Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Vítězné úsměvy ze Stromovky

V sobotu 5. dubna 2014, už tradičně, se naši mladí běžci zúčastnili Běhu s úsměvem na 1 míli ve Stromovce.

V kategorii chlapců do 12 let jsme byli opět na stupních vítězů (pomyslně, neboť zde bývá stupeň pouze pro vítěze). Obsadili jsme dvě první místa. Mohlo to být kompletní obsazení pomyslné „bedny vítězů“, ale Alex běžel v Žatci. Závodu se zúčastnilo 24 chlapců do 12 let.

• Matěj BEDNÁŘ 03 neměl soupeře a jasně zvítězil v čase 6:18 ( po přepočtu na věkový koeficient na 1. místě zůstává). Za vítězným časem v souboji s Alexem z března zaostal o 7 vteřin.

Kluci na dalších místech se výrazně zrychlují (viz Aktuality z dřívějších závodů). Např. Vilém o více než 1 min. oproti únoru!

• Honza SCHNAJBERK 04 doběhl na 2.místě za 6:35 (s koeficientem 4. místo). Ve výsledcích na 2. místě nesprávně uveden Bolehovský (v souhrnných je to správně).
  • Honza HURDÁLEK 06 v cíli na 6.místě za 7:09,5 (s koeficientem si o jedno místo polepšil).
    Vilém BEDNÁŘ 03 doběhl jako 8. v čase 7:14 (podle koeficientu 10. místo).
  •  V závodě startoval také „nečlen“ Marek DOLEJŠ, doběhl na 4. místě v čase 6:42, s využitím koeficientu poskočil až na 2. místo! Že by se věnoval více i atletice?

V kategorii dívek se na start postavilo 21 dívek do 12 let a my jsme zde měli dvojnásobné zastoupení.

• Míša RUBEŠOVÁ 05 doběhla na 8. místě v čase 7:26, šestá podle věkového koeficientu.
  • Sára DOLEJŠOVÁ 07 v cíli za 7:34 na 9. místě, přepočet na věkový koeficient ji vynesl dokonce na 3. místo!! Následně v neděli 6. dubna se Sára zúčastnila dalšího závodu. V Chuchelském přespolním běhu na vzdálenost 250m v konkurenci roč. 2006-2007 obsadila pěkné 2. místo.

Zvláštní zmínku zaslouží start maminek našich mladých atletů v závodě na 2 míle s úsměvem. V kategorii žen v konkurenci 109 závodnic si vedli velmi dobře.

• Zuzana Dolejšová doběhla na 8. místě v čase 14:35 (s koeficientem 17. místo).
  • Andrea Rubešová v cíli klasifikována na 16. místě za 15:33 (s koeficientem 24. místo).
  • Dagmar Bednářová doběhla jako 19. v čase 15:40,5 (s koeficientem 30. místo).
    Tak určitě to nebylo naposledy, jen tak dál a do dalších závodů. Především (to platí pro všechny rodiče) se připravujte a startujeme na Běhu Jižním Městem v sobotu 26. dubna v Centrálním parku. Tento závod pořádá náš oddíl Atletika Jižní Město.

Kompletní výsledky ze Stromovky na: cs.srichinmoyraces.org

Přidáno/aktualizováno: 8.4.2014

Další aktuality

Výsledky z 13.ročníku Jarního běhání 2024

V pořadí již 13.ročník Jarního běhání 2024 se uskutečnil v sobotu 6.dubna celý článek

(vloženo 11.4.2024)

INFORMACE K PRÁZDNINOVÝM LETNÍM SOUSTŘEDĚNÍM 2024

Vážení rodiče, tak jako v minulých letech jsme pro vaše děti, členy oddílu, připravili i v roce 2024 nabídku Prázdninových letních soustředění v areálu Hrabákova pod vedením oddílových trenérů. celý článek