Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

 
ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO z.s.
za podpory městské části Praha 11
pořádá
PODZIMNÍ BĚHÁNÍ 2023
16.ročník
Běžecký závod pro nejmenší, přípravku, žactvo a příchozí
 
KDY: Sobota 4.listopadu 2023 od 9.30 hodin
KDE: Sportovní areál, Hrabákova 2001/21, Praha 11, v sousedství ZŠ Pošepného náměstí
Závod se uskuteční na atletické umělohmotné dráze a na travnatém povrchu v okolí atletického hřiště
VEDOUCÍ ČINOVNÍCI
Ředitel závodu:             Mgr.Daniela Vozobulová
Hlavní rozhodčí:            Iveta Dufková                                      
Hospodář:                    Ing. Hana Cejnarová
Technický ředitel:          Petr Vozobule
Zdravotní služba:           Bc.Veronika Slavíková
ZÁVODNÍ TRAŤ A POVRCH TRATÍ
Běžecká umělohmotná dráha a tráva v okolí atletického hřiště
PŘIHLÁŠKY
  • on line: do pátku 3.listopadu 2023 do 20.00 hod. na: www.atletika.cz
  • na místě: se přihlašují účastníci z pořádajícího oddílu a neregistrovaní závodníci v závodní kanceláři ve sportovním areálu od 8.00 hod., nejpozději 40 minut před startem kategorie
ZÁVODNÍ KANCELÁŘ
Prezentace, úhrada startovného a výdej startovních čísel ve sportovním areálu                                                                                                                                                            Přihlášení on line i na místě 50,- Kč; členové z pořádajícího oddílu startovné neplatí.
Startovní číslo obdrží účastník při prezentaci po zaplacení startovného, v cíli se vrací.
DOPRAVA                                                                                                                                                                          
Metro C stanice Chodov, 10 min pěšky
ŠATNY
K dispozici ve velmi omezeném množství ve sportovním areálu Hrabákova
OBČERSTVENÍ
Ve sportovním areálu v restauraci U Krčáku
VÝSLEDKY                                                    
Oficiální výsledky budou zveřejněny na www.atletika.cz.
ZDRAVOTNÍ ZAJIŠTĚNÍ
Pořadatelem bude zajištěno
VYHLAŠOVÁNÍ VÍTĚZŮ
Vyhlašování vítězů proběhne ve vyhlašovacích blocích, jak uvedeno v časovém pořadu, závodníci na 1.-3.místě obdrží medaile, pohárky, diplom a věcné ceny.                  
KATEGORIE A ČASOVÝ POŘAD  
 9.30     žákyně mladší                                  2010 - 2011                         1200 m (2 okruhy)                                                             
 9.40     žáci mladší                                         2010 - 2011                          1200 m (2 okruhy)
 9.50      žákyně starší                                     2008 - 2009                          1800 m (3 okruhy)
10.05     žáci starší                                           2008 - 2009                          1800 m (3 okruhy)
10.25      berušky                                                2018 - 2019                        100 m
10.30     broučci                                                2018 - 2019                        100 m
10.45     1.Vyhlašovací blok
10.50     přípravka žákyně I.                           2016 - 2017                         300 m
11.00      přípravka žáci I.                                 2016 - 2017                          300 m
11.10     přípravka žákyně II.                           2014 - 2015                        600 m (1 okruh)
11.20     přípravka žáci II.                              2014 - 2015                         600m (1 okruh)                                                 
11.30     přípravka žákyně III.                          2012 - 2013                          600 m (1 okruh)
11.40     přípravka žáci III.                                2012 - 2013                          600 m (1 okruh)
11.55     2.Vyhlašovací blok
11.50     příchozí muži                                      2007 a starší                        2400 m (4 okruhy)
11.50     příchozí ženy                                   2007 a starší                       1800 m (3 okruhy)
12.10     3.Vyhlašovací blok
DOPROVODNÝ PROGRAM PRO DĚTI: Dětská atletika v areálu Hrabákova
UPOZORNĚNÍ                                                                                                                                                                    Závodí se dle platných pravidel Českého atletického svazu
Závodníci startují na vlastní nebezpečí, děti startují na zodpovědnost a za dozoru rodičů nebo zákonných zástupců
Pořadatel neručí za odložené věci
 
                       Všem účastníkům příjemné zážitky z běhání přeje Atletika Jižní Město z.s.                                                             
 

  

Přidáno/aktualizováno: 10.10.2023

 

Další aktuality

Výsledky z mítinků a Přeborů Prahy dospělých a juniorů

Po startech Philipa, Terezy, Marušky na mítincích startovali naši atleti o víkendu 18.-19.května 2024 na Přeborech Prahy pro dospělé a juniory. celý článek

(vloženo 21.5.2024)

Výsledky z 1.kola MPD žákyň, skupina B v Edenu

Na stadionu ASK Slavia v Edenu proběhlo 1.kolo Městského přeboru družstev žákyň, skupina B (společně startovala družstva žáků). celý článek

(vloženo 17.5.2024)

Výsledky z 1.kola MPD žáků, skupina B v Edenu

Na stadionu ASK Slavia v Edenu proběhlo 1.kolo Městského přeboru družstev žáků, skupina B (společně startovala družstva žákyň). celý článek

(vloženo 17.5.2024)

Výsledky ze závodů žactva a mladšího žactva

O víkendu a bezprostředně po víkendu se naši mladí atleti zúčastnili několika závodů s potěšujícími výsledky. celý článek

(vloženo 17.5.2024)

Výsledky ze závodů žactva a mladšího žactva

O víkendu a bezprostředně po víkendu se naši mladí atleti zůčastnili několika závodů s potěšujícími výsledky. celý článek

(vloženo 15.5.2024)

Více aktualit

Všechny aktuality