Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky ze Stromovky

Opět s úsměvem ve Stromovce v sobotu 1. února 2014

Ve Stromovce se v neděli 1. února běžel v pořadí druhý závod „2 míle s úsměvem“ v roce 2014. Na start se postavilo 7 našich mladých atletů v kategorii do 12 let bez rozdílu věku. Běžela se opět „1 MÍLE S ÚSMĚVEM“, tedy 1.609m.

Určitě to všem dalo zabrat, ale mohli odcházet s úsměvem. Psát, že jsme byli vidět, je opakováním z dřívějších závodů, ale my byli vidět výrazně - stupně vítězů kompletně obsadili naši kluci.

Alex ŠIMEK 04 absolvoval 1 míli opět vítězně v čase 6:23 a to měl „v nohách halovou půlku“ z pátečního večerního startu v hale na Strahově, kde také fandil našim holkám a klukům. Vítězem je i podle věkových koeficientů. Od dubna 2013 je to Alexovo 18. vítězství!

Matěj BEDNÁŘ 03 byl Alexovi v cíli v patách na 2. místě v čase 6:25. Po dvou umístěních na přespolácích „na bedně“ na třetích místech dosáhl na své nejlepší umístění!

Marek VANDÍREK 05 chtěl na stupně vítězů, to se mu zde podařilo, na přespolácích už popáté! Doběhl na 3. místě v čase 6:50. Podle věkového koeficientu se zařadil na 2. místo před Matěje.

Místo na stupních vítězů (pětkrát na ně už na přespolácích vystoupil) nezbylo tentokrát  pro Honzu SCHNAJBERKA 04. Co nebylo dnes, může být příště. Zvládl míli za 7:05 a i po přepočtu věkových koeficientů si 4. místo udržel.

Honza HURDÁLEK 06, jako tradičně benjamínek mezi startujícími v cíli za 7:55 na 7. místě, podle koeficientu věku si polepšil na 6. místo.

Vilém BEDNÁŘ 03 doběhl na 12. místě v čase 8:17, po přepočtu koeficientu věku to je 11. místo.

Míša RUBEŠOVÁ 05, jako jediné želízko v kategorii dívek si vedla také výborně. Obsadila 5. místo časem 7:37, s využitím koeficientu je čtvrtá.

Další závod ve Stromovce se koná 1. března 2014.

Kompletní informace k závodu – komentář, fotogalerie a výsledky na: cs.srichinmoyraces.org

Přidáno/aktualizováno: 6.2.2014

Další aktuality

Výsledky z 13.ročníku Jarního běhání 2024

V pořadí již 13.ročník Jarního běhání 2024 se uskutečnil v sobotu 6.dubna celý článek

(vloženo 11.4.2024)

INFORMACE K PRÁZDNINOVÝM LETNÍM SOUSTŘEDĚNÍM 2024

Vážení rodiče, tak jako v minulých letech jsme pro vaše děti, členy oddílu, připravili i v roce 2024 nabídku Prázdninových letních soustředění v areálu Hrabákova pod vedením oddílových trenérů. celý článek