Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z Přeboru Prahy dorostu a žactva na Děkance

 

O víkendu 10.-11.června 2023 proběhl na Děkance Přebor Prahy jednotlivců v kategoriích dorost a žactva úspěšný na medailové zisky a s mnoha osobními rekordy. Navíc mnozí další skončili jen těsně za přebornickými stupni vítězů.
V dorostenecké kategorii získali naši atleti 5 zlatých a 3 stříbrné medaile.
V žákovské kategorii 4 zlaté, 2 stříbrné a 3 bronzové medaile.
Z Přeborů si naši mladí atleti v obou kategoriích odvezli celkem 17 medailí (9-2-6).
Výsledky podle kategorií a umístění:
DOROSTENCI
1.místo: Matyáš Pallas 06 na 100m v čase 11,32s, v rozběhu v osobním rekordu 11,26s.
1.místo: Jan Žilina 06 na 800m v čase 1:59,22s.
1.místo: Dominik Gasiúnas-Demčenko 07 v kouli 5kg v osobním rekordu 14,07m.
1.místo: Dominik Gasiúnas-Demčenko 07 v disku 1,5kg v osobním rekordu 36,97m.
3.místo: Dominik Gasiúnas-Demčenko 07 v dálce výkonem 612cm.  
5.místo: Matyáš Pallas 06 na 200m v čase 23,28s (w+2,4).
5.místo: Dominik Gasiúnas-Demčenko 07 v oštěpu 700g výkonem 36,19m.
DOROSTENKY
1.místo: Marie Chovancová 06 na 400m v čase 58,49s.
3.místo: Hana Teplá 07 na 100m překážek v osobním rekordu 15,02s, v rozběhu 15,44s.
3.místo: Sára Dolejšová 07 na 2000m překážek v osobním rekordu 8:03,91s.
4.místo: Hana Teplá 07 v disku 1kg v osobním rekordu 28,19m.
6.místo: Magdalena Váchová 06 na 300m překážek v čase 47,84s.
8.místo: Hana Teplá 07 v oštěpu 500g výkonem 30,54m.
ŽÁCI
1.místo: Albert Dolejš 09 na 3000m v osobním rekordu 9:55,22s.
1.místo: Daniel Gasiúnas-Demčenko 09 v disku 1kg v osobním rekordu 41,89m.
2.místo: Daniel Gasiúnas-Demčenko 09 v kouli 4kg v osobním rekordu 13,84m.
2.místo: Daniel Gasiúnas-Demčenko 09 v oštěpu 600g výkonem 48,10m.
4.místo: Zdeněk Sadílek 09 na 300m v osobním rekordu 40,47s.
4.místo: Albert Dolejš 09 na 1500m v osobním rekordu 4:38,32s.
4.místo: Zdeněk Sadílek 09 na 3000m v osobním rekordu 11:38,08s.
5.místo: Robert Černý 08 na 200m překážek v osobním rekordu 29,75s.
8.místo: Filip Mleziva 08 na 1500m v čase 5:11,65s.
Filip Hanko 08 na 60m v rozběhu v osobním rekordu 7,89s.
Filip Mleziva 08 v kvalifikaci dálky v osobním rekordu 488cm.
ŽÁKYNĚ
1.místo: Ema Šedlbauerová 08 v kouli 3kg v osobním rekordu 12,47m.
1.místo: Nicol Carmine 09 v oštěpu 500g výkonem 38,58m.
3.místo: Sofie Krušinová 08 na 3000m v čase 12:45,59s.
3.místo: Sofie Krušinová 08 na 1500m překážek v osobním rekordu 6:12,72s.
3.místo: Adéla Bucková 09 v kouli 3kg v osobním rekordu 11,38m.
4.místo: Nikol Klusáčková 08 na 1500m překážek v osobním rekordu 6:12,92s.
4.místo: Adéla Bucková 09 v kladivu 3kg v osobním rekordu 28,45m.
7.místo: Laura Zmrzlá 08 na 300m v čase 42,70s.
7.místo: 4x60m (Krušinová-Belánová-Zmrzlá-Bucková) v čase 31,01s.
7.místo: Nikol Klusáčková 08 na 3000m v čase 13:51,93s.
8.místo: Michaela Dobrá 0í na 150m v čase 19,84s.
8.místo: Magdalena Mikovcová 09 na 1500m v osobním rekordu 5:37,40s.
8.místo: Kateřina Kašáková 09 na 3000m v čase 14:23,36s.
8.místo: Kateřina Kašáková 09 na 1500m překážek v osobním rekordu 6:48,12s.
9.místo: Michaela Dobrá 09 na 60m v čase 8,21s, v rozběhu osobní rekord 8,19s.
9.místo: Adéla Bucková 09 na 150m v osobním rekordu 19,89s.
9.místo: Laura Zmrzlá 08 v dálce výkonem 452cm, v kvalifikaci 484cm.
10.místo: 4x300m (Carmine-Bucková-Belánová-Dobrá) v čase 3:03,94s.
11.místo: Laura Zmrzlá 08 na 150m v čase 19,95s.
Lada Pohanková 08 na 800m v osobním rekordu 2:39,28s.
Aneta Dařílková 09 ve výšce osobní rekord 139cm.
Nela Belánová 09 v dálce v kvalifikaci 433cm.
Barbora Švadlenková 09 v disku 0,75kg výkon 18,17m.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 
 
 
 

  

Přidáno/aktualizováno: 15.6.2023

 

Další aktuality

Výsledky z Pomerančového mítinku v Jablonci nad Nisou

V neděli 3.prosince 2023 proběhl v v Jablonci nad Nisou v hale Na Střelnici tradiční Pomerančový mítink pro kategorie žactva a mladšího žactva za účasti našich mladých oddílových atletů. celý článek

(vloženo 4.12.2023)

Výsledky ze 16.ročníku Mikulášské haly ve Stromovce

V sobotu 2.prosince 2023 proběhl v hale Olympu ve Stromovce 16.ročník Mikulášské haly. Tento tradiční závod přilákal i přes sněhovou kalamitu do haly vysoký počet startujících z kategorie žactva a mladšího žactva k prověření výkonnosti, bohužel s min celý článek

(vloženo 4.12.2023)

Výsledky z Mistrovství ČR v krosu kategorií dospělých a juniorů 2023

V sobotu 25.listopadu 2023 proběhlo v Golf rezortu v Dříteči Mistrovství ČR v přespolním běhu pro kategorie mužů, žen, juniorů a juniorek. celý článek

(vloženo 27.11.2023)

Výsledky z Přeboru Prahy v přespolním běhu 2023

V neděli 19.listopadu 2023 proběhl na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli Přebor Prahy v přespolním běhu pro rok 2023 pro kategorie od mladšího žactva po dospělé. celý článek

(vloženo 20.11.2023)

Výsledky ze 16.ročníku Podzimního běhání 2023

V sobotu 4.listopadu 2023 uspořádal náš oddíl v areálu Hrabákova tradiční závod pro děti a mládež 16.ročník Podzimního běhání 2023. celý článek

(vloženo 7.11.2023)

Více aktualit

Všechny aktuality