Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z Finále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

 
Nejlepší pražské  týmy družstev mladšího žactva prošly z postupových kol do Finále A, to se uskutečnilo ve čtvrtek 23.září 2021 na stadionu ASK Slavia v Edenu.
Družstvo mladších žáků a mladších žákyň s bronzovými medailemi
Přebornický titul získal SK Jeseniova s celkovým ziskem 230 bodů, stříbrné medaile zůstaly v Edenu, když ASK Slavia nastřádala 214,5 bodu. Naše družstvo získalo 167,5 bodu a to velmi přesvědčivě stačilo na bronz před Duklou s 89,5 body.
Pří pohledu na zisky v kategoriích vidíme úspěšnost děvčat se 109 body a první místo společně s Jeskou, kluci byli pátí se 48 body.
Do bodové pokladnice nejvíce přispěla Andrea a Laura 20 body, Ema získala 17, Anička a Daniel 16 atd., uvedeno bez štafetových bodů.
K vidění byla vidět celá řada osobních rekordů, v mnohých případech velmi kvalitních. Soutěž proběhla, bohužel, bez měření větru, takže výkony v disciplínách s měřeným větrem nebudou uvedeny v celostátních, ale pouze v pražských tabulkách.
Zaútočit na osobáky mohou někteří už zakrátko, v úterý 28.září na Mezikrajovém utkání mladšího žactva v Písku.
Výsledky podle disciplín a bodových zisků:
60 metrů – 23,5 bodu
1.místo: Andrea Prokopová 08 v čase 8,29s.
2.místo: Laura Zmrzlá 08 v čase 8,31s.
Stella Papoušková 09 v osobním rekordu 8,96s.
7.=místo: Matyáš Matoušů 08 v osobním rekordu 8,38s.
Jan Spilka 09 v čase 9,11s.  
150 metrů – 35 bodů
1.místo: Laura Zmrzlá 08 v osobním rekordu 19,89s, osmý nejlepší výkon v ČR mladších žákyň.
2.místo: Andrea Prokopová 08 v čase 19,97s.
3.místo: Anna Dvořáková 08 v osobním rekordu 20,63s.
4.místo: Matyáš Matoušů 08 v osobním rekordu 20,09s.
800 metrů – 4 body
9.místo: Anna Tocháčková 08 v čase 2:40,92s.
Magdalena Mikovcová 09 v osobním rekordu 2:45,35s; Barbora Štěpová 09 DNS.
9.místo: Albert Dolejš 09 v osobním rekordu 2:33,13s.
Matěj Holeček 08 v čase 2:38,70s; Michal Mandík 10 v čase 2:40,65s.
60 metrů překážek – 8 bodů
3.místo: Anna Tocháčková 08 v čase 10,02s.
Veronika Grabowská 10 v čase 11,37s; Dita Hegerová 08 v čase 12,57s.
Robert Černý 08 v osobním rekordu 10,87s.
4x60 metrů mix – 10,5 bodu
2.místo: Černý-Matoušů-Zmrzlá-Prokopová v čase 31,48s.
9.=místo: Spilka-Gasiúnas-Demčenko-Tocháčková-Dvořáková v čase 32,70s.
Mandík-Holeček-Papoušková-Pohanková DQ.
Výška – 7,5 bodu
8.=místo: Nicol Carmine 09, Lada Pohanková 08, Julie Horníková 08 v osobních rekordech 128cm.
9.=místo: Jan Spilka 09 v osobním rekordu 130cm.
Dálka – 3 body
Sofie Krušinová 08 osobní rekord 382cm; Lada Pohanková 08 výkon 381cm.
8.místo: Robert Černý 08 výkonem 433cm.
10.místo: Matěj Holeček 08 výkonem 419cm.
Koule 2kg mladší žákyně – 21 bodů
2.místo: Ema Šedlbauerová 08 v osobním rekordu 12,24m, osmé místo v ČR mladších žákyň.
3.místo: Anna Dvořáková 08 výkonem 10,90m.
7.místo: Viktorie Grabowská 10 výkonem 9,80m.
Koule 3kg mladší žáci – 12 bodů
3.místo: Daniel Gasiúnas-Demčenko 09 v osobním rekordu 10,35m.
7.místo: Petr Dušek 09 v osobním rekordu 9,30m.
Kriket – 42 bodů
2.místo: Viktorie Grabowská 10 v osobním rekordu 52,16m, drží první místo v ČR v kategorii přípravky, desátý výkon mezi mladšími žákyněmi.
3.místo: Ema Šedlbauerová 08 výkonem 49,30m.
4.místo: Nicol Carmine 09 v osobním rekordu 48,72m.
2.místo: Petr Dušek 09 v osobním rekordu 63,90m, osmé místo v ČR mladších žáků, nejdále z mladšího ročníku 2009.
3.místo: Daniel Gasiúnas-Demčenko 09 výkonem 58,08m.
10.místo Michal Mandík 10 výkonem 47,97m.
 
Doplňující výsledky:
Finále Čokoládové tretry v Ostravě, úterý 21.září 2021
Hod raketkou – přípravka hoši
1.místo: Michal Mandík 10 výkonem 47,86m.
Hod raketkou – přípravka dívky
1.místo: Viktorie Grabowská 10 výkonem 45,63m.
19.místo: Veronika Grabowská 10 výkonem 28,98m.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 
 
 
 

  

Přidáno/aktualizováno: 24.9.2021

 

Další aktuality

Nico Boketta stříbrný na Mistrovství ČR v krosu mezi mílaři

V sobotu 26.listopadu 2022 proběhlo v Rumburku na FotbalParku Dymník Mistrovství ČR v přespolním běhu pro kategorie mužů a žen ve vytrvalostním závodě a v závodě mílařů a mílařek, o mistrovské medaile bojovali také junioři a juniorky. celý článek

(vloženo 28.11.2022)

Výsledky z Přeboru Prahy a z Chuchelského dostihového krosu

V neděli 20.listopadu 2022 proběhl na dostihovém závodišti v Chuchli Přebor Prahy v krosu od kategorie mladšího žactva po dospělé. Mladší kategorie se zúčastnili Chuchelského dostihového krosu. Závodilo se na náročné trati, především na rozmoklém tra celý článek

(vloženo 24.11.2022)

Výsledky z 89.ročníku Velké kunratické a z Českého Brodu

V neděli 13.listopadu 2022 proběhl tradiční běžecký závod 89.ročník Velké kunratické za vysoké účasti našich atletů. Na start se postavilo 41 našich mladých atletů a adeptů atletiky. celý článek

(vloženo 22.11.2022)

Výsledky z 15.ročníku Podzimního běhání 2022

V sobotu 5.listopadu 2022 jsme uspořádal náš oddíl tradiční závod 15.ročník Podzimního běhání. celý článek

(vloženo 8.11.2022)

Výsledky z Podzimního běhu Olympu

V sobotu 15.10.2022 se uskutečnil tradiční běžecký závod pro děti a mládež 16. ročník podzimního běhu Olympu, za účasti našich mladých atletů. celý článek

(vloženo 19.10.2022)

Více aktualit