Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Dvakrát vítězně na krajském kole OVOV

Na stadionu A.C. Sparta v areálu na Podvinném mlýně se ve dnech 26. a 27. května 2014 konalo Krajské kolo Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů. Startovali na něm ti, kteří prošli z Okresních kol podle ročníků narození. Není jisté, zda se výkony objeví v atletických tabulkách. Pokud ne, je to opravdu škoda!

Chlapci 2001

• Ondřej HOREJŠ reprezentoval parádně svoji ZŠ Na Chodovci. Obsadil 1. místo a postoupil DO REPUBLIKOVÉHO FINÁLE. V šestiboji všestrannosti nasbíral celkem 4.962 bodů. Z atletických disciplín: 60m-8,57s, 1000m-3:21,0s, dálka-460cm, kriket-53m.

Dívky 2001

• Linda DUFKOVÁ reprezentovala na jedničku ZŠ Pošepného. Stala se vítězkou a postoupila DO REPUBLIKOVÉHO FINÁLE. V šestiboji nastřádala celkově 4.612 bodů. Z atletických disciplín: 60m-8,37s, dálka-479cm!!, kriket 40m. Výkon v dálce je výrazným zlepšením, jen tak dál!

Chlapci 2004

• Alex ŠIMEK získal v součtu 3.617 bodů a vybojoval 3. místo. Za postupem do Republikového finále zaostal o 104 body. Atletické výkony: 60m-9,72s, dálka-361cm, 1000m-3:39s

Republikové finále OVOV se koná 5. září 2014.

Přidáno/aktualizováno: 30.5.2014

Další aktuality

Výsledky z 13.ročníku Jarního běhání 2024

V pořadí již 13.ročník Jarního běhání 2024 se uskutečnil v sobotu 6.dubna celý článek

(vloženo 11.4.2024)

INFORMACE K PRÁZDNINOVÝM LETNÍM SOUSTŘEDĚNÍM 2024

Vážení rodiče, tak jako v minulých letech jsme pro vaše děti, členy oddílu, připravili i v roce 2024 nabídku Prázdninových letních soustředění v areálu Hrabákova pod vedením oddílových trenérů. celý článek