Výsledky z 2.kola Přeboru Prahy družstev dorostu na Julisce
V pořadí 2.kolo Přeboru Prahy družstev dorostenců a dorostenek se konalo v úterý 24.srpna 2021 za pořadatelství Dukly na Julisce.
Dorostenci v tomto kole vykročili nadějně k postupu na Mistrovství Čech, o postupujících rozhodne třetí závěrečné kolo 2.září na Děkance. Ve 2.kole obsadila suverénně 1.místo Jeseniova se ziskem 179 bodů, 2.ATLJM získala 94.5 bodu, na 3.místě skončil Olymp se 79 body.
Pro družstvo získal Schnajberk a Jarvinen 20 bodů, Kopřiva 13, Železný 11 bodů atd. bez štafet.
Dorostenky nejsou v soutěži konkurenceschopné, nastoupily s minimem závodnic, z toho jen dvě dosáhly na body, v této kategorii až tristní vystoupení. Ve 2.kole obsadila suverénně1.místo Slavia se ziskem 196 bodů, 7.místo patřilo ATLJM s 18 body. Bodovala Suchá s 12, Tomanová se 6 body.
Výsledky podle kategorií a disciplín s bodovými zisky:
Dorostenci
800 metrů – 1 bod
10.místo: Adam Černoch 05 v osobním rekordu 2:21,26s.
Julián Boschat 05 v osobním rekordu 2:24,71s; Lukáš Odvárko 05 v osobním rekordu 2:30,49s.
3000 metrů – 26 bodů
1.místo: Vojtěch Železný 04 v čase 10:02,73s.
2.místo: Marek Dolejš 04 v čase 10:04,23s.
5.místo: Jakub Čížek 05 v čase 11:46,63s.
4x100 metrů – 4 body
7.místo: Černoch, Čížek, Odvárko, Železný v čase 54,12s.
Výška – 17,5 bodu
2.místo: Tomas Jarvinen 05 ve výborném výkonu 181cm.
6.místo: Daniel Kopřiva 05 v osobním rekordu 160cm.
7.=místo: Jakub Čížek 05 výkonem 150cm.
Dálka – 17 bodů
1.místo: Tomas Jarvinen 05 ve vynikajícím osobním rekordu 675cm.
5.místo: Jan Schnajberk 04 v osobním rekordu 601cm.
Koule 5kg – 17 bodů
3.místo: Daniel Kopřiva 05 v osobním rekordu 13,47m.
4.místo: Jan Schnajberk 04 v osobním rekordu 13,34m.
9.místo: Julián Boschat 05 výkonem 12,10m.
Oštěp 700g – 12 bodů
4.místo: Jan Schnajberk 04 výkonem 41,38m.
6.místo: Adam Černoch 05 výkonem 40,25m.
Julián Boschat 05 výkon 32,26m; Daniel Kopřiva 05 NM !!
Dorostenky
200 metrů – 0 bodů
Tereza Tomanová 05 v čase 28,46s; Karolína Lavičková 05 v čase 29,06s.
100 metrů překážek – 7 bodů
4.místo: Magdalena Suchá 05 v osobním rekordu 14,96s.
Výška – 6 bodů
5.místo: Tereza Tomanová 05 výkonem 140cm.
Dálka – 5 bodů
6.místo: Magdalena Suchá 05 výkonem 511cm.
Oštěp 500g – 0 bodů
Karolína Lavičková 05 výkon 22,56m.
…………………………………………………
Ve 2.kole Přeboru Prahy družstev juniorů startoval v dresu Dukly jako hostující závodník
Nico Boketta 02 v běhu na 800m a zvítězil v čase 1:55,12s.
Přidáno/aktualizováno: 25.8.2021
Další aktuality
Vážení rodiče, tak jako v minulých letech jsme pro vaše děti, členy oddílu, připravili i v roce 2024 nabídku Prázdninových letních soustředění v areálu Hrabákova pod vedením oddílových trenérů. celý článek
Běžecký závod pro nejmenší, přípravku, žactvo a příchozí celý článek
Po ukončení úspěšné halové sezóny 2024 můžeme rekapitulovat. celý článek
Posledním halovým šampionátem v letošní halové sezóně bylo Mistrovství ČR žáků a žákyň. celý článek
V hale Otakara Jandery ve Stromovce proběhl v termínu 28.-29.února 2024 dvoudenní Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň. celý článek
Více aktualit
Všechny aktuality