Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z reprezentace Prahy 8. března 2014

Na Přeboru Prahy mladšího žactva jsme slavili medailové úspěchy a to se projevilo v nominaci na tradiční 4. Meziměstské utkání mladšího žactva v hale.

Úspěchy v Meziměstském utkání Praha-Brno mladšího žactva

Do nominace se dostala Tereza Šínová 01 a Ondřej Horejš 01. Oba předvedli výborné výkony a přispěli každý svou měrou k celkovému vítězství týmu Prahy 170:149 bodům.

Tereza Šínová dvakrát vítězná

Tereza vyhrála nejkratší sprint na 60m za 8,29s, když na 2. místo odsunula svoji konkurentku Elišku Semeckou. Obě se setkaly v dálce a opět to byl dramatický souboj těsně pod hranicí 5 metrů. Opakoval se scénář z Přeboru Prahy, navrch měla Tereza! Zvítězila o 4 cm výkonem 4,98m. Potíže s technikou z Jablonce byly ty tam. Ta nejhezčí tečka za úspěšnou halovou sezónou.

Ondra Horejš s dvěma osobáky

Ondra nastoupil nejprve ke sprintu na 60m (mimo bodování) a zaběhl vynikajících 8,27s, druhý nejrychlejší čas ze startujících,  zlepšil své maximum o 0,20s. A to je na nejkratším sprintu opravdový skok! Do utkání se nominoval na 150m. „Vyfasoval“ první dráhu, ale vypořádal se s ní bravůrně. Doběhl na 2. místě v osobáku 20,02s. Na obou tratích je v celostátních tabulkách na lichotivých místech.

Vítězná štafeta s Ondrou a Terezou

V závěrečné smíšené štafetě 4x200m, po nečekaně pomalém prvním úseku, výborně zabojovali Ondra i Linda Dufková, pro Terezu na finiši už to bylo lehké sousto donést kolík vítězně do cíle.

V rámci utkání se konaly vložené závody na 150m. V jednom z nich zaběhla Anička Kerbachová  český rekord žákyň 18,38. V jiném běhu, před štafetou, běžela Tereza a v sólo závodě zaběhla svůj druhý nejrychlejší čas 20,13s.

Adéla ŠÍNOVÁ 01 běžela ve stejném běhu s Terezou. Ta ji vytáhla k pěknému osobnímu zlepšení už na 21,98s.

Atletická halová sezóna pro mladší žactvo skončila

Naopak, pro kategorie přípravky (2003 a mladší) je halová sezóna v plném běhu. Čeká nás  Stromovka 13. a 20. března, mezitím 15. března Český Brod. Více zde na stránkách.

Více o jarní a letní části atletické sezóny,  včetně soutěží  družstva mladšího žactva, už brzy zde na stránkách.

Přidáno/aktualizováno: 10.3.2014

Další aktuality

PRÁZDNINOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ Ústí nad Orlicí 2024 roč. 2008 - 2012 a výběr 2013

Termín: neděle 11.8. 2024 –neděle 18.8. 2024 celý článek

(vloženo 1.5.2024)

Výsledky z 13.ročníku Jarního běhání 2024

V pořadí již 13.ročník Jarního běhání 2024 se uskutečnil v sobotu 6.dubna celý článek

(vloženo 11.4.2024)

INFORMACE K PRÁZDNINOVÝM LETNÍM SOUSTŘEDĚNÍM 2024

Vážení rodiče, tak jako v minulých letech jsme pro vaše děti, členy oddílu, připravili i v roce 2024 nabídku Prázdninových letních soustředění v areálu Hrabákova pod vedením oddílových trenérů. celý článek