Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Ohlédnutí za Prázdninovým letním soustředěním No.2

 
Náš oddíl připravil na prázdninové měsíce tři týdenní turnusy Prázdninových letních soustředění.
Vzhledem ke složitým epidemickým opatřením v průběhu tréninkového roku mají účastníci prázdninová  soustředění bez finanční úhrady zdarma ve všech třech turnusech.
 
Druhé Prázdninové soustředění proběhlo v termínu 2.-6.srpna 2021.
Od pondělí do pátku bylo soustředění vyplněno atletickými a jinými aktivitami, nepřízeň stanovený program významně nenarušila. Program od ranních 8 hodin do vyzvednutí dětí v 18 hodin byl přizpůsoben věku účastníků, v tomto týdnu to byly převážně ročníky 2015 – 2011.
Celkem 18 mladých účastníků se dopoledne věnovalo herním a atletickým aktivitám na hřišti Hrabákova, ve středu absolvovali tamtéž atletický trojboj sestávající ze sprintu na 60m, skoku do dálky a běhu na 1 ovál 333 metrů. Všichni obdrželi oddílové malé odměny.
Pestrý byl i mimoatletický program. V pondělí odpoledne to byla návštěva bazénu Vodní svět na Praze 11, v úterý návštěva zábavného parku Tanzánie, ve středečním odpoledni odpočinková procházka v Kunratickém lesu.
Celý den ve čtvrtek a v pátek děti navštívily Olympijský park v pražské Stromovce, naplněný bohatým atraktivním programem.
Dík patří Daniele Vozobulové, která akci celotýdenně zaštítila, včetně zabezpečení stravování,  společně s trenérkami z Milíčova, Kamilou Miklovou, Evou Hawigerovou a Natašou Chvátalovou  se podílela na programu podílela, taky dík Adéle a Tereze Šínovým.
Věřím, že si děti odnesly i tentokrát příjemné zážitky a pozitivní dojmy.
 
V pořadí třetí a poslední Prázdninové letní soustředění proběhne 16.-20.srpna.
 
Ladislav Kárský

předseda oddílu 

 

 

 

Přidáno/aktualizováno: 8.8.2021

 

Další aktuality

Nico Boketta stříbrný na Mistrovství ČR v krosu mezi mílaři

V sobotu 26.listopadu 2022 proběhlo v Rumburku na FotbalParku Dymník Mistrovství ČR v přespolním běhu pro kategorie mužů a žen ve vytrvalostním závodě a v závodě mílařů a mílařek, o mistrovské medaile bojovali také junioři a juniorky. celý článek

(vloženo 28.11.2022)

Výsledky z Přeboru Prahy a z Chuchelského dostihového krosu

V neděli 20.listopadu 2022 proběhl na dostihovém závodišti v Chuchli Přebor Prahy v krosu od kategorie mladšího žactva po dospělé. Mladší kategorie se zúčastnili Chuchelského dostihového krosu. Závodilo se na náročné trati, především na rozmoklém tra celý článek

(vloženo 24.11.2022)

Výsledky z 89.ročníku Velké kunratické a z Českého Brodu

V neděli 13.listopadu 2022 proběhl tradiční běžecký závod 89.ročník Velké kunratické za vysoké účasti našich atletů. Na start se postavilo 41 našich mladých atletů a adeptů atletiky. celý článek

(vloženo 22.11.2022)

Výsledky z 15.ročníku Podzimního běhání 2022

V sobotu 5.listopadu 2022 jsme uspořádal náš oddíl tradiční závod 15.ročník Podzimního běhání. celý článek

(vloženo 8.11.2022)

Výsledky z Podzimního běhu Olympu

V sobotu 15.10.2022 se uskutečnil tradiční běžecký závod pro děti a mládež 16. ročník podzimního běhu Olympu, za účasti našich mladých atletů. celý článek

(vloženo 19.10.2022)

Více aktualit