Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z 1.kola Přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C

 
Do soutěže družstev v Přeboru Prahy vstoupili naši mladší žáci a mladší žákyně ve skupině C 1.kolem v pondělí 14.června 2021 na stadionu Juliska za pořadatelství našeho oddílu.
Potěšující byly nejen samotné výsledky jednotlivců, ale především samotná účast našich družstev. Všechny týmy A, B i C si vedly úspěšně.
V kategorii mladších žáků 1.ATLJM A 384,5b., Spartak P4 298,5b., 7.ATLJM C 164b., 9.ATLJM B 135b. (A: R.Černý 48, Hanko, Dominik Gasiúnas-Demčenko 46 atd.; C: Mleziva 36, Š.Černý atd.; B: Kocourek 26, Fořt 25 atd.), body bez štafetových podílů.
V kategorii mladších žákyň 1.ATLJM A 427,5b., 2.Mazurská 387,5b., 3.Spartak P4 318,5b., 4.ATLJM B 287b., 7.ATLJM C 241b. (A: A.Dvořáková 48 a L.Zmrzlá 48, Tocháčková 47 atd.; B:Přádová 39, S.Papoušková 31,5, Valíčková 31 atd.; C: Forsterová 37, Škodová 29,5 atd.), body bez štafetových podílů.
Mladí atleti soutěžili vždy ve dvojboji (60m+výška; 150m+koule; 60m př.+dálka; 800m+kriket) a ve smíšené štafetě.  
Výsledky a bodování podle disciplín:
Mladší žáci a mladší žákyně
60 metrů
2.místo: Matyáš Matoušů 08 /A/ za 8,60s; Jan Spilka 09 /A/ za 9,35s; Quido Pecka /A/ za 9,69s; Sebastian Matoušek 10 /B/ za 10,01s.
1.místo: Laura Zmrzlá 08 /A/ za 8,31s; Stella Papoušková 09 /B/ za 9,12s; Veronika Grabowská 10 /A/ za 9,43s; Michaela Dobrá 09 /C/ za 9,45s; Nicol Carmine 09 /A/ za 9,54s; Kateřina Kašáková 09 /C/ za 9,80s; Veronika Fořtová 09 /B/ za 10,34s.
150 metrů
1.místo: Filip Hanko 08 /A/ za 20,84s; 3.místo: Daniel Gasiúnas-Demčenko 09 /A/ za 21,56s; Jakub Janoušek 08 /C/ za 25,19s; Richard Čech 10 /B/ za 25,88s; Matyáš Rous 09 /C/ za 26,50s.  
1.místo: Anna Dvořáková 08 /A/ za 20,90s; 2.místo: Lada Pohanková 08 /A/ za 21,88s;
Kateřina Valíčková 09 /B/ za 22,98s; Magdalena Mikovcová 09 /A/ za 23,41s; Jana Polanská 08 /C/ za 23,81s; Eliška Korunková 08 /C/ za 24,28s; Barbora Bezpalcová 09 /C/ za 24,69s; Ema Dušková 10 /B/ za 26,68s; Sofie Šnaidaufová 10 /B/ za 26,83s.   
800 metrů
2.místo: Albert Dolejš 09 /A/ za 2:37,57s; Michal Mandík 10 /A/ za 2:40,33s; Lukáš Vyhnal 09 /C/ za 2:58,23s; Šimon Kocourek 10 /B/ za 2:59,10s; Hugo Pecka 08 /B/ za 3:24,40s.
1.místo: Barbora Štěpová 09 /A/ za 2:43,88s; Natálie Forsterová 09 /C/ za 2:53,02s; Nela Přádová 10 /B/ za 2:54,32s; Jitka Zátková 10 /B/ za 2:56,68s; Viktorie Grabowská 10 /A/ za 2:58,76s; Ema Šedlbauerová 08 /A/ za 3:01,62s; Nicol Šorfová 10 /B/ za 3:09,29s; Klára Pivoňková 10 /C/ za 3:52,00s.
60 metrů překážek
1.místo: Robert Černý 08 /A/ za 10,91s; 3.místo: Matěj Holeček 08 /A/ za 12,36s; Filip Mleziva 08 /C/ za 12,69s; Štěpán Černý 09 /C/ za 13,20s; Tomáš Fořt 09 /B/ za 13,92s; Josef Drápal 10 /B/ za 16,02s.  
1.místo: Anna Tocháčková 08 /A/ za 10,23s; Devita Madey Novotná 09 /A/ za 11,44s; Nela Škodová 08 /C/ za 12,36s; Sofie Krušinová 08 /B/ za 12,72s; Ester Gašová 09 /B/ za 12,82s; Sára Čistá 08 /C/ za 13,45s; Mia Bačíková 09 /C/ za 13,53s; Adéla Stejskalová 09 /A/ za 15,00s; Sofie Murčová 10 /B/ za 16,53s. 
4x60 metrů
1.místo: A mix R.Černý-Tocháčková-Pohanková-Gasiúnas.Demčenko v čase 32,89s.
2.místo: A mix Matoušů-Hanko-Dvořáková-Zmrzlá v čase 33,02s.
A mix Mandík-Pecka-Grabowská-Grabowská v čase 35,94s.
B mix Papoušková-Valíčková-Matoušek-Kocourek v čase 35,99s.
C mix Janoušek-Vyhnal-Korunková-Forsterová v čase 37,26s.
B mix Přádová-Murčová-Čech-Pecka v čase 40,51s.
A mix Holeček-Spilka-Novotná-Šedlbauerová v čase 41,11s.
C mix Š.černý-Čistá-Polanská-Mleziva v čase 43,12s.
B mix Gašová-Fořt-Drápal-Lupusoru DNF.
MS Drápalová-Dušková-Fořtová-Krušinová v čase 39,60s.
MS Wichová-Nebesová-Šnaidaufová-Zátková v čase 40,51s.
Výška
Matyáš Matoušů 08 /A/ výkon 131cm; Quido Pecka 10 /A/ výkon 118cm; Sebastian Matoušek 10 /B/ výkon 118cm; Jan Spilka 09 /A/ výkon 118cm.
1.místo: Laura Zmrzlá 08 /A/ výkon 144cm; 3.místo: Julie Horníková 08 /B/ výkon 126cm;  Andrea Dařílková 12 /C/ výkon 126cm; Nico Carmine 09 /A/ výkon 121cm; Veronika Grabowská 10 /A/; Heda Wichová 10 /B/; Stella Papoušková 09 /B/; Kateřina Kašáková 09 /C/ s výkonem 111cm.
Dálka
1.místo: Robert Černý 08 /A/ výkon 473cm; 2.místo: Matěj Holeček 08 /A/ výkon 427cm; Štěpán Černý 09 /C/ výkon 375cm; Filip Mleziva 08 /C/ výkon 370cm; Tomáš Fořt 09 /B/ výkon 360cm; Josef Drápal 10 /B/ výkon 328cm.  
1.místo: Devita Madey Novotná 09 /A/ výkon 439cm; 2.místo: Anna Tocháčková 08 /A/ výkon 438cm; ; Sofie Murčová 10 /B/ výkon 375cm; Sára Čistá 08 /C/ výkon 370cm; Nela Škodová 08 /C/ výkon 362cm; Ester Gašová 09 /B/ výkon 359cm; Adéla Stejskalová 09 /A/ výkon 345cm; Sofie Krušinová 08 /B/ výkon 341cm; Mia Bačíková 09 /C/ výkon 263cm.
Koule - mlžci 3kg, mlžky 2kg
1.místo: Daniel Gasiúnas-Demčenko 09 /A/ výkon 8,86m; 2.místo: Filip Hanko 08 /A/ výkon 8,33m; Matyáš Rous 09 /C/ výkon 6,51m; Jakub Janoušek 08 /C/ výkon 4,87m; Richard Čech 10 /B/ výkon 4,45m.
1.místo: Anna Dvořáková 08 /A/ výkon 10,71m; Lada Pohanková 08 /A/ výkon 7,80m; Eliška Nebesová 09 /B/ výkon 7,01m; Eliška Korunková 08 /C/ výkon 6,73m; Jana Polanská 08 /C/ výkon 6,55m; Anna Drápalová 08 /B/ výkon 6,54m; Kateřina Valíčková 09 /B/ výkon 6,43m; Magdalena Mikovcová 09 /A/ výkon 5,64m;
Kriket
1.místo: Petr Dušek 09 /A/ výkon 58,75m; 2.místo: Michal Mandík 10 /A/ výkon 49,08m;
Lukáš Vyhnal 09 /C/ výkon 30,64m; Šimon Kocourek 10 /B/ výkon 22,75m; Hugo Pecka 08 /B/ výkon 17,53m.
1.místo: Ema Šedlbauerová 08 /A/ výkon 47,67m; 2.místo: Viktorie Grabowská 10 /A/ výkon 47,50m; Vendula Douchová 09 /C/ výkon 39,13m; Nela Přádová 10 /B/ výkon 29,97m; Natálie Forsterová 09 /C/ výkon 29,61m; Jitka Zátková 10 /B/ výkon 23,67m; Nicol Šorfová 10 /B/ výkon 23,04m; Klára Pivoňková 10 /C/ výkon 16,87m.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 
 
 
 

  

Přidáno/aktualizováno: 17.6.2021

 

Další aktuality

Nico Boketta stříbrný na Mistrovství ČR v krosu mezi mílaři

V sobotu 26.listopadu 2022 proběhlo v Rumburku na FotbalParku Dymník Mistrovství ČR v přespolním běhu pro kategorie mužů a žen ve vytrvalostním závodě a v závodě mílařů a mílařek, o mistrovské medaile bojovali také junioři a juniorky. celý článek

(vloženo 28.11.2022)

Výsledky z Přeboru Prahy a z Chuchelského dostihového krosu

V neděli 20.listopadu 2022 proběhl na dostihovém závodišti v Chuchli Přebor Prahy v krosu od kategorie mladšího žactva po dospělé. Mladší kategorie se zúčastnili Chuchelského dostihového krosu. Závodilo se na náročné trati, především na rozmoklém tra celý článek

(vloženo 24.11.2022)

Výsledky z 89.ročníku Velké kunratické a z Českého Brodu

V neděli 13.listopadu 2022 proběhl tradiční běžecký závod 89.ročník Velké kunratické za vysoké účasti našich atletů. Na start se postavilo 41 našich mladých atletů a adeptů atletiky. celý článek

(vloženo 22.11.2022)

Výsledky z 15.ročníku Podzimního běhání 2022

V sobotu 5.listopadu 2022 jsme uspořádal náš oddíl tradiční závod 15.ročník Podzimního běhání. celý článek

(vloženo 8.11.2022)

Výsledky z Podzimního běhu Olympu

V sobotu 15.10.2022 se uskutečnil tradiční běžecký závod pro děti a mládež 16. ročník podzimního běhu Olympu, za účasti našich mladých atletů. celý článek

(vloženo 19.10.2022)

Více aktualit