Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z Přeboru Prahy dorostu a žactva na Děkance

 
Termínově netradičně proběhl Přebor Prahy pro kategorie dorostu a žactva s jednodenním přerušením, důvodem bylo konání Memoriálu Josefa Odložila v pondělí 6.června.
Přebor Prahy dorostu a žactva se uskutečnil v neděli 5. a v úterý 7.června 2022 na Děkance.
Naši mladí atleti získali 8 zlatých, 5 stříbrných a 6 bronzových medailí.
Výsledky podle kategorií a disciplín:
DOROSTENCI
100 metrů: Matyáš Pallas 06  z rozběhu postoupil do F časem 11,49s, ve F obsadil 5.místo časem 11,55s.
200 metrů: Matyáš Pallas 06 obsadil 6.místo v čase 23,77s.´
400 metrů: Jakub Čížek 05 v osobním rekordu 57,73s.
800m: JAN ŽILINA 06 obsadil 2.místo v osobním rekordu 2:01,63s.
110 metrů překážek: TOMAS JARVINEN 05 postoupil z rozběhu do F časem 15,26s, ve F zvítězil časem 14,80s;
Jan Odvárka 05 v rozběhu zaběhl 18,34s.
2000 metrů překážek: Eduard Vodvářka 06 obsadil 6.místo v osobním rekordu7:49,16s.
4x400 metrů:Pallas-Žilina-Jarvinen-Čížek obsadili 2.místo časem 3:38,98s.
Výška: TOMAS JARVINEN 05 zvítězil v osobním rekordu 201cm;
JAKUB ČÍŽEK 05 obsadil 2.místo výkonem 169cm.
Koule 5kg: JULIÁN BOSCHAT 05 obsadil 3.místo v osobním rekordu 13,62m;
Daniel Kopřiva obsadil 6.místo výkonem 13,16m;
Filip Klusáček 06 obsadil 10.místo výkonem 11,02m.
Disk 1,5kg: DANIEL KOPŘIVA 05 zvítězil výkonem 43,75m;
JULIÁN BOSCHAT 05 obsadil 3.místo výkonem 35,44m.
Kladivo 5kg: FILIP KLUSÁČEK 06 zvítězil v osobním rekordu 33,73m.
Oštěp 700g: Tomas Jarvinen 05 obsadil 6.místo výkonem 45,45m.
DOROSTENKY
200 metrů: ELIŠKA KRAMEŠOVÁ 06 obsadila 2.místo v čase 25,86s;
Michaela Rubešová 05 zaběhla 28,08s; Karolína Lavičková zaběhla 29,78s.
400 metrů: ELIŠKA KRAMEŠOVÁ 06 zvítězila v čase 58,11s;
Michaela Rubešová 05 zaběhla osobní rekord 61,99s.
100 metrů překážek: Magdalena Váchová 06 zaběhla v rozběhu 15,93s, ve F obsadila 4.místo v čase 15,74s.; Magdalena Suchá 05 zaběhla v rozběhu 15,17s, ve F pro zranění DNF.
300 metrů překážek: Magdalena Váchová obsadila 5.místo v čase 46,60s;
Michaela Rubešová 05 zaběhla 48,01s; Karolína Lavičková 05 zaběhla 53,46.
4x400 metrů: Rubešová-Kramešová-Váchová-Lavičková obsadily 2.místo v čase 4:10,59s.
Koule 3kg: Magdalena Váchová 06 obsadila 7.místo výkonem 9,90m.
ŽÁCI
60 metrů: Matyáš Matoušů 08 zaběhl v rozběhu čas 8,11s.
300 metrů: Matyáš Matoušů 08 zaběhl v rozběhu čas 42,79s.
4x300 metrů: Matoušů-Holeček-Hanko-Gasiúnas-Demčenko obsadili 6.místo časem 2:51,93s.
Koule 4kg: DOMINIK GASIÚNAS-DEMČENKO 07 zvítězil výkonem 13,76m.
Disk 1kg: DOMINIK GASIÚNAS-DEMČENKO 07 obsadil 3.místo výkonem 30,40m.
Oštěp 600g: DOMINIK GASIÚNAS-DEMČENKO 07 obsadil 6.místo výkonem 38,03m.
ŽÁKYNĚ
150 metrů: Andrea Prokopová 08 obsadila 4.místo v osobním rekordu 19,50s;
Laura Zmrzlá 08 obsadila 7.místo v čase 20,00s.
300 metrů: ANDREA PROKOPOVÁ 08 zvítězila v osobním rekordu 41,04s a zařadila se na 3.místo českých tabulek své kategorie; Laura Zmrzlá 08 zaběhla čas 43,17s.
100 metrů překážek: Anna Tocháčková 08 postoupila z rozběhu osobním rekordem 15,51s, ve F obsadila 4.místo časem 15,75s.
 
200 metrů překážek: DANIELA MANDÍKOVÁ 07 obsadila 3.místo v osobním rekordu 30,53s; Anna Tocháčková 08 obsadila 5.místo v osobním rekordu 30,78s.
1500 metrů překážek: DANIELA MANDÍKOVÁ 07 zvítězila v čase 5:41,15s;
Nikol Klusáčková 08 obsadila 7.místo v osobním rekordu 6:23,94s;
Sofie Krušinová 08 obsadila 9.místo v osobním rekordu 6:30,69s.
4x60 metrů: Mandíková-Tocháčková-Zmrzlá-Prokopová obsadily 4.místo v čase 31,17s.
4x300 metrů: Tocháčková-Mandíková-Zmrzlá-Prokopová obsadily 3.místo v čase 2:52,50s; Šedlbauerová-Krušinová-Klusáčková-Horníková zaběhly čas 3:12,60s.
Výška: Anna Tocháčková 08 obsadila 8.místo výkonem 147cm.
Dálka: Andrea Prokopová 08 postoupila z kvalifikace osobním rekordem 529cm, ve F obsadila 5.místo výkonem 507cm.
Koule 3kg: EMA ŠEDLBAUEROVÁ 08 obsadila 3.místo v osobním rekordu 10,62m.
Oštěp 500g: Hana Teplá 07 obsadila 5.místo výkonem 30,85m; Ema Šedlbauerová 08 obsadila 7.místo výkonem 29,83m.
Kladivo 3kg: Barbora Svobodová 08 hodila 17,87m; Ema Šedlbauerová 08 hodila 13,97m; Dita Hegerová 08 hodila 13,56m.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 
 
 

  

Přidáno/aktualizováno: 13.6.2022

 

Další aktuality

Nico Boketta stříbrný na Mistrovství ČR v krosu mezi mílaři

V sobotu 26.listopadu 2022 proběhlo v Rumburku na FotbalParku Dymník Mistrovství ČR v přespolním běhu pro kategorie mužů a žen ve vytrvalostním závodě a v závodě mílařů a mílařek, o mistrovské medaile bojovali také junioři a juniorky. celý článek

(vloženo 28.11.2022)

Výsledky z Přeboru Prahy a z Chuchelského dostihového krosu

V neděli 20.listopadu 2022 proběhl na dostihovém závodišti v Chuchli Přebor Prahy v krosu od kategorie mladšího žactva po dospělé. Mladší kategorie se zúčastnili Chuchelského dostihového krosu. Závodilo se na náročné trati, především na rozmoklém tra celý článek

(vloženo 24.11.2022)

Výsledky z 89.ročníku Velké kunratické a z Českého Brodu

V neděli 13.listopadu 2022 proběhl tradiční běžecký závod 89.ročník Velké kunratické za vysoké účasti našich atletů. Na start se postavilo 41 našich mladých atletů a adeptů atletiky. celý článek

(vloženo 22.11.2022)

Výsledky z 15.ročníku Podzimního běhání 2022

V sobotu 5.listopadu 2022 jsme uspořádal náš oddíl tradiční závod 15.ročník Podzimního běhání. celý článek

(vloženo 8.11.2022)

Výsledky z Podzimního běhu Olympu

V sobotu 15.10.2022 se uskutečnil tradiční běžecký závod pro děti a mládež 16. ročník podzimního běhu Olympu, za účasti našich mladých atletů. celý článek

(vloženo 19.10.2022)

Více aktualit