Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky našich atletů na mezinárodních soutěžích a při hostování

Na mezinárodní start k prověření výkonnosti před republikovým šampionátem ve vícebojích odjela Tereza do Rakouska, Dan startoval v polském Karpaczi na vrhačském MU do 18 let.
.
Liese Prokop Memorial – St.Polten, 26.května
Tereza Šínová 01 startovala na 100m překážek. Z rozběhu postoupila časem 13,49s do F, zde rozběhový čas zopakovala a obsadila 5.místo.

MU ve vrhačských disciplínách U18 – Karpacz, 28.-29.května
Daniel Kopřiva 05 reprezentoval na MU do 17 let /U18/ v polském Karpaczi, za účasti repre výběrů Maďarska a Polska, startoval v disku a obsadil 6.místo výkonem 46,63m.

O víkendu 28.-29.května 2022 proběhly ve skupinách soutěže 2.kola I.a II. ligy. V některých startovali naši atleti a atletky s následujícími výsledky:

2.kolo II ligy, skupina D – Frýdek-Místek, 28.května
Jonáš Váverka 01 hostuje za SK Přerov a startoval na 400m, v trojskoku a na 4x400m.
Na 400m obsadil 3.místo v čase 49,89s; v trojskoku zvítězil v osobním rekordu 13,64m a svůj podíl odvedl ve vítězné štafetě 4x400m.
2.kolo I.ligy, skupina B – Liberec, 29.května
Eliška Elfmarková 04 hostuje za Sokol Kolín a startovala na 100m a 200m.
Na 100m po vítězném rozběhu za 12,43s obsadila ve FA 3.místo v čase 12,53s (w-1,7 !!),
na 200m zvítězila ve svém druhém nejlepším čase 24,80s.
Daniela Mandíková 07 hostuje za Starou Boleslav a startovala na 1500m a 4x400m.
Na 1500m obsadila 10.místo v čase 5:10,02s, přispěla ke druhému místu na 4x400m.

Přidáno/aktualizováno: 30.5.2022

Další aktuality

Výsledky z 13.ročníku Jarního běhání 2024

V pořadí již 13.ročník Jarního běhání 2024 se uskutečnil v sobotu 6.dubna celý článek

(vloženo 11.4.2024)

INFORMACE K PRÁZDNINOVÝM LETNÍM SOUSTŘEDĚNÍM 2024

Vážení rodiče, tak jako v minulých letech jsme pro vaše děti, členy oddílu, připravili i v roce 2024 nabídku Prázdninových letních soustředění v areálu Hrabákova pod vedením oddílových trenérů. celý článek