Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

INFORMACE K TRÉNINKŮM OD 3.KVĚTNA 2021

 
Od pondělí 3.května 2021 zahajujeme tréninky pro všechny věkové kategorie.
 
Informace platí pro obě tréninkové lokality v areálu Hrabákova a v areálu ZŠ K Milíčovu.
 
Tréninky budou probíhat za dodržení protiepidemických opatření, které jsou uvedeny zde.
Pozorně, prosím, prostudujte a dbejte z vaší strany rodičů i mladých atletů jejich dodržování.
 
V souladu s vládními protiepidemickými opatřeními pro amatérské sportovce v hl.m.Praze ve venkovních tréninkových prostorách se můžeme od 3.května 2021 vrátit k tréninku všech věkových kategorií do 18 let.
 
Dodržovat musíme následující stanovené podmínky:
Na hřišti a na dráze mohou trénovat tréninkové skupiny v počtu nejvýše 20 osob s tím, že na jednoho trénujícího připadá alespoň 15m2 celkové plochy.
K dispozici nadále nemohou být vnitřní prostory (v našem případě šatny), WC jen individuálně.
Trenéři oddílu povedou evidenci svých mladých atletů v tréninkové skupině pro případné potřeby epidemiologického šetření.
Mladý atlet se při příchodu na trénink prokáže potvrzením, že absolvoval nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-Cov-2 (antigenní test), který je určen pro sebetestování a to s negativním výsledkem nebo doloží čestné prohlášení, případně čestné prohlášení jeho zákonného zástupce, že ve škole absolvoval nejdéle před 72 hodinami antigenní test s negativním výsledkem.
Prokázání uvedených podmínek budou před tréninkem kontrolovat oddíloví trenéři, v případě neprokázání uvedených podmínek neumožní mladému atletovi účast na tréninkové jednotce.
 
Jsme rádi, že se můžeme vrátit ke skupinovým tréninkům a naši mladí atleti budou moci absolvovat tréninky včetně tak potřebného sociálního kontaktu, který ke sportování patří.
 
Tréninky budou probíhat v obou lokalitách „v zavedených tréninkových hodinách“, objeví se zítra zde v Kalendáři a v Rozvrhu tréninků pro měsíce květen a červen.
 
Moc vás prosím o dodržování uvedených opatření !!
 
Sledujte naše webové stránky.
 
Ladislav Kárský

předseda oddílu 

Přidáno/aktualizováno: 3.5.2021

 

Další aktuality

Nico Boketta stříbrný na Mistrovství ČR v krosu mezi mílaři

V sobotu 26.listopadu 2022 proběhlo v Rumburku na FotbalParku Dymník Mistrovství ČR v přespolním běhu pro kategorie mužů a žen ve vytrvalostním závodě a v závodě mílařů a mílařek, o mistrovské medaile bojovali také junioři a juniorky. celý článek

(vloženo 28.11.2022)

Výsledky z Přeboru Prahy a z Chuchelského dostihového krosu

V neděli 20.listopadu 2022 proběhl na dostihovém závodišti v Chuchli Přebor Prahy v krosu od kategorie mladšího žactva po dospělé. Mladší kategorie se zúčastnili Chuchelského dostihového krosu. Závodilo se na náročné trati, především na rozmoklém tra celý článek

(vloženo 24.11.2022)

Výsledky z 89.ročníku Velké kunratické a z Českého Brodu

V neděli 13.listopadu 2022 proběhl tradiční běžecký závod 89.ročník Velké kunratické za vysoké účasti našich atletů. Na start se postavilo 41 našich mladých atletů a adeptů atletiky. celý článek

(vloženo 22.11.2022)

Výsledky z 15.ročníku Podzimního běhání 2022

V sobotu 5.listopadu 2022 jsme uspořádal náš oddíl tradiční závod 15.ročník Podzimního běhání. celý článek

(vloženo 8.11.2022)

Výsledky z Podzimního běhu Olympu

V sobotu 15.10.2022 se uskutečnil tradiční běžecký závod pro děti a mládež 16. ročník podzimního běhu Olympu, za účasti našich mladých atletů. celý článek

(vloženo 19.10.2022)

Více aktualit