Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

INFORMACE K TRÉNINKŮM OD 3.KVĚTNA 2021

 
Od pondělí 3.května 2021 zahajujeme tréninky pro všechny věkové kategorie.
 
Informace platí pro obě tréninkové lokality v areálu Hrabákova a v areálu ZŠ K Milíčovu.
 
Tréninky budou probíhat za dodržení protiepidemických opatření, které jsou uvedeny zde.
Pozorně, prosím, prostudujte a dbejte z vaší strany rodičů i mladých atletů jejich dodržování.
 
V souladu s vládními protiepidemickými opatřeními pro amatérské sportovce v hl.m.Praze ve venkovních tréninkových prostorách se můžeme od 3.května 2021 vrátit k tréninku všech věkových kategorií do 18 let.
 
Dodržovat musíme následující stanovené podmínky:
Na hřišti a na dráze mohou trénovat tréninkové skupiny v počtu nejvýše 20 osob s tím, že na jednoho trénujícího připadá alespoň 15m2 celkové plochy.
K dispozici nadále nemohou být vnitřní prostory (v našem případě šatny), WC jen individuálně.
Trenéři oddílu povedou evidenci svých mladých atletů v tréninkové skupině pro případné potřeby epidemiologického šetření.
Mladý atlet se při příchodu na trénink prokáže potvrzením, že absolvoval nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-Cov-2 (antigenní test), který je určen pro sebetestování a to s negativním výsledkem nebo doloží čestné prohlášení, případně čestné prohlášení jeho zákonného zástupce, že ve škole absolvoval nejdéle před 72 hodinami antigenní test s negativním výsledkem.
Prokázání uvedených podmínek budou před tréninkem kontrolovat oddíloví trenéři, v případě neprokázání uvedených podmínek neumožní mladému atletovi účast na tréninkové jednotce.
 
Jsme rádi, že se můžeme vrátit ke skupinovým tréninkům a naši mladí atleti budou moci absolvovat tréninky včetně tak potřebného sociálního kontaktu, který ke sportování patří.
 
Tréninky budou probíhat v obou lokalitách „v zavedených tréninkových hodinách“, objeví se zítra zde v Kalendáři a v Rozvrhu tréninků pro měsíce květen a červen.
 
Moc vás prosím o dodržování uvedených opatření !!
 
Sledujte naše webové stránky.
 
Ladislav Kárský

předseda oddílu 

Přidáno/aktualizováno: 3.5.2021

 

Další aktuality

Výsledky z lednových halových závodů 2022

Novoroční skoky – Nehvizdy, 5.ledna 2022 celý článek

(vloženo 10.1.2022)

Výsledky z úvodních závodů halové sezóny 2022

Vánoční hala mladšího žactva 19.prosince 2021 60 metrů: Andrea Prokopová 08 v rozběhu osobní rekord 7,94s, ve finále 8,08s. Dálka: Andrea Prokopová 08 v osobním rekordu 503cm. celý článek

(vloženo 6.1.2022)

Výsledky z MČR a z Mezikrajáku v přespolním běhu 2021

Posledním mistrovským závodem končícího roku 2021 bylo Mistrovství ČR v přespolním běhu pro kategorie juniorů a dospělých, uskutečnilo se ve Valašském Meziříčí 27.listopadu 2021. celý článek

(vloženo 5.1.2022)

Výsledky z Přeboru Prahy v přespolním běhu 2021 ve Velké Chuchli

Na dostihovém závodišti v Praze-Velké Chuchli proběhl v neděli 21.listopadu 2021 Přebor Prahy v přespolním běhu od kategorie mladšího žactva po dospělé za účasti našich 13 atletů. celý článek

(vloženo 22.11.2021)

Nikita Machytková „Atletka nebo SuperStar“

Skvělé pěvecké výkony Nikity v tuto chvíli ukazují přesvědčivě: Nikita Super Star Ještě v loňském roce všechno nasvědčovalo tomu, že z Nikity může být vynikající atletka. celý článek

(vloženo 19.11.2021)

Více aktualit