Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Ohlédnutí za Prázdninovým letním soustředěním No.1

 
Náš oddíl připravil na prázdninové měsíce tři týdenní turnusy Prázdninových letních soustředění.
Vzhledem ke složitým epidemickým opatřením v průběhu tréninkového roku mají účastníci prázdninová soustředění bez finanční úhrady zdarma ve všech třech turnusech.
 
První Prázdninové letní soustředění proběhlo v termínu 12.-16.července 2021.
Je možno bez nadsázky říci, že po všech stránkách to byl týden, od pondělí do pátku, velmi zdařilý. Všechny aktivity proběhly za přispění pěkného počasí, za velkého zájmu dětí k velmi náročnému, až „nabitému programu“ od ranních 8 hodin do ukončení v 18 hodin.
Rozhodně se nikdo nenudil, ať už aktivitou oplývající mladí adepti atletiky, v počtu 23 dětí, na své si také přišli trenéři pokrývající celodenní program.
Atletické každodenní aktivity, doplněné herním programem, probíhaly v dopoledních hodinách na hřišti v areálu Hrabákova a vyvrcholily v pátek atletickým čtyřbojem v soubojích podle kategorií, za patřičné atmosféry a maximálního nasazení všech dětí. K vidění byly i moc pěkné výkony ve sprintu na 60m, v dálce, v hodu medicinbalem přes hlavu (no, tady to bylo slabší) a v závěrečném běhu na 1 okruh 333m.
Všichni obdrželi oddílové malé odměny, ti nejlepší v kategorii si zavěsili na krk medaili.
Bohatý byl i program mimoatletický. Děti byly na cyklovýletě, plavat v bazénu Vodní svět na Chodově, prošly Kunratický les při orienťáku, poznaly tamtéž areály zdraví a vyblbly se v zábavném parku Tanzánie.
Mnohé z aktivit viz foto zde, více foto najdete na našich facebookových stránkách.
Více toho už opravdu stihnout nešlo.
Dík patří Daniele Vozobulové, která celou akci zaštítila, včetně zabezpečení stravování a celkové organizace. Dík patří trenérkám, které se na programu podílely, Ivetě Dufkové, Zuzaně Pavlasové, taky Adéle a Tereze Šínovým.
Věřím, že si děti odnesly pěkné zážitky a pozitivní dojmy a probudilo to v nich třeba ještě větší chuť „dělat atletiku“.
 
V pořadí další Prázdninová letní soustředění proběhnou v termínech: 2.-6.srpna a 16.-20.srpna.
 
Ladislav Kárský
předseda oddílu
 
 
 
 
 
 
 

  

Přidáno/aktualizováno: 17.7.2021

 

Další aktuality

Nico Boketta stříbrný na Mistrovství ČR v krosu mezi mílaři

V sobotu 26.listopadu 2022 proběhlo v Rumburku na FotbalParku Dymník Mistrovství ČR v přespolním běhu pro kategorie mužů a žen ve vytrvalostním závodě a v závodě mílařů a mílařek, o mistrovské medaile bojovali také junioři a juniorky. celý článek

(vloženo 28.11.2022)

Výsledky z Přeboru Prahy a z Chuchelského dostihového krosu

V neděli 20.listopadu 2022 proběhl na dostihovém závodišti v Chuchli Přebor Prahy v krosu od kategorie mladšího žactva po dospělé. Mladší kategorie se zúčastnili Chuchelského dostihového krosu. Závodilo se na náročné trati, především na rozmoklém tra celý článek

(vloženo 24.11.2022)

Výsledky z 89.ročníku Velké kunratické a z Českého Brodu

V neděli 13.listopadu 2022 proběhl tradiční běžecký závod 89.ročník Velké kunratické za vysoké účasti našich atletů. Na start se postavilo 41 našich mladých atletů a adeptů atletiky. celý článek

(vloženo 22.11.2022)

Výsledky z 15.ročníku Podzimního běhání 2022

V sobotu 5.listopadu 2022 jsme uspořádal náš oddíl tradiční závod 15.ročník Podzimního běhání. celý článek

(vloženo 8.11.2022)

Výsledky z Podzimního běhu Olympu

V sobotu 15.10.2022 se uskutečnil tradiční běžecký závod pro děti a mládež 16. ročník podzimního běhu Olympu, za účasti našich mladých atletů. celý článek

(vloženo 19.10.2022)

Více aktualit