Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Ohlédnutí za Prázdninovým letním soustředěním No.3

 
V pořadí třetí a poslední Prázdninové letní soustředění proběhlo v termínu 16.-20.srpna 2021. 
Soustředění proběhlo od pondělí do pátku v čase od 8 hodin do 18 hodin, jako předešlé dvě soustředění. Každopádně i toto soustředění by se dalo označit jako zdařilé a pěkné počasí nám v tomto bylo velice nápomocné. Ačkoliv bylo soustředění naplánováno až na konec prázdnin, žádnému z 18 dětí energie rozhodně nechyběla.
 
Dopolední program byl vždy zaměřen na atletické aktivity v areálu Hrabákova a postupným tréninkem disciplín na připravovaný páteční kontrolní závod. Závodilo se ve čtyřech disciplínách, na 60 m, v dálce, v hodu medicinbalem přes hlavu a v běhu na 300 m.
Program po obědě neatletický. Mladí atleti navštívili ZOO Jižní Město, dále byl na programu i bazén na Praze 11. Ve středu byl na programu cyklo výlet v Kunratickém lese včetně několika areálu zdraví. Ve čtvrtek byl na programu zábavný park Tanzánie. Náš týden byl završen kontrolním závodem a poté různými dalšími aktivitami v areálu Hrabákova. Nejoblíbenější hrou každopádně byla přehazovaná na místním plážovém hřišti.
 
Dík patří Marku Havlíčkovi, který celou akci zaštítil, dále Daniele Vozobulové za zabezpečení stravování a trenérskou výpomoc, na té se podílela dále Jana Kolčiterová, Matúš Janeček, Jana Lepičová a Ondřej Halkov.
 
Věřím a doufám, že si děti odnesly pěkné zážitky s pozitivními dojmy a probudilo to v nich třeba ještě větší chuť „dělat atletiku“.
 
Ladislav Kárský
předseda oddílu
 
 
 

 

Přidáno/aktualizováno: 30.8.2021

 

Další aktuality

Výsledky z Mezistátního víceutkání, MČR družstev a z mítinku

Mezistátní víceutkání žactva ČR-Slovensko-Maďarsko-Chorvatsko-Slovinsko v Trnavě celý článek

(vloženo 26.9.2023)

Výslednost na Mistrovstvích ČR a na Mezinárodních soutěžích v roce 2023

Máme za sebou atletickou sezónu 2023 jednotlivců na dráze a můžeme rekapitulovat. celý článek

(vloženo 26.9.2023)

Výsledky z MPD mladšího žactva Finále B a D

Ve čtvrtek 21.září 2023 proběhlo na stadionu SK Jeseniova Finále B Městského Přeboru družstev mladšího žactva, kde se soutěžilo o celkové 10.-17.místo v pražském Přeboru. B družstvo našeho mladšího žactva obsadilo 5.místo a skončilo na celkovém 14.mí celý článek

(vloženo 25.9.2023)

Výsledky z Finále A MPD mladšího žactva

Ve čtvrtek 21.září 2023 proběhlo na stadionu ASK Slavia v Edenu Finále A Městského Přeboru družstev mladšího žactva za účasti 9 družstev, když ze Semifinálových skupin A-D se kvalifikovalo 8 týmů. celý článek

(vloženo 25.9.2023)

Výsledky z Mistrovství ČR žáků a žákyň v Břeclavi

O víkendu 16.-17.září 2023 proběhlo v Břeclavi Mistrovství ČR žáků a žákyň, jako poslední letošní šampionát jednotlivců na dráze. Do šampionátu bylo vybráno 11 našich atletů/atletek vedli si s následujícími výsledky: celý článek

(vloženo 18.9.2023)

Více aktualit

Všechny aktuality