Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z Veřejných závodů žactva a dospělých v Edenu

 

Na stadionu ASK Slavia v Edenu proběhly 2.května 2024 Veřejné závody pro žactvo a mladší žactvo za velké účasti našich mladých atletů. Tak jako na dalších stadionech v těchto dnech provázené silným nepříznivým větrem. Výkony před dalšími důležitými starty v mnoha případech potěšující.

Výsledky podle kategorií a disciplín:

ŽÁKYNĚ:

60 metrů: Devita Madey Novotná 09 zaběhla 8,34s OR; Laura Kvasnicová 10 zaběhla 8,66s OR; Michaela Dobrá 09 zaběhla 8,71s (w-5,3!);

Barbora Hykšová 10 zaběhla 9,12s; Nela Přádová 10 zaběhla 9,34s.

150 metrů: Michaela Dobrá 09 zaběhla 20,28s; Barbora Hykšová 10 zaběhla 22,65s; Táňa Štěpánková 10 zaběhla 23,39s OR.

800 metrů: Klára Šlechtová 10 zaběhla 1:48,56s OR.

100 metrů překážek: Veronika Grabowská 10 zaběhla 17,33s.

Dálka: Marie Majerová 10 výkon 422cm OR; Klára Šlechtová 10 výkon 415cm OR; Nela Přádová 10 výkon 405cm; Sofie Vančurová 09 výkon 397cm;

Klára Pivoňková 10 výkon 392cm; Diana Ljubinkovič 10 výkon 389cm OR;

Nela Ljubinkovič 10 výkon 382cm OR.

Oštěp 500g: Marie Majerová 10 výkon 20,63m OR; Táňa Štěpánková 10 výkon 14,61m.

ŽÁCI:

60 metrů: Richard Čech 10 zaběhl 8,99s OR.

150 metrů: David Machek 10 zaběhl 21,15s OR; Richard Čech 10 zaběhl 21,31s OR; Martin Dvořák 10 zaběhl 22,77s.

Dálka: David Machek 10 výkon 441cm; Martin Dvořák 10 výkon 420cm OR.

Oštěp 600g: Matyáš Rous 09 výkon 21,32m OR.

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ:

60 metrů: Emily Gajdošová 11 zaběhla 8,34s OR (w-5,0); Tereza Švestková 11 zaběhla 8,76s OR (w-5,0); Natálie Kučerová 12 zaběhla 9,51s; Stela Šnajdrová 12 zaběhla 10,47s; Ester Černá 12 zaběhla 10,51s.

150 metrů: Emma Pařezová 11 zaběhla 23,33s OR.

60 metrů překážek: Jana Pivoňková 12 zaběhla 13,57s.

Dálka: Emily Gajdošová 11 výkon 466cm OR; Tereza Švestková 11 výkon 414cm OR; Stela Šnajdrová 12 výkon 340cm OR; Ester Černá 12 výkon 334cm OR; Natálie Kučerová 12 výkon 331cm OR.

Kriket: Emma Pařezová 11 výkon 40,61m OR.

MLADŠÍ ŽÁCI:

150 metrů: Luca Rychtr 11 zaběhl 22,54s OR; Jakub Přáda 12 zaběhl 23,39s.

800 metrů: Jakub Přáda 12 zaběhl 1:56,65s.

60 metrů překážek: Václav Sadílek 11 zaběhl 9,99s OR.

Dálka: Václav Sadílek 11 výkon 488cm OR; Luca Rychtr 11 výkon 380cm OR.

Oštěp 500g: Martin Jakub Rychna 11 výkon 30,66m OR.

Kriket: Václav Sadílek 11 výkon 34,57m OR.

 

Veřejné závody PAS – Eden, 3.května

150 metrů: Linda Dufková 01 zaběhla 18,74s OR na dráze a 19.05; Eliška Kramešová 06 zaběhla 19,93s.

300 metrů: Eliška Kramešová 06 zaběhla 41,05s.

 

Kompletní výsledky: www.atletika.cz

 

 
 
Na stadionu ASK Slavia v Edenu proběhly 2.května 2024 Veřejné závody pro žactvo a mladší žactvo za velké účasti našich mladých atletů. Tak jako na dalších stadionech v těchto dnech provázené silným nepříznivým větrem. Výkony před dalšími důležitými starty v mnoha případech potěšující.
Výsledky podle kategorií a disciplín:
ŽÁKYNĚ:
60 metrů: Devita Madey Novotná 09 zaběhla 8,34s OR; Laura Kvasnicová 10 zaběhla 8,66s OR; Michaela Dobrá 09 zaběhla 8,71s (w-5,3!);
Barbora Hykšová 10 zaběhla 9,12s; Nela Přádová 10 zaběhla 9,34s.
150 metrů: Michaela Dobrá 09 zaběhla 20,28s; Barbora Hykšová 10 zaběhla 22,65s; Táňa Štěpánková 10 zaběhla 23,39s OR.
800 metrů: Klára Šlechtová 10 zaběhla 1:48,56s OR.
100 metrů překážek: Veronika Grabowská 10 zaběhla 17,33s.
Dálka: Marie Majerová 10 výkon 422cm OR; Klára Šlechtová 10 výkon 415cm OR; Nela Přádová 10 výkon 405cm; Sofie Vančurová 09 výkon 397cm;
Klára Pivoňková 10 výkon 392cm; Diana Ljubinkovič 10 výkon 389cm OR;
Nela Ljubinkovič 10 výkon 382cm OR.
Oštěp 500g: Marie Majerová 10 výkon 20,63m OR; Táňa Štěpánková 10 výkon 14,61m.
ŽÁCI:
60 metrů: Richard Čech 10 zaběhl 8,99s OR.
150 metrů: David Machek 10 zaběhl 21,15s OR; Richard Čech 10 zaběhl 21,31s OR; Martin Dvořák 10 zaběhl 22,77s.
Dálka: David Machek 10 výkon 441cm; Martin Dvořák 10 výkon 420cm OR.
Oštěp 600g: Matyáš Rous 09 výkon 21,32m OR.
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ:
60 metrů: Emily Gajdošová 11 zaběhla 8,34s OR (w-5,0); Tereza Švestková 11 zaběhla 8,76s OR (w-5,0); Natálie Kučerová 12 zaběhla 9,51s; Stela Šnajdrová 12 zaběhla 10,47s; Ester Černá 12 zaběhla 10,51s.
150 metrů: Emma Pařezová 11 zaběhla 23,33s OR.
60 metrů překážek: Jana Pivoňková 12 zaběhla 13,57s.
Dálka: Emily Gajdošová 11 výkon 466cm OR; Tereza Švestková 11 výkon 414cm OR; Stela Šnajdrová 12 výkon 340cm OR; Ester Černá 12 výkon 334cm OR; Natálie Kučerová 12 výkon 331cm OR.
Kriket: Emma Pařezová 11 výkon 40,61m OR.
MLADŠÍ ŽÁCI:
150 metrů: Luca Rychtr 11 zaběhl 22,54s OR; Jakub Přáda 12 zaběhl 23,39s.
800 metrů: Jakub Přáda 12 zaběhl 1:56,65s.
60 metrů překážek: Václav Sadílek 11 zaběhl 9,99s OR.
Dálka: Václav Sadílek 11 výkon 488cm OR; Luca Rychtr 11 výkon 380cm OR.
Oštěp 500g: Martin Jakub Rychna 11 výkon 30,66m OR.
Kriket: Václav Sadílek 11 výkon 34,57m OR.
 
Veřejné závody PAS – Eden, 3.května
150 metrů: Linda Dufková 01 zaběhla 18,74s OR na dráze a 19.05; Eliška Kramešová 06 zaběhla 19,93s.
300 metrů: Eliška Kramešová 06 zaběhla 41,05s.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 

  

Přidáno/aktualizováno: 6.5.2024

 

Další aktuality

Výsledky z mítinků doma a v zahraničí

Po vrcholu domácí atletické sezóny na šampionátu mužů a žen ve Zlíně startovali naši atleti na kvalitně obsazených „bronzových mítincích“. celý článek

(vloženo 15.7.2024)

Výsledky z Mistrovství ČR ve vícebojích v Houšťce

O víkendu 6.-7.července 2024 se uskutečnilo ve Staré Boleslavi na stadionu Emila Zátopka Mistrovství ČR ve vícebojích pro věkové kategorie od juniorů až po mladší žactvo. celý článek

(vloženo 9.7.2024)

Z MČR mužů a žen ve Zlíně se dvěma stříbry a limitem na MSJ

Na domácí atletický vrchol sezóny se sjela o víkendu 29.-30.června 2024 česká špička do Zlína bojovat o mistrovské medaile, kvalitní osobní výkony a limity na nadcházející mezinárodní akce. celý článek

(vloženo 3.7.2024)

Výsledky z Letní olympiády dětí a mládeže 2024

Letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 proběhla v termínu 25.-27.června v Českých Budějovicích. Do nominace hl.m.Prahy se dostalo pět našich mladých nadějných atletů a představili se v tom nejlepším světle. celý článek

(vloženo 1.7.2024)

Výsledky ze 3.kola MPD juniorek na Julisce

Na stadionu Dukly na Julisce proběhlo v úterý 25.června 2024 3.kolo Městského přeboru družstev juniorek (zároveň zde soutěžila družstva juniorů). celý článek

(vloženo 1.7.2024)

Více aktualit

Všechny aktuality