Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky jednotlivců z 2. kola Dvojboje mladšího žactva

V náročných podmínkách, že by „ psa nevyhnal“ se konalo ve čtvrtek 29. května 2014 v areálu A.C. Sparta na Podvinném mlýně 2. kolo Dvojboje mladšího žactva MPD, skupina B.

V deštivém a chladném počasí strávili při soutěžích na ploše mladí atleti a přítomní rodiče více než 3 hodiny. Domů se všichni vrátili promočení a prochladlí, ale hřát je mohl dobrý pocit z pěkných výkonů. A komu se nedařilo jak si přál, má šanci (snad za lepšího počasí) předvést výkony podle svých představ už na 3. kole Dvojboje.

Na startu jsme měli 9 holek a jen 6 kluků. Jejich malý počet nás stojí velké body v celkových součtech a v pořadí. Nicméně všichni startující zaslouží pochvalu, v tom počasí se dobře nezávodí. Zopakovali jsme osm vítězství z 1. kola Dvojboje.

K výsledkům jednotlivců podle Dvojbojů:

Dvojboj 60m a výška

• Vít VYSKOČIL 03 na 60m 5.R za 10,77s, ve výšce DNP.
  • Aneta POCHMANOVÁ 01 získala téměř bodové maximum, když zvítězila ve sprintu na 60m v čase 8,98s. Ve výšce její „nůžky“ slavily úspěch, skočila 127cm a to stačilo na 2. místo.
  • Kateřina ELIÁŠOVÁ 01 na 60m celkově na 5. místě za 9,17s. Ve výšce dosáhla stejného umístění výkonem 115cm.
  • Anna KNESELOVÁ 01 na 60m 3.R za 10,32s. Ve výšce obsadila 9. místo za skočených 110cm.

Dvojboj 150m a koule

• Ondřej HOREJŠ 01 s plným bodovým ziskem za dvojnásobné vítězství. Sprint na 150m vyhrál za 20,13s, 3kg kouli ve zlepšeném maximu poslal na 8,80m.
  • Tomáš JIRÁK 03 na 150m 4.R v čase 24,86s, v kouli 4,62m.
  • Lukáš JIRÁK 03 na 150m 5.R za 24,53s, v kouli o 1cm pod hranici 5m.
  • Tereza ŠÍNOVÁ 01 podle předpokladů zvítězila v obou disciplínách. Na 150m bez soupeřky změnila čelo českých tabulek, už uveden čas 19,56s. V kouli 2kg také osobní maximum 9,78m.
  • Adéla ŠÍNOVÁ 01 získala hodně bodů, na 150m za 22,11s na celkovém 2. místě za Terezou. V kouli 4. místo (pokolikáté?) za výkon 8,37m.
  • Andrea PLATILOVÁ 01 na 150m 3.R za 25,92s, koulí 5,53m.

Dvojboj 600m a kriket

• Jakub MOSTECKÝ 02 na 600m 9.R v čase 2:20,80s, kriketem hodil 25,96m.
  • Filip LAUBER 03 na 600m DNP, kriketem hodil 24,00m.
  • Iveta DUFKOVÁ 01 výrazné zlepšení  na 600m s hezkým závěrem na 1:54,55s a 2. místo. V kriketu dala 29,77m a obsadila 5. místo.

Dvojboj 60m překážek a dálka

• Linda DUFKOVÁ 01 dvojnásobnou jasnou vítězkou. Na 60m přek. za 10,36s a v dálce 465cm skočených dvakrát. Nebýt zapomenuté nohy při dopadu bylo 485cm!
  • Tereza VAŇHOVÁ 01 na 60m přek. v čase 12,48s na 6. místě, v dálce jen málo za maximem na 5. místě za 396cm.

Štafeta 4x60m

• „A TEAM“ opět zvítězil, tentokrát se změnou na 2. úseku. Vítězný čas 33,01s běželo kvarteto Linda, Jakub, Ondra a na finiši T.E.
  • „B team“ v sestavě A.N., Aneta, Filip a Tomáš obsadil 9. místo v čase 36,16s.
  • „C team“ Kačka, Tereza, Vítek a Lukáš v cíli za 37,30s.

Až dnešní výsledky družstev oboduje řídící soutěže, po rozeslání budou společně s celkovými zisky po 3 kolech zveřejněny v kolonce SOUTĚŽE DRUŽSTEV. Sledujte naše stránky průběžně!

Dvojboj (sk.B) pokračuje posledním kolem ve čtvrtek 5. června a vracíme se na ZŠ Jeseniova.
Časový pořad i odjezd zůstávají. Informace obvykle emailem. Tak v plném počtu a snad bude i někdo navíc.

Přidáno/aktualizováno: 31.5.2014

Další aktuality

PŘIJETÍ ÚSPĚŠNÝCH SPORTOVCŮ U PREZIDENTA NA PRAŽSKÉM HRADĚ

Na Pražském hradě přijal prezident Petr Pavel 15.října 2024 sportovce a sportovkyně, účastníky Olympijských a Paralympijských her v Paříži. Vedle nich se přijetí zúčastnili i úspěšní mladí sportovci z Letní Olympiády dětí a mládeže. celý článek

(vloženo 16.10.2024)

PODZIMNÍ BĚHÁNÍ 2024

Běžecký závod pro nejmenší, přípravku, žactvo a příchozí celý článek

(vloženo 15.10.2024)

Informace pro členy oddílu k úhradě členských oddílových příspěvků

Ke splnění základní povinnosti člena oddílu patří úhrada členského oddílového příspěvku. Dovolujeme si vás upozornit, že termín úhrady členského oddílového příspěvku v požadované výši na období 09/2024 – 06/2025 je do termínu 15.října 2024!! celý článek

(vloženo 11.10.2024)

Výsledky z Mistrovství Čech družstev žáků v Jihlavě

V neděli 6.října 2024 proběhlo v Jihlavě odložené Mistrovství Čech, skupina A v kategorii žáků (tamtéž soutěžily i žákyně). celý článek

(vloženo 8.10.2024)

Výsledky z Mistrovství Čech družstev žákyň v Jihlavě

V neděli 6.října 2024 proběhlo v Jihlavě odložené Mistrovství Čech, skupina A, v kategorii žákyň (soutěžili tamtéž i žáci). celý článek