Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Převzali jsme ocenění

Atletika Jižní Město na TV Metropol

Avizovali jsme zde na stránkách převzetí ocenění za „PODZIMNÍ BĚHÁNÍ“. Slavnostní předání proběhlo na Přeboru Prahy mladšího žactva 12. února 2014 v atletické hale ve Stromovce.

Z rukou organizátorů Poháru Pražských Běžeckých Nadějí převzala čestný diplom členka vedení našeho oddílu Adriana Dvořáková, členka Předsednictva a předsedkyně Komise rozhodčích Českého atletického svazu. Nebyla sama, diplom za Titul NEJLEPŠÍ ZÁVOD Poháru Pražských Běžeckých Nadějí za rok 2013 přebrala společně s Míšou Rubešovou, naší mladou atletickou nadějí.

Byla u toho TV METROPOL a nezabírala pouze slavnostní předání, ale zajímavé části atletického programu Přeboru Prahy, které pro nás dopadlo velmi pozitivně. O tom píšeme na jiném místě.

Nejen Míša však byla vystavena záběrům kamery a dělala rozhovor „na živo“. Před kameru předstoupili taky Marek Vandírek, Honza Hurdálek a byli dotazováni. Ale na co a jak odpovídali, to se dozvíte ve vysílání TV Metropol. Pochopitelně, redaktorka nezapomněla ani na dvakrát zlatou Terezu Šínovou, ta byla zabírána jak při závodech, na slavnostním vyhlášení při předávání přebornických medailí a taky „dala“rozhovor.

Bylo to všechno moc hezké, propagace našich mladých nadějí zcela oprávněná.
Tak si to nenechte ujít a sledujte vysílání TV Metropol!

Něco o oddílu Atletika Jižní Město se také můžete dočíst v nejbližším vydání KLÍČE, vyjde na přelomu února a března a v příštím týdnu také na webu MČ Praha 11.

Diplom za Podzimní běhání

Přidáno/aktualizováno: 13.2.2014

Další aktuality

Výsledky z 13.ročníku Jarního běhání 2024

V pořadí již 13.ročník Jarního běhání 2024 se uskutečnil v sobotu 6.dubna celý článek

(vloženo 11.4.2024)

INFORMACE K PRÁZDNINOVÝM LETNÍM SOUSTŘEDĚNÍM 2024

Vážení rodiče, tak jako v minulých letech jsme pro vaše děti, členy oddílu, připravili i v roce 2024 nabídku Prázdninových letních soustředění v areálu Hrabákova pod vedením oddílových trenérů. celý článek