Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z MPD žákyň a žáků na Slavii

 
V neděli 4.září 2022 proběhlo na stadionu ASK Slavia v Edenu Finále A Městského přeboru družstev žákyň za účasti 9 týmů, které se do soutěže probojovaly ze základních skupin.
Ve hře byl jednak boj o přebornické medaile a také o postup do Mistrovství Čech, kam postupovaly 4 nejúspěšnější týmy.
Žákyně si odvezly ze Slavie bronzové přebornické medaile a postup na Mistrovství Čech.
Po dramatickém klání naše žákyně získaly bronzové medaile se ziskem 156 bodů, nečekaně zvítězila Dukla s 211 body před Slavií se 180 body, jako čtvrtý postupuje do MČech tým USK se 137 body. Za branami postupu zůstala Jeseniova se 126 i Spartak Praha 4 se 122 body.
Do soutěže bylo přihlášeno 18 děvčat, nastoupilo 17 a bodovalo 14 děvčat. 30bodů a to nejvíce ze všech startujících získala Andrea, Daniela 25, Laura 18, Hanka 15, Ema 13 bodů atd.
Žáci skončili na devátém místě , když jediným bodujícím s 22 body byl Dominik.
 
Žákyně
60 metrů – 16 bodů
1.místo: Andrea Prokopová 08 postoupila do finále z prvního místa v rozběhu časem 7,91s (w+2,2), ve finále zvítězila ve svém maximu pod širým nebem časem 7,95s.v mírném s regulérní 6.místo: Laura Zmrzlá 08 postoupila časem z rozběhu do finále A za 8,27s, ve finále doběhla na šestém místě v čase 8,43.
150 metrů – 4 body
7.místo: Laura Zmrzlá zaběhla čas 19,83s.
300 metrů – 20 bodů
1.místo: Andrea Prokopová 08 zaběhla čas 41,28s.
2.místo: Laura Zmrzlá 08 zaběhla čas 43,07s.
Anna Tocháčková 08 zaběhla čas 45,02s.
800 metrů – 0 bodů
Julie Ďorďová 07 DNS.
1500 metrů – 13 bodů
1.místo: Daniela Mandíková 07 zaběhla čas 5:15,74s.
9.místo: Julie Horníková 08 zaběhla čas 5:55,80s.
3000 metrů – 18 bodů
3.místo: Sára Dolejšová 07 zaběhla čas 12:31,15s.
5.místo: Sofie Krušinová 08 zaběhla čas 14:00,10s.
7.místo: Dita Hegerová 08 zaběhla čas 16:00,04s.
100 metrů překážek – 6 bodů
5.místo: Anna Tocháčková 08 zaběhla čas 15,96s.
200 metrů překážek – 21 bodů
2.místo: Daniela Mandíková 07 zaběhla čas 31,07s.
3.místo: Andrea Prokopová 08 po kolizi s překážkou v jasné vedoucí pozici zaběhla čas 31,13s.
7.místo: Anna Tocháčková 08 zaběhla čas 32,62s.
1500 metrů překážek – 8 bodů
5.místo: Nikol Klusáčková 08 zaběhla osobní rekord 6:16,78s.
9.místo: Magdalena Randáčková 08 /H/ běžela vůbec první závod a zaběhla čas 7:45,43s.
4x60 metrů – 0 bodů
Klusáčková-Krušinová-Přibíková-Pohanková zaběhly čas 36,49s.
4x300 metrů – 0 bodů
Klusáčková-Krušinová-Přibíková-Pohanková zaběhly čas 3:23,85s.
Randáčková /H/-Copková /H/-Čistá-Dolejšová zaběhly čas 3:40,69s.
Výška – 0 bodů
Julie Horníková 08 skočila 138cm; Kateřina Copková 08 /H/ skočila 128cm.
Tyč – 3 body
8.místo: Julie Horníková 08 skočila osobní rekord 194cm.
Julie Ďorďová 07 NM.
Dálka – 5 bodů
6.místo: Hana Teplá 07 skočila 481cm.
Koule 3kg – 13 bodů
4.místo: Ema Šedlbauerová 08 výkonem 10,92m.
5.místo: Hana Teplá 07 v osobním rekordu 10,91m.
Disk 0,75kg – 6 bodů
5.místo: Ema Šedlbauerová 08 v osobním rekordu 23,50m.
Kladivo 3kg – 0 bodů
Tereza Čechráková 07 DNS.
Oštěp 500g – 9 bodů
6.místo: Daniela Mandíková 07 výkonem 32,39m.
7.místo: Hana Teplá 07 v osobním rekordu 32,38m.
Ema Šedlbauerová 08 výkon 27,71m.
Chůze 3000 metrů – 14 bodů
1.místo: Lada Pohanková 08 zašla čas 20:47,33s.
8.místo: Tereza Přibíková 08 zašla čas 23:26,25s.
Sára Čistá 08 zašla čas 26:16,29s; Tereza Čechráková 07 DNS.
 
Žáci
60 metrů – 2 body
9.místo: Dominik Gasiúnas-Demčenko 07 zaběhl v rozběhu čas 7,76 (w+2,8) a postoupil do finále B, kde zaběhl čas 7,89s.
150 metrů – 0 bodů
Robert Černý 08 zaběhl čas 20,94s.
1500 metrů překážek – 0 bodů
Matěj Holeček 08 zaběhl čas 6:08,73s.
Výška – 0 bodů
Filip Mleziva 08 NM.
Dálka – 0 bodů
Robert Černý 08 skočil 438cm; Filip Mleziva 08 skočil 436cm; Matěj Holeček 08 osobní rekord 430cm.
Koule 4kg – 11 bodů
1.místo: Dominik Gasiúnas-Demčenko 07 výkonem 13,65m.
Matouš Národa 07 /H/ výkon 9,44m.
Disk 1kg – 9 bodů
2.místo: Dominik Gasiúnas-Demčenko 07 výkonem 34,38m.
Matouš Národa 07 /H/ výkon 23,41m; Tomáš Oberhauer 07 výkon 21,56m.
Kladivo 4kg – 0 bodů
Tomáš Oberhauer 07 výkon 16,84m.
Oštěp 600g – 0 bodů
Matouš Národa 07 /H/ výkon 24,94m.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 

  

Přidáno/aktualizováno: 6.9.2022

 

Další aktuality

Nico Boketta stříbrný na Mistrovství ČR v krosu mezi mílaři

V sobotu 26.listopadu 2022 proběhlo v Rumburku na FotbalParku Dymník Mistrovství ČR v přespolním běhu pro kategorie mužů a žen ve vytrvalostním závodě a v závodě mílařů a mílařek, o mistrovské medaile bojovali také junioři a juniorky. celý článek

(vloženo 28.11.2022)

Výsledky z Přeboru Prahy a z Chuchelského dostihového krosu

V neděli 20.listopadu 2022 proběhl na dostihovém závodišti v Chuchli Přebor Prahy v krosu od kategorie mladšího žactva po dospělé. Mladší kategorie se zúčastnili Chuchelského dostihového krosu. Závodilo se na náročné trati, především na rozmoklém tra celý článek

(vloženo 24.11.2022)

Výsledky z 89.ročníku Velké kunratické a z Českého Brodu

V neděli 13.listopadu 2022 proběhl tradiční běžecký závod 89.ročník Velké kunratické za vysoké účasti našich atletů. Na start se postavilo 41 našich mladých atletů a adeptů atletiky. celý článek

(vloženo 22.11.2022)

Výsledky z 15.ročníku Podzimního běhání 2022

V sobotu 5.listopadu 2022 jsme uspořádal náš oddíl tradiční závod 15.ročník Podzimního běhání. celý článek

(vloženo 8.11.2022)

Výsledky z Podzimního běhu Olympu

V sobotu 15.10.2022 se uskutečnil tradiční běžecký závod pro děti a mládež 16. ročník podzimního běhu Olympu, za účasti našich mladých atletů. celý článek

(vloženo 19.10.2022)

Více aktualit