Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Ohlédnutí za Prázdninovým letním soustředěním No.1

 
Náš oddíl připravil na prázdninové měsíce tři týdenní turnusy Prázdninových letních soustředění.
Vzhledem ke složitým epidemickým opatřením v průběhu tréninkového roku mají účastníci prázdninová soustředění bez finanční úhrady zdarma ve všech třech turnusech.
 
První Prázdninové letní soustředění proběhlo v termínu 12.-16.července 2021.
Je možno bez nadsázky říci, že po všech stránkách to byl týden, od pondělí do pátku, velmi zdařilý. Všechny aktivity proběhly za přispění pěkného počasí, za velkého zájmu dětí k velmi náročnému, až „nabitému programu“ od ranních 8 hodin do ukončení v 18 hodin.
Rozhodně se nikdo nenudil, ať už aktivitou oplývající mladí adepti atletiky, v počtu 23 dětí, na své si také přišli trenéři pokrývající celodenní program.
Atletické každodenní aktivity, doplněné herním programem, probíhaly v dopoledních hodinách na hřišti v areálu Hrabákova a vyvrcholily v pátek atletickým čtyřbojem v soubojích podle kategorií, za patřičné atmosféry a maximálního nasazení všech dětí. K vidění byly i moc pěkné výkony ve sprintu na 60m, v dálce, v hodu medicinbalem přes hlavu (no, tady to bylo slabší) a v závěrečném běhu na 1 okruh 333m.
Všichni obdrželi oddílové malé odměny, ti nejlepší v kategorii si zavěsili na krk medaili.
Bohatý byl i program mimoatletický. Děti byly na cyklovýletě, plavat v bazénu Vodní svět na Chodově, prošly Kunratický les při orienťáku, poznaly tamtéž areály zdraví a vyblbly se v zábavném parku Tanzánie.
Mnohé z aktivit viz foto zde, více foto najdete na našich facebookových stránkách.
Více toho už opravdu stihnout nešlo.
Dík patří Daniele Vozobulové, která celou akci zaštítila, včetně zabezpečení stravování a celkové organizace. Dík patří trenérkám, které se na programu podílely, Ivetě Dufkové, Zuzaně Pavlasové, taky Adéle a Tereze Šínovým.
Věřím, že si děti odnesly pěkné zážitky a pozitivní dojmy a probudilo to v nich třeba ještě větší chuť „dělat atletiku“.
 
V pořadí další Prázdninová letní soustředění proběhnou v termínech: 2.-6.srpna a 16.-20.srpna.
 
Ladislav Kárský
předseda oddílu
 
 
 
 
 
 
 

  

Přidáno/aktualizováno: 17.7.2021

 

Další aktuality

Informace k tréninkům v příštím týdnu od 27.září 2021

V pondělí 27.září 2021 nebudou probíhat tréninky v obou našich lokalitách Hrabákova i Milíčov pro nejmenší děti roč.2015 – 2013. celý článek

(vloženo 22.9.2021)

Výsledky z Přeboru Prahy družstev B a C mladšího žactva

Po semifinálových kolech byla družstva mladšího žactva podle umístění rozdělena do finálových skupin A – D. Bodové zisky pro umístění se sčítají společně za chlapce i děvčata. Zmiňujeme však umístění z obou kategorií zvlášť. celý článek

(vloženo 22.9.2021)

Výsledky Boketty z Domažlic a z dalších víkendových akcí

Ve stínu žákovského šampionátu proběhly i další závody, kde startovali a prosadili se naši mladí atleti, zde přehled jejich startů s výsledky: celý článek

(vloženo 21.9.2021)

ČTYŘI MEDAILE ZE ŽÁKOVSKÉHO ŠAMPIONÁTU NA JIŽNÍ MĚSTO

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze proběhlo o víkendu 18.-19.září 2021 v Mladé Boleslavi. celý článek

(vloženo 20.9.2021)

Podzimní závodní příležitosti pro mladé atlety a adepty atletiky

Pro mladé atlety a začínající atlety je na podzim a v konci roku celá řada závodních možností si zazávodit, pro ty nejmenší získávat první závodní zkušenosti, pro ty vyspělejší to znamená prověřit si svoji výkonnost a zpestřit tréninkovou přípravu. celý článek

(vloženo 17.9.2021)

Více aktualit