Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Informace rodičům a atletům k tréninkům v době nouzového stavu

 
Tréninky v obou lokalitách a to v areálu Hrabákova na Chodově i ve školním areálu ZŠ K Milíčovu na Hájích budou probíhat i v době nouzového stavu.
Počínaje termínem pondělí 5.října 2020 při vyhlášení nouzového stavu při dodržení všech opatření vyhlášených Ministerstvem zdravotnictví ČR.
 
Tréninkové skupiny budou rozděleny do tréninkových skupin v maximálním počtu 20 trénujících a to platí pro všechny věkové kategorie.
 
Bude to klást zvýšené nároky jak na trenéry při organizaci tréninkové jednotky a také na samotné trénující mladé atlety a ty nejmenší adepty atletiky.
 
Dodržování vstupů do uzavřených šatnových prostor plně v kompetenci trenérů při dodržení vyhlášených opatření.
 
Tato informace je aktuální do konce října. Počátkem listopadu při začátku tréninků v tělocvičnách budeme reagovat na další nutná opatření v souvislosti s epidemií Covid-19.
 
Děkujeme za spolupráci.
Ladislav Kárský

předseda oddílu 

Přidáno/aktualizováno: 5.10.2020

 

Další aktuality

Informace k tréninkům po Novém roce od 4.ledna 2021

Moje přání, abychom se setkali při trénincích na hřišti po prázdninách v začátku roku 2021 v plném počtu se nenaplnilo. Protiepidemická opatření PES odpovídají nadále nejvyššímu 5.stupni. celý článek

(vloženo 4.1.2021)

PF 2021 vám všem

celý článek

(vloženo 31.12.2020)

Vážení rodiče, atleti,

pro podstatnou část našich mladých atletů a adeptů atletiky jsme v letošním roce 2020 ukončili 18.prosince tréninky a dětem začaly předčasně prázdniny. Pro starší věkové skupiny atletů tréninky v průběhu zbývajících dnů letošního roku budou probíhat celý článek

(vloženo 22.12.2020)

Výsledky z 87.ročníku Velké Kunratické

87.ročník Velké Kunratické se uskutečnil v neděli 13.prosince. Z důvodu protiepidemických opatření se v tomto opožděném termínu mohli postavit na start u Dolnomlýnského potoka ne všichni vyznavači tohoto tradičního závodu, některé kategorie byly zruš celý článek

(vloženo 19.12.2020)

Výsledky z Mistrovství ČR v přespolním běhu

Mistrovství ČR v přespolním běhu všech kategorií se uskutečnilo v opožděném termínu 12.-13.prosince 2020. celý článek

(vloženo 19.12.2020)

Více aktualit