Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Informace rodičům a atletům k tréninkům v době nouzového stavu

 
Tréninky v obou lokalitách a to v areálu Hrabákova na Chodově i ve školním areálu ZŠ K Milíčovu na Hájích budou probíhat i v době nouzového stavu.
Počínaje termínem pondělí 5.října 2020 při vyhlášení nouzového stavu při dodržení všech opatření vyhlášených Ministerstvem zdravotnictví ČR.
 
Tréninkové skupiny budou rozděleny do tréninkových skupin v maximálním počtu 20 trénujících a to platí pro všechny věkové kategorie.
 
Bude to klást zvýšené nároky jak na trenéry při organizaci tréninkové jednotky a také na samotné trénující mladé atlety a ty nejmenší adepty atletiky.
 
Dodržování vstupů do uzavřených šatnových prostor plně v kompetenci trenérů při dodržení vyhlášených opatření.
 
Tato informace je aktuální do konce října. Počátkem listopadu při začátku tréninků v tělocvičnách budeme reagovat na další nutná opatření v souvislosti s epidemií Covid-19.
 
Děkujeme za spolupráci.
Ladislav Kárský

předseda oddílu 

Přidáno/aktualizováno: 5.10.2020

 

Další aktuality

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR V PŘESPOLNÍM BĚHU

V neděli 11. dubna 2021 se uskutečnilo v Táboře Mistrovství ČR v přespolním běhu od kategorie mladšího žactva po dorost. celý článek

(vloženo 14.4.2021)

Vážení rodiče, mladí atleti,

v minulé Aktualitě jsme vás seznámili s termíny Prázdninových letních soustředění 2021 v domácích podmínkách v areálu Hrabákova v červenci a v srpnu. celý článek

(vloženo 5.4.2021)

Vážení rodiče, mladí atleti,

procházíme složitým obdobím při omezení tréninkových aktivit z hygienicko-protiepidemických opatření. Věříme, že už v brzké době se tréninky bez omezení rozběhnou v obou lokalitách v areálu Hrabákova i ve školním areálu na Milíčově. celý článek

(vloženo 31.3.2021)

Informace k činnosti Sportovního centra mládeže (SCM) 2021

Aktualizované informace k činnosti Sportovního centra mládeže (SCM) v roce 2021 celý článek

(vloženo 12.3.2021)

Atletické výzvy 2021

celý článek

(vloženo 8.3.2021)

Více aktualit