Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky MPD mladšího žactva Semifinále, sk.D ve Stromovce

 
Soutěž MPD družstev mladšího žactva postoupila do bojů ve čtyřech Semifinálových skupinách
A – D. Ve středu 13.září 2023 soutěžily týmy zařazené do skupiny D ve Stromovce, kam byla zařazena naše družstva A a C. Z každé ze čtyř skupin postupují první dvě družstva do Finále A, 3. a 4.družstvo do Finále B atd. Výsledky chlapců a dívek se sčítají.
Technickým nedopatřením při přihlášce do soutěže došlo k tomu, že závodníci A družstva nebyli do soutěže přihlášeni. Byl jim umožněn start mimo soutěž. Zda se najde nějaký „opravný prostředek“ k tomu, aby ve Finále mohlo naše družstvo startovat se uvidí v následujících dnech.
V tuto chvíli přinášíme zde pouze výkony bez bodového hodnocení jednotlivců i družstev.
Výsledky podle disciplín družstev A a C:
60 metrů
A:Jakub Fischer 11 výkon 9,12s; Martin Dvořák 10 výkon 9,46s/ Linda Hegerová 11 výkon 8,93s; Tereza Švestková 11 výkon 9,28s; Eda Oner 11 výkon 9,61s.
C:Šimon Vorel 10 výkon 9,79s/ Bára Lipavská 11 výkon 9,55s OR; Zdena Novotná 12 výkon 9,75s; Ester Černá 12 výkon 10,46s.
150 metrů
A:Jakub Fischer 11 výkon 22,12s; Tadeáš Beneš 11 výkon 23,48s; Daniel Mikovec 11 výkon 24,31s/ Laura Kvasnicová 10 výkon 21,48s; Sofie Murčová 10 výkon 23,23s.
C:Viola Nováková 11 výkon 25,21s; Michaela Kocourková 12 výkon 26,40s; Beáta Chlumská 11 výkon 27,29s.
800 metrů
A:Michal Mandík 10 výkon 2:31,52s; Richard Čech 10 výkon 2:44,11s; Martin Rychna 11 výkon 2:49,07s/ Eda Oner 11 výkon 2:41,11s; Linda Hegerová 11 výkon 2:46,25s.
C:Daniel Helcl 12 výkon 2:51,20 OR; Šimon Vorel 10 výkon 2:56,03s/ Eliška Hradečná 12 výkon 2:59,54s OR; Aneta Doležalová 12 výkon 3:16,30s; Adéla Bernášková 12 výkon 3:19,55s.
4x60 metrů mix
A:Sadílek-Mandík-Grabowská-Maredová 32,41s; Čech-Matoušek-Grabowská-Hegerová 33,68s;
Rychna-Fischer-Kvasnicová-Zmrzlá 34,06s; Mikovec-Halík-Oner-Švestková 36,79s.
C:Novotná-Helcl-Vorel-Lipavská 36,51s.
60 metrů překážek
A:Sebastian Matoušek 10 výkon 11,19s; Václav Sadílek 11 výkon 11,36s; Daniel Mikovec 11výkon 12,47s/ Elin Zmrzlá 10 výkon 10,62s; Veronika Grabowská 10 výkon 10,98s; Tereza Švestková 11 výkon 12,06s.
C:Emílie Trávníková 11 výkon 13,96s.
Výška
A:Václav Halík 12 výkon 121cm/ Lucie Maredová 10 výkon 153cm OR; Laura Kvasnicová 10 výkon 140cm OR.
C:Adéla Bernášková 12; Emílie Trávníková 11; Bára Lipavská 11 všechny výkon 114cm.
Dálka
A:Václav Halík 12 výkon 276cm OR; Martin Dvořák 10 výkon 365cm OR/ Elin Zmrzlá 10 výkon 476cm OR; Veronika Grabowská 10 výkon 430cm OR; Lucie Maredová 10 DNS.
C:Zdena Novotná 12 výkon 395cm OR; Eliška Hradečná 12 výkon 354cm OR; Aneta Doležalová 12 výkon 300cm.
Koule 3kg H/2kg D
A:Sebastian Matoušek 10 výkon 9,98m OR; Tadeáš Beneš 11 výkon 6,79m/ Viktorie Graboská 10 výkon 13,04m OR; Nela Přádová 10 výkon 10,24m OR.
C:Viola Nováková 11 výkon 4,56m; Beáta Chlumská 11 výkon 4,03m.
Kriket
A:Michal Mandík 10 výkon 61,99m OR; Martin Rychna 11 výkon 45,88m OR; Richard Čech 10 výkon 44,08m OR/ Viktorie Grabowská 10 výkon 60,41m; Nela Přádová 10 výkon 48,61m OR; Sofie Murčová 10 výkon 27,20m.
C:Daniel Helcl 12 výkon 33,90m OR/ Michaela Kocourková 12 výkon 25,89m; Ester Černá 12 výkon 20,40m.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 
  
 

  

Přidáno/aktualizováno: 14.9.2023

 

Další aktuality

Výsledky z mítinků doma a v zahraničí

Po vrcholu domácí atletické sezóny na šampionátu mužů a žen ve Zlíně startovali naši atleti na kvalitně obsazených „bronzových mítincích“. celý článek

(vloženo 15.7.2024)

Výsledky z Mistrovství ČR ve vícebojích v Houšťce

O víkendu 6.-7.července 2024 se uskutečnilo ve Staré Boleslavi na stadionu Emila Zátopka Mistrovství ČR ve vícebojích pro věkové kategorie od juniorů až po mladší žactvo. celý článek

(vloženo 9.7.2024)

Z MČR mužů a žen ve Zlíně se dvěma stříbry a limitem na MSJ

Na domácí atletický vrchol sezóny se sjela o víkendu 29.-30.června 2024 česká špička do Zlína bojovat o mistrovské medaile, kvalitní osobní výkony a limity na nadcházející mezinárodní akce. celý článek

(vloženo 3.7.2024)

Výsledky z Letní olympiády dětí a mládeže 2024

Letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 proběhla v termínu 25.-27.června v Českých Budějovicích. Do nominace hl.m.Prahy se dostalo pět našich mladých nadějných atletů a představili se v tom nejlepším světle. celý článek

(vloženo 1.7.2024)

Výsledky ze 3.kola MPD juniorek na Julisce

Na stadionu Dukly na Julisce proběhlo v úterý 25.června 2024 3.kolo Městského přeboru družstev juniorek (zároveň zde soutěžila družstva juniorů). celý článek

(vloženo 1.7.2024)

Více aktualit

Všechny aktuality