Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z úvodních sezónních mítinků

 

V průběhu druhé poloviny dubna a na Prvomájových závodech vplul do sezóny na mítincích velký počet našich atletů od kategorie žactva po dospělé. Mnohé výkony jsou skvělým signálem před důležitými závody, které odstartují v nejbližších dnech.
John Jacobs Invitational – Norman, 13.dubna: Philip Krenek 02 zaběhl 400m v čase 48,76s.
Vrhačský Škoda meeting – Plzeň, 18.dubna: Daniel Kopřiva 05 (jun.) v disku 1,75kg výkon 49,22m.
Michael Johnson Invitational – Waco, 20.dubna: Philip Krenek 02 zaběhl 400m v čase 48,67s.
Veřejné závody žactva PAS – Jeseniova, 22.dubna
60 metrů: Adéla Bucková 09 výkon 8,43s; Nela Přádová 10 výkon 9,27s.
Výška: Nela Přádová 10 výkon 138cm.
Koule žákyně 3kg: Adéla Bucková 09 výkon 11,95m; Nela Přádová 10 výkon 8,96m.
Koule mladší žákyně 2kg: Bára Lipavská 11 výkon 7,67m; Sofie Králíková 11 výkon 7,58m.
Corky Crofoot Shootout – Lubbock, 27.dubna: Philip Krenek 02 zaběhl 200m v čase 22,17s.
Závody vrhačské sekce ČAS – Kolín, 28.dubna: Daniel Kopřiva 05 (jun.) v disku 1,75kg výkon 50,20m.
70.ročník Polabských závodů žactvo - Kolín, 1.května
300 metrů: Elin Zmrzlá 10 v osobním rekordu 43,94s.
100 metrů překážek: Viktorie Grabowská 10 v osobním rekordu 15,18s.
Dálka: Viktorie Grabowská 10 výkon 534cm; Elin Zmrzlá 10 výkon 475cm.
Koule 3kg: Viktorie Grabowská 10 výkon 11,20m.
0štěp 600g: Sebastian Matoušek 10 výkon 22,01m.
 
Májové závody – Juliska, 1.května
60 metrů: Tereza Elena Šínová 01 v osobním rekordu 7,46s; Adéla Nela Šínová 01 v čase 8,12s; Antonín Pařízek 03 v čase 7,08s (w+2,3).
150 metrů: Tereza Elena Šínová 01 v čase 18,14s (w+2,1); Marie Chovancová 06 (jun.) v čase 18,91s (w+4,7); Antonín Pařízek 03 v čase 16,89s (w-3,2).
600 metrů: Marie Chovancová 06 (jun.) v čase 1:36,53s; Dominik Gnip 03 v osobním rekordu 1:23,48s.
1000 metrů: Jan Žilina 06 (jun.) v čase 2:37,26s.
Dálka: Adéla Nela Šínová 01 výkon 536cm.
Žactvo:
60 metrů: Adéla Rožníčková 09 v čase 9,20 0R.
Dálka: Nicol Carmine 09 výkon 458cm; Veronika Grabowská 10 výkon 445cm.
Tyč: Veronika Grabowská 10 výkon 270cm.
Koule 4kg žáci: Sebastian Matoušek 10 9,92m OR; Matyáš Rous 09 9,27m OR.
Oštěp 600g žáci: Sebastian Matoušek 10 výkon 22,01m.
Oštěp 500g žákyně: Nicol Carmine 09 výkon 38,04m.
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 

  

Přidáno/aktualizováno: 3.5.2024

 

Další aktuality

Výsledky z mítinků doma a v zahraničí

Po vrcholu domácí atletické sezóny na šampionátu mužů a žen ve Zlíně startovali naši atleti na kvalitně obsazených „bronzových mítincích“. celý článek

(vloženo 15.7.2024)

Výsledky z Mistrovství ČR ve vícebojích v Houšťce

O víkendu 6.-7.července 2024 se uskutečnilo ve Staré Boleslavi na stadionu Emila Zátopka Mistrovství ČR ve vícebojích pro věkové kategorie od juniorů až po mladší žactvo. celý článek

(vloženo 9.7.2024)

Z MČR mužů a žen ve Zlíně se dvěma stříbry a limitem na MSJ

Na domácí atletický vrchol sezóny se sjela o víkendu 29.-30.června 2024 česká špička do Zlína bojovat o mistrovské medaile, kvalitní osobní výkony a limity na nadcházející mezinárodní akce. celý článek

(vloženo 3.7.2024)

Výsledky z Letní olympiády dětí a mládeže 2024

Letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 proběhla v termínu 25.-27.června v Českých Budějovicích. Do nominace hl.m.Prahy se dostalo pět našich mladých nadějných atletů a představili se v tom nejlepším světle. celý článek

(vloženo 1.7.2024)

Výsledky ze 3.kola MPD juniorek na Julisce

Na stadionu Dukly na Julisce proběhlo v úterý 25.června 2024 3.kolo Městského přeboru družstev juniorek (zároveň zde soutěžila družstva juniorů). celý článek

(vloženo 1.7.2024)

Více aktualit

Všechny aktuality