Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z Milíčova a Děkanky 28. dubna 2014

Obvodní kolo Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů

Na atletickém stadionu ZŠ Milíčov se v pondělí 28. dubna 2014 konalo Obvodní kolo Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů pro žáky ZŠ z Prahy 11 a Prahy 12. OVOV vstoupil pod patronací Roberta Změlíka a Romana Šebrleho už do 5. ročníku. Nejúspěšnější školy a jednotlivci z všestranného šestiboje postupují do krajského (celopražského) finále.

Na startu byli i naši mladí oddíloví atleti. Měřeno ručně, ve výsledcích uváděny časy v setinách, zaokrouhluji dle pravidel atletiky na desetiny vteřiny. Ze zajímavých atletických výsledků:

Dívky 2001

• Linda DUFKOVÁ 01 obsadila celkové 2. místo a kvalifikovala se do krajského finále. V opakovaném běhu na 60m zaběhla výborných 7,8s!
  • Tereza ŠÍNOVÁ 01 celkově na 6. místě. Na 60m dala 8,2s, běžela 1000m ve výborném čase 3:32s!
  • Adéla ŠÍNOVÁ 01 celkově na 8. místě. Na 60m 8,8s.
  • Iveta DUFKOVÁ 01 celkově na 13. místě. Na 60m 9,2s, pak běžela 1000m v kvalitním čase 3:45s a teď pozor! Ve výsledcích má chybně uvedeno 4:45s. Tento čas by ji posunul celkově výrazně výše na 8. místo!
  • Aneta POCHMANOVÁ 01, výborná fotbalistka, posílí naše družstvo mladšího žactva, seč jí to termíny tréninků a zápasů v kopané, její prioritě, dovolí. Na atletické tréninky bude docházet tak 1x týdně. Zde běžela 60m za 8,7s.

Chlapci 2004

• Alex ŠIMEK 04 celkově skončil na 2. místě a kvalifikoval se do krajského finále. Ve sprintu na 60m zaběhl 9,6s, na závěr běžel výborně za 3:33s!

Chlapci 2001

• Úspěšně se předvedl Petr DUDY 01, který v našem oddílu teprve začíná. Skončil celkově na 2. místě a kvalifikoval se do krajského finále. Běžel 60m za 8,3s a také kvalitních 1000m za 3:32s.

2. Veřejné závody přípravky

se uskutečnily v pondělí 28. dubna 2014 na Děkance. Z našich mladých atletů se zúčastnili:

Přípravka

• Alex ŠIMEK 04 po absolvování 6ti boje Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů na Milíčově běžel 60m za 9,85s a celkově obsadil 5.místo. Na 300m prokázal výrazné zlepšení, časem 51,80s skončil celkově na 2. místě.

Minipřípravka

• Adriana FRANCOVÁ 05 běžela 60m v čase 11,43s.

Atletická školka

• Jan HLAVÁČ 08 závodil v trojboji-skok z místa 135cm, hod medicinbalem 3,50m, překážkový běh za 12,46s.

Přidáno/aktualizováno: 3.5.2014

Další aktuality

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev žactva

V úterý 21.května 2019 se konalo na Děkance úvodní 1.kolo Přeboru Prahy družstev žactva, skupina C, z kterého postoupí nejlepší 3 družstva žáků a žákyň při společných bodových součtech po základní části, sestávající ze tří kol, do Finále A. celý článek

(vloženo 26.5.2019)

Výsledky z hostování našich atletů a atletek s limitem Terky

Víkend 18.-19.května 2019 byl vyhrazen soutěžím družstev od Extraligy po nižší ligové soutěže. celý článek

Výsledky 1.kola Přeboru Prahy družstev juniorů

Za nepříznivého počasí se sešla ve středu 15.května 2019 družstva juniorů na Děkance v 1.kole Přeboru Prahy položit dobrý bodový základ v přebornické pražské soutěži a vytvořit si dobrý odrazový můstek k postupu na Mistrovství Čech, kam postupují po celý článek

(vloženo 25.5.2019)

Výsledky vícebojů v Rumburku

Naši vícebojaři a vícebojařky startovali mimo soutěž o víkendu 11.-12.května 2019 v Rumburku celý článek

Výsledky 2.kola Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Po přespolním běhu, 1.kole Přeboru Prahy mladšího žactva, kde jsme zařazeni do skupiny C, pokračovala společná soutěž mladšího žactva 13.května 2.kolem na Julisce, za pořadatelství našeho oddílu. celý článek