Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY MISTROVSTVÍ ČECH DRUŽSTEV JUNIOREK

 
Za výrazně nepříznivého počasí proběhlo v sobotu 26.září 2020 na stadionu ASK Slavia v Edenu Mistrovství Čech družstev v kategorii juniorek.
 
JUNIORKY SE STŘÍBRNÝMI MEDAILEMI A POSTUPUJÍ DO MISTROVSTVÍ ČR
 
Ve vyrovnaném souboji až do závěrečných štafet nakonec za delší provaz tahaly atletky družstva Sokol Kolín-atletika se ziskem 171 bodů, o pouhý 1 bod zpět se 170 body skončil náš oddíl, Slavia nastřádala 150, SK Jeseniova 120, LIAZ Jablonec n.N. 91 bodů a těchto pět družstev postupuje do Mistrovství ČR.
Naše atletky posílené pěti hostujícími závodnicemi nastoupily v počtu 15, bodovalo celkem 11 atletek (např. za vítězný Kolín bodovalo 21 atletek). K bodovému zisku nejvíce přispěla Terka ziskem 29 bodů (2.nejvíce bodující ze všech juniorek), Adéla přidala 21, Verča 19, Anička 16, Kamila 15 bodů, nepočítaje do toho bodové zisky ze štafet.
Holky získaly 5 prvních míst, včetně obou štafet, celkem 6x se umístily na „pomyslné bedně“
na 2. a 3.místě.
Z přihlášených disciplín nešly plný počet Iveta Dufková (400m jen vyběhla), Machytková (trojskok). Na závod nepřišla Fridrich (tyč, ale disciplína se nakonec neuskutečnila), Dvořáková (1500m) a Šteflová (kladivo). Odpadla také přihlášená štafeta 4x100m. Neobsadili jsme 4 disciplíny.
Potěšitelné bylo vystoupení našich žákyň ve štafetách, získaly celkem pěkných 9 bodů.
Bohužel, na Mistrovství ČR v Opavě 3.října nemůžeme počítat se sprinterkou Kožuškaničovou /H/, pravděpodobně ani s běžkyní Bell /H/, závodní pauzu má Landsmannová.
Výsledky a bodování podle disciplín:
100 metrů – 17 bodů
Terka s cennými skalpy Šplechtnové, Hůlkové i Markové
1.místo: Tereza Šínová 01 ve finále výkonem 12,32s, po vítězném rozběhu 12,48s.
5.místo: Kamila Frontzová 01 /H/ ve finále výkonem 12,77s, po rozběhu 12,89s.
200 metrů – 5 bodů
5.místo: Anna Korbová 01 /H/ výkonem 26,18s..
400 metrů – 11 bodů
Anička po titulu z MČR 22 lehce na vítězství
1.místo: Anna Korbová 01 /H/ výkonem 58,63s.
Iveta Dufková 01 DNF.
800 metrů – 11 bodů
3.místo: Iveta Dufková 01 výkonem 2:20,26s.
8.místo: Monica Footit 02 /H/ výkonem 2:35,36s.
1500 metrů – 8 bodů
3.místo: Eliška Kučerová 05 /H/ výkonem 5:14,30s.
Veronika Dvořáková 06 DNS.
3000 metrů – neobsadili jsme
3000 metrů překážek – neobsadili jsme
100 metrů překážek – 12 bodů
3.místo: Adéla Šínová 01 výkonem 14,89s.
7.místo: Linda Dufková 01 výkonem 15,72s.
400 metrů překážek – neobsadili jsme
Výška – 21 bodů
2.místo: Tereza Šínová 01 výkonem 168cm.
4.místo: Kamila Frontzová 01 výkonem 154cm.
6.místo: Nikita Machytková 04 výkonem 147cm.
Dálka – neobsadili jsme
Tyč – neuskutečnila se
Trojskok – 11 bodů
4.místo: Linda Dufková 01 výkonem 10,73m.
7.místo: Kateřina Šilerová 02výkonem 10,53m.
Nikita Machytková 04 DNS.
Koule 4kg – 27 bodů
Nejúspěšnější bodovačky naše holky v kouli
1.místo: Veronika Slavíková 01 výkonem 12,60m.
2.místo: Tereza Šínová 01 výkonem 11,89m.
4.místo: Adéla Šínová 01 výkonem 10,78m.
Disk – 8 bodů
3.místo: Veronika Slavíková 01 výkonem 35,56m.
Oštěp – 2 body
Zklamání s pouhým dvoubodovým ziskem.
9..místo: Kamila Frontzová 01 /H/ výkonem 31,67m.
Veronika Slavíková 01 výkon 30,58m.; Linda Dufková 01 výkon 30,30m.
Kladivo – 6 bodů
5.místo: Adéla Šínová 01 výkonem 37,53m.
Amálie Šteflová 04 DNS.
Obě vítězné štafety
4x100 metrů – 15 bodů
1.místo: AŠínová-LDufková-Slavíková-TŠínová výkonem 49,90s.
7.místo: Lavičková 05-Rubešová 05-Váchová 06-Suchá 05 výkonem 53,11s.
4x400 metrů – 16 bodů
1.místo: Šilerová-IDufková-Kučerová-Korbová výkonem 4:04,79
6.místo: Rubešová 05-Lavičková 05-Suchá 05-Váchová 06 výkonem 4:21,59s.
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 

 

Přidáno/aktualizováno: 29.9.2020

 

Další aktuality

Informace k tréninkům v příštím týdnu od 19.října

Vzhledem ke krizovým vládním opatřením s omezením počtu 6 osob na veřejně přístupných místech a to do 3.listopadu 2020, při striktním dodržování vyhlášených opatření, přistupujeme k organizaci tréninků v týdnu od 19. do 25.října následovně: celý článek

(vloženo 16.10.2020)

Informace ke konání přespolních běhů

Každoročně v říjnovém termínu jsme pořádali přespolní běh Podzimní běhání, jako součást seriálu Pohár Pražských Běžeckých Nadějí. celý článek

(vloženo 15.10.2020)

Výsledky z Přeboru Prahy mladšího žactva ve vícebojích

V náhradním termínu 11.října 2020 se uskutečnil na SK Jeseniova Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji. U všech dalších kategorií by přebornický závod zrušen. celý článek

(vloženo 15.10.2020)

Informace k tréninkům od 14.října do 3.listopadu 2020

Usnesení vlády České republiky o přijetí krizového opatření celý článek

(vloženo 13.10.2020)

Informace k úhradě členských oddílových příspěvků

Základní povinností člena našeho oddílu je úhrada členských oddílových příspěvků. Jsou stanoveny na období od září 2020 do června 2021 a hradí se jednorázově na uvedené období. celý článek

(vloženo 6.10.2020)

Více aktualit