Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky ze závodů žactva a mladšího žactva 

 
O víkendu a bezprostředně po víkendu se naši mladí atleti zúčastnili několika závodů s potěšujícími výsledky. Mezi výkony zaujal především oštěp Dana a krátké překážky Emily Gajdošové.
 
Běh za Újezdskou sovou – Újezd nad Lesy, 11.května
V pozdějším tradičním termínu se konal přespolní běh, tzv.Sova, s našimi mladými atlety na startu.
Žáci 1600m: 3.Michal Mandík 10 v čase 5:21s; 4.Richard Čech 10 v čase 5:25s.
Mladší žáci 800m: 1.Jakub Přáda 12 v čase 2:21s.
Mladší žákyně 800m: 6.Viola Nováková 11 v čase 2:30s; 7.Zdenka Novotná 12 v čase 2:31s; 19.Beáta Ranglová 11 v čase 2:51s.
Přípravka dívky 800m: 1.Diana Novotná 15 v čase 2:49s.
 
Jarní atletické závody – Říčany, 12.května
Mladší žáci: Antonín Mlejnský 11 zaběhl 800m v čase 2:49,9s; 60m překážek v čase 11,0s; v dálce výkon 446cm; v kouli 3kg výkon 7,59m.
Mladší žákyně: Bára Lipavská 11 zaběhla 60m překážek v čase 13,1s; v dálce výkon 398cm; v kouli 2kg výkon 8,57m.
Přípravka hoši: Ondřej Lipavský 13 zaběhl 300m v čase 52,0s; v dálce z místa odrazu výkon 399cm; hod medicinbalem 1kg výkon 8,09m; překážková dráha v čase 8,5s.
Přípravka dívky: Ema Mlejnská13: zaběhla 300m v čase 54,3s; v dálce z místa odrazu výkon 410cm; hod medicinbalem 1kg výkon 6,28m; překážková dráha v čase 8,6s.
Štafeta mix 4x60m: Lipavský, Mlejnský, Lipavská, Mlejnská v čase 36,3s.
 
Veřejné závody žactva a mladšího žactva – Eden, 13.května
Mladší žáci:
60 metrů: Jakub Fischer 11 zaběhl 8,52s OR; Metoděj Hlaváč 12 zaběhl 9,24s; Patrik Parashinets 11 zaběhl 9,26s; Filip Machek 12 zaběhl 9,42s; Daniel Mikovec 9,63s; Jakub Římský 12 zaběhl 9,77s; Matyáš Bartůněk 11 zaběhl 9,93s.
300 metrů: Václav Sadílek 11 zaběhl 44,34s; Jonáš Bergl 11 zaběhl 47,47s OR; Daniel Helcl 12 zaběhl 49,85s; Metoděj Hlaváč 12 zaběhl 52,35s; Filip Machek 12 zaběhl 53,72s; Matyáš Bartůněk 11 zaběhl 56,56s.
800 metrů: Jakub Římský 12 zaběhl 2:41,54s; David Štihel 11 zaběhl 2:57,18s.
Výška: David Štihel 11 skočil 124cm; Patrik Parashinets 11 skočil 121cm.
Koule 3kg: Martin Jakub Rychna 11 vrhnul 8,57m OR; Jonáš Bergl 11 vrhnul 6,77m; Jakub Fischer 11 vrhnul 5,80m.
Kriket: Martin Jakub Rychna 11 hodil 49,93m; Daniel Mikovec 11 hodil 45,99m OR; Daniel Helcl 12 hodil 41,10m OR.
Mladší žákyně:
60 metrů: Emily Gajdošová 11 zaběhla 8,28s (w-2,3); Tereza Švestková 11 zaběhla 8,80s (w-2,3); Sofie Králíková 11 zaběhla 9,06s (w-3,5) OR; Zdenka Novotná 12 zaběhla 9,15s OR; Simona Dvořáková 12 zaběhla 9,29s OR; Adéla Bernášková 12 zaběhla 9,44s OR; Natálie Kučerová 12 zaběhla 9,50s; Eda Oner 11 zaběhla 9,58s; Aneta Doležalová 12 zaběhla 10,04s OR; Ester Černá 12 zaběhla 10,19s OR; Berenika Kajzrová 11 zaběhla 10,34s.
300 metrů: Viola Nováková 11 zaběhla 50,32s; Emílie Trávníková 11 zaběhla 54,79s; Bára Lipavská 11 zaběhla 55,02s; Beáta Chlumská 11 zaběhla 55,61s.
800 metrů: Eliška Hradečná 12 zaběhla 2:55,47s.
Výška: Zdenka Novotná 12 skočila 134cm OR; Čejková 11 skočila 131cm; Tereza Švestková 11 skočila 128cm OR; Emily Gajdošová 11 skočila 125cm; Adéla Bernášková 12 skočila 120cm.
Koule 2kg: Bára Lipavská 11 vrhla 8,01m; Beáta Chlumská 11 vrhla 6,66m; Emílie Trávníková 11 vrhla 6,28m; Viola Nováková 11 vrhla 4,90m; Eliška Hradečná 12 vrhla 4,88m.
Kriket: Emma Pařezová 11 hodila 37,90m; Simona Dvořáková 12 hodila 37,37m OR; Sofie Králíková 11 hodila 30,19m; Eda Oner 11 hodila 24,96m; Ester Černá 12 hodila 22,84m; Natálie Kučerová 12 hodila 22,39m; Berenika Kajzrová 11 hodila 18,58m; Aneta Doležalová 12 hodila 15,00m.
Žáci:
Koule 4kg: Daniel Gasiúnas-Demčenko 09 vrhnul 13,25m.
Oštěp 600g: Daniel Gasiúnas-Demčenko 09 hodil 55,73m OR a je na čele tabulek své kategorie.
Žákyně:
60 metrů: Michaela Dobrá 09 zaběhla 8,28s.
150 metrů: Michaela Dobrá 09 zaběhla 19,86s.
 
Veřejné závody PAS žactvo a mladší žactvo – Juliska, 14.května
Mladší žákyně:
60 metrů: Viola Nováková 11 zaběhla 9,50s.
60 metrů překážek: Emily Gajdošová 11 zaběhla 9,75s OR.
Dálka: Viola Nováková 11 skočila 368cm.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 

  

Přidáno/aktualizováno: 17.5.2024

 

Další aktuality

Výsledky z mítinků doma a v zahraničí

Po vrcholu domácí atletické sezóny na šampionátu mužů a žen ve Zlíně startovali naši atleti na kvalitně obsazených „bronzových mítincích“. celý článek

(vloženo 15.7.2024)

Výsledky z Mistrovství ČR ve vícebojích v Houšťce

O víkendu 6.-7.července 2024 se uskutečnilo ve Staré Boleslavi na stadionu Emila Zátopka Mistrovství ČR ve vícebojích pro věkové kategorie od juniorů až po mladší žactvo. celý článek

(vloženo 9.7.2024)

Z MČR mužů a žen ve Zlíně se dvěma stříbry a limitem na MSJ

Na domácí atletický vrchol sezóny se sjela o víkendu 29.-30.června 2024 česká špička do Zlína bojovat o mistrovské medaile, kvalitní osobní výkony a limity na nadcházející mezinárodní akce. celý článek

(vloženo 3.7.2024)

Výsledky z Letní olympiády dětí a mládeže 2024

Letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 proběhla v termínu 25.-27.června v Českých Budějovicích. Do nominace hl.m.Prahy se dostalo pět našich mladých nadějných atletů a představili se v tom nejlepším světle. celý článek

(vloženo 1.7.2024)

Výsledky ze 3.kola MPD juniorek na Julisce

Na stadionu Dukly na Julisce proběhlo v úterý 25.června 2024 3.kolo Městského přeboru družstev juniorek (zároveň zde soutěžila družstva juniorů). celý článek

(vloženo 1.7.2024)

Více aktualit

Všechny aktuality