Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z 2. kola Přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C

Soutěž družstev v Přeboru Prahy mladších žáků a mladších žákyň ve skupině C pokračovala 2. kolem ve čtvrtek 24. června 2021 na stadionu v Hostivaři. Naši mladí atleti v obou kategoriích navázali na potěšující z 1.kola na Julisce, jak individuálními výkony, tak samotnou výsledností družstev. Všechny týmy A, B i C si vedly úspěšně.

V kategorii mladších žáků 1.Spartak P4 A 374,5b., 2.ATLJM A 323b., 3.Mazurská 299b., 8.ATLJM C 130b., 9.ATLJM B 121b. (A: R.Černý 48, Dominik Gasiúnas-Demčenko 46, Matoušů a Vajsejtl 45 atd.; C: Zd.Sadílek 41, Rous 30 atd., ; B: Fořt 31, 30 atd. atd.), body bez štafetových podílů.

V kategorii mladších žákyň 1.ATLJM A 399,5b., 2.Spartak P4 379,5b., 3.Mazurská 366,5b., 4.ATLJM B 297b., 9ATLJM C 88b. (A: Tocháčková a Prokopová 48, Vikt.Grabowská 47, Šedlbauerová a A.Dvořáková 46 atd.; B: Klusáčková a S.Papoušková 39 atd.; C: Douchová 21 atd.), body bez štafetových podílů.

Mladí atleti soutěžili vždy ve dvojboji (60m+výška; 150m+koule; 60m př.+dálka; 800m+kriket) a ve smíšené štafetě.

Výsledky a bodování podle disciplín:

Mladší žáci a mladší žákyně

60 metrů
1.místo: Robert Černý 08 /A/ za 8,82s; 2.místo: Zdeněk Sadílek 09 /C/ za 8,97s; Michal Mandík 10 /A/ za 9,94s; Tomáš Fořt 09 /B/za 10,44s.
1.místo: Andrea Prokopová /A/ za 8,23s; 2.místo: Lada Pohanková 08 za 8,98s; Ester Gašová 09 /B/ za 9,32s; Kateřina Valíčková 09 /B/ za 9,61; Nicol Šorfová 10 /B/ za 9,86s; Sára Čistá 08 /C/ za 9,98s; Klára Pivoňková 10 /C/ za 10,04s; Barbora Bezpalcová 09 /C/ za 10,13s; Michaela Dobrá 09 /C/ DNS.

150 metrů
3.místo: Matěj Holeček 08 /A/ za 22,27s; Šimon Kocourek 10 /B/ za 23,74s; Adam Oberhauer 09 /B/ za 25,97s; Matyáš Rous 09 /C/ za 26,89s; Petr Dušek 09 /A/ za 27,90s.  
1.místo: Viktorie Grabowská 10 /A/ za 22,53s; 3.místo: Ema Šedlbauerová 08 /A/ za 22,82s;  
Stella Papoušková 09 /B/ za 22,98s; Sofie Krušinová 08 /B/ za 23,29s; Jitka Zátková 10 /B/ za 26,66s; Vendula Douchová 09 /C/ za 28,38s.

800 metrů
2.místo: Jan Vajsejtl 09 /A/ za 2:43,55s; 3.místo: Daniel Gasiúnas-Demčenko 09 /A/ za 2:51,94s; Richard Čech 10 /B/ za 3:18,81s; Štěpán Černý 09 /C/ DNS..
1.místo: Anna Tocháčková 08 /A/ za 2:38,58s; 3.místo: Magdalena Mikovcová 09 /A/ za 2:48,22s; Nicol Klusáčková 08 /B/ za 2:53,30s; Nicol Carmine 09 /A/ za 2:56,13s; Kateřina Kašáková 09 /C/ za 3:09,64s; Julie Horníková 08 /B/ za 3:11,95s; Sofie Murčová 10 /B/ za 3:12,61s; Sofie Vančurová 09 /C/ a Jana Polanská /C/ DNS.

60 metrů překážek
3.místo: Matyáš Matoušů 08 /A/ za 11,84s; Filip Mleziva 08 /C/ za 13,47s; Martin Dvořák 10 /C/ za 13,58s; Quido Pecka 10 /A/ za 13,65s; Hugo Pecka 08 /B/ za 17,94s.   
2.místo: Anna Dvořáková 08 /A/ za 10,86s; Veronika Grabowská 10 /A/ za 11,25s; Nela Přádová 10 /B/ za 12,67s; Elin Zmrzlá 10 /B/ za 13,75s; Veronika Fořtová 09 /B/ za 13,83s; Mia Bačíková 09 /C/ za 14,10s; Nela Škodová 08 /C/, Ema Vokounová 09 /C/ a Eliška Korunková 08 /C/ DNS.

4x60 metrů
1.místo: A mix Matoušů-R.Černý-A.Dvořáková-Prokopová za 32,60s.
3.místo: A mix Holeček-Gasiúnas-Demčenko-Pohanková-Tocháčková za 33,42s.
A mix Mandík-Pecka-Grabowská-Šedlbauerová za 35,28s.
B mix Valíčková-Papoušková-Čech-Kocourek za 37,30s.
B mix Klusáčková-Krušinová-Fořt-Oberhauer za 38,03s.
C mix Dvořák-Kašáková-Bačíková-Mleziva za 36,78s.
C mix Janoušek-Douchová-Rous-Pivoňková za 40,24s.
C mix Š.Černý-Čistá-Bezpalcová-Sadílek DQ.
MS Carmine-Vajsejtl-Geabowská-Mikovcová za 36,40s.
MS Šorfová-Murčová-Gašová-Přádová za 37,17s.
MS Fořtová-Zátková-Horníková-Zmrzlá za 38,24s.

Výška
1.místo: Robert Černý 08 /A/ výkon 132cm; Michal Mandík 10 /A/ výkon 120cm; Zdeněk Sadílek 09 /C/ výkon 117cm; Tomáš Fořt 09 /B/ výkon 111cm; .
1.místo: Andrea Prokopová 08 /A/ výkon 142cm; Lada Pohanková 08 /A/ výkon 124cm; Nicol Šorfová 10 /B/ výkon 118cm; Ester Gašová 09 /B/ výkon 115cm; Barbora Bezpalcová 09 /C/ výkon 115cm; Sára Čistá 08 /C/ výkon 106cm; Kateřina Valíčková 09 /B/ výkon 103cm; Klára Pivoňková 10 /C/ NM; Michaela Dobrá 09 /C/ DNS.

Dálka
2.místo: Matyáš Matoušů 08 /A/ výkon 424cm; Quido Pecka 10 /A/ výkon 376cm; Filip Mleziva 08 /C/ výkon 338cm; Hugo Pecka 08 /B/ výkon 331cm;  Martin Dvořák 10 /C/ výkon 326cm;
2.místo: Anna Dvořáková 08 /A/ výkon 431cm; Veronika Grabowská 10 /A/ výkon 367cm; Elin Zmrzlá 10 /B/ výkon 365cm; Mia Bačíková 09 /C/ výkon 315cm; Veronika Fořtová 09 /B/ výkon 291cm; Nela Přádová 10 /B/ výkon 259cm; Eliška Korunková 08 /C/, Ema Vokounová 09 /C/, Nela Škodová 08 /C/ DNS.

Koule mlžci 3kg, mlžky 2kg
1.místo: Petr Dušek 09 /A/ výkon 8,28m; Matyáš Rous 09 /C/ výkon 6,81M; Šimon Kocourek 10 /B/ výkon 4,66m; Adam Oberhauer 09 /B/ výkon 4,45m.
1.místo: Ema Šedlbauerová 08 /A/ výkon11,84m; 2.místo: Viktorie Grabowská 10 /A/ výkon 10,19m; Vendula Douchová 09 /C/ výkon 6,86m; Stella Papoušková 09 /B/ výkon 6,81m; Sofie Krušinová 08 /B/ výkon 5,60m; Jitka Zátková 10 /B/ výkon 5,44m.

Kriket
1.místo: Daniel Gasiúnas-Demčenko 09 /A/ výkon 58,16m; 3.místo: Jan Vajsejtl 09 /A/ výkon 40,62m; Štěpán Černý 09 /C/ výkon 32,50m.
1.místo: Anna Tocháčková 08 /A/ výkon 49,61m; 2.místo: Nicol Carmine 09 /A/ výkon 46,68m; Magdalena Mikovcová 09 /A/ výkon 25,21m.

Kompletní výsledky: www.atletika.cz 

Přidáno/aktualizováno: 1.7.2021

 

Další aktuality

Nico Boketta stříbrný na Mistrovství ČR v krosu mezi mílaři

V sobotu 26.listopadu 2022 proběhlo v Rumburku na FotbalParku Dymník Mistrovství ČR v přespolním běhu pro kategorie mužů a žen ve vytrvalostním závodě a v závodě mílařů a mílařek, o mistrovské medaile bojovali také junioři a juniorky. celý článek

(vloženo 28.11.2022)

Výsledky z Přeboru Prahy a z Chuchelského dostihového krosu

V neděli 20.listopadu 2022 proběhl na dostihovém závodišti v Chuchli Přebor Prahy v krosu od kategorie mladšího žactva po dospělé. Mladší kategorie se zúčastnili Chuchelského dostihového krosu. Závodilo se na náročné trati, především na rozmoklém tra celý článek

(vloženo 24.11.2022)

Výsledky z 89.ročníku Velké kunratické a z Českého Brodu

V neděli 13.listopadu 2022 proběhl tradiční běžecký závod 89.ročník Velké kunratické za vysoké účasti našich atletů. Na start se postavilo 41 našich mladých atletů a adeptů atletiky. celý článek

(vloženo 22.11.2022)

Výsledky z 15.ročníku Podzimního běhání 2022

V sobotu 5.listopadu 2022 jsme uspořádal náš oddíl tradiční závod 15.ročník Podzimního běhání. celý článek

(vloženo 8.11.2022)

Výsledky z Podzimního běhu Olympu

V sobotu 15.10.2022 se uskutečnil tradiční běžecký závod pro děti a mládež 16. ročník podzimního běhu Olympu, za účasti našich mladých atletů. celý článek

(vloženo 19.10.2022)

Více aktualit