článek

(vloženo 1.7.2024)

Více aktualit

Všechny aktuality