Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z Přeboru Prahy družstev B a C mladšího žactva

 
Po semifinálových kolech byla družstva mladšího žactva podle umístění rozdělena do finálových skupin A – D. Bodové zisky pro umístění se sčítají společně za chlapce i děvčata. Zmiňujeme však umístění z obou kategorií zvlášť.
Družstvo „B“ startovalo v pondělí 20.září 2021 ve Finále D na Podvinném mlýně.
Chlapci získali 11 bodů a obsadili 11.místo, děvčata získala 40 bodů a obsadila 6.místo.
Družstvo „C“ startovalo v úterý 21.září 2021 ve Finále C na Julisce.
Chlapci získali 69 bodů a obsadili 2.místo, děvčata získala 14,5 bodu a obsadila 8.místo.
 
Výsledky Finále D a C podle disciplín:
60 metrů
B: Lucie Dvořáková 09 čas 9,46s; Veronika Fořtová 09 čas 10,46; Hugo Pecka 08 čas 11,26s.
C: 8.místo: Michaela Dobrá 09 čas 9,24s; Sára Čistá 08 čas 9,98s; Sofie Vančurová 09 DNS;
2.místo:Zdeněk Sadílek 09 čas 9,03s; Lukáš Vyhnal 09 čas 9,93s.
150 metrů
B: Sofie Murčová 10 čas 24,38s; Adéla Stejskalová 09 čas 25,94s; Helena Bochníčková 10 čas 27,18s; Richard Čech 10 čas 26,18s; Adam Oberhauer 09 čas 28,84s.
C: Michaela Dobrá 09 čas 22,85s; Aneta Dařílková 09 čas 24,10s; Adéla Bucková 09 čas 26,41s; 9.místo: Lukáš Vyhnal 09 čas 24,29s; Jakub Janoušek 08 čas 26,30s; Matyáš Rous 09 čas 27,16s.
800 metrů
B: 5.místo: Nikol Klusáčková 08 čas 2:59,07s; 6.místo: Lucie Dvořáková 09 čas 3:00,76s; Veronika Fořtová 09 čas 3:21,19s.
C: 9.místo: Kateřina Kašáková 09 čas 2:59,88s; 10.místo: Amélie Vavřichová 10 čas 3:04,96s; Barbora Bezpalcová 09 DNS; 1.místo: Zdeněk Sadílek 09 čas 2:39,57s;
2.místo: Filip Mleziva 08 čas 2:41,35s.
60 metrů překážek
B: 3.místo: Nikol Klusáčková 08 čas 12,29s; Nicol Šorfová 10 čas 13,95s.
C: Sára Čistá 08 čas 13,26s; Mia Bačíková 09 čas 13,75s; Kateřina Kašáková 09 čas 13,76s;
Martin Dvořák 10 DNS.
4x60 metrů mix
B: Klusáčková-Dvořáková-Matoušek-Pecka čas 39,13s; Fořt-Mejdrech-Šorfová-Murčová čas 40,31s; Fořtová-Chlumská-Čech-Oberhauer čas 40,50s.
C: Dvořák-Vavřichová-Dobrá-Sadílek čas 35,90s; Kašáková-Mleziva-Čistá-Černý čas 37,77s; Bačíková-Vyhnal-Vančurová-Janoušek čas 38,86s; Bucková-Korunková-Rous-Kříž čas 39,67s.
Výška
B: 7.místo: Eliška Nebesová 09 výkon 121cm; 8.místo: Adéla Stejskalová 09 výkon 121cm; Soňa Murčová 10 výkon 110cm; 4.místo: Sebastian Matoušek 10 výkon 115cm; Adam Oberhauer 09 a Quido Pecka 10 NM.
C: 6.=místo: Aneta Dařílková 09 výkon 118cm; Eliška Korunková 08 výkon 114cm; Viktorie Kotová 09 NM; 4.místo: Štěpán Černý 09 výkon 122cm; 6.místo: Matěj Kříž 09 výkon 109cm.
Dálka
B: Nela Chlumská 09 výkon 291cm; Anna Drápalová 08 výkon 288cm; Ema Dušková 10 DNS; Tomáš Fořt 09 výkon 322cm; Josef Drápal 10 výkon 268cm; Hugo Pecka 08 výkon 263cm.
C: Amélie Vavřichová 10 výkon 353cm; Sofie Vančurová 09 výkon 323cm; Barbora Bezpalcová 09 výkon 308cm; 2.místo: Filip Mleziva 08 výkon 413cm; 6.místo: Martin Dvořák 10 výkon 385cm.mmm
Koule 2kg mladší žákyně
B: 3.místo: Eliška Nebesová 09 výkon 8,19m; Anna Drápalová 08 výkon 6,48m; Ema Dušková 10 DNS.
C: Mia Bačíková09 a Adéla Bucková 09 DNS.
 
Koule 3kg mladší žáci
B: 9.místo: Quido Pecka 10 výkon 4,72m; Dan Mejdrech 10 výkon 2,88m.
C: 4.místo: Matyáš Rous 09 výkon 6,60m.
Kriket
B: Nicol Šorfová 10 výkon 19,51m; Nela Chlumská 09 výkon 19,48m; Helena Bochníčková 10 výkon 11,13m; 10.místo: Sebastian Matoušek 10 výkon 34,54m; Richard Čech 09 výkon 24,47m; Josef Drápal 10 výkon 19,24m.
C: 8.místo: Eliška Korunková 08 výkon 29,71m; 9.místo: Nela Škodová 08 výkon 27,35m; Viktorie Kotová 09 výkon 20,70m; 6.místo: Štěpán Černý 09 výkon 36,46m; Matěj Kříž 09 výkon 29,35m.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 
 
 

  

Přidáno/aktualizováno: 22.9.2021

 

Další aktuality

Informace k úhradě členských příspěvků

Vážení rodiče, upozorňujeme na termín úhrady členského příspěvku za období 09/2021-06/2022, jak uvedeno opakovaně zde viz. Aktuality. celý článek

(vloženo 13.10.2021)

Výsledky Přeboru Prahy ve vícebojích žactva a mladšího žactva

O prodlouženém víkendu 8.-10. října 2021 se uskutečnily Přebory Prahy ve vícebojích žactva a mladšího žactva, které uzavřely atletickou sezónu na dráze 2021. celý článek

(vloženo 12.10.2021)

Výsledky z Mezikrajového utkání mladšího žactva

Po nominaci provedené na Přeboru Prahy s jejím následným rozšířením prospěšném pro reprezentaci hl.m.Prahy odjel repre výběr mladšího žactva na Mezikrajové utkání do Písku, závod se konal ve sváteční den 28.září 2021. celý článek

(vloženo 3.10.2021)

Výsledky z Mistrovství ČR družstev žákyň v Ostravě

Po nominaci provedené na Přeboru Prahy s jejím následným rozšířením prospěšném pro reprezentaci hl.m.Prahy odjel repre výběr mladšího žactva na Mezikrajové utkání do Písku, závod se konal ve sváteční den 28.září 2021. celý článek

(vloženo 1.10.2021)

Informace k přijetí nových členů do oddílu při náborech

Vážení rodiče, začátkem září 2021 proběhly ve čtyřech dnech nábory nových členů do našeho oddílu. celý článek

(vloženo 24.9.2021)

Více aktualit