Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky ze Semifinále Přeboru Prahy družstev mladší žactvo

 
Přebor Prahy družstev mladšího žactva proběhl rovnou jako Semifinále, při rozdělení družstev do skupin A-D s postupem prvních dvou družstev do osmičlenného A finále.
Náš oddíl byl zařazen do skupiny D a závodilo se ve čtvrtek 10.září 2020 na Julisce za pořadatelství našeho oddílu.
Naši mladší žáci a mladší žákyně tvořící „A tým“ úspěšně zabojovali a druhým místem postoupili do FA.„B tým“(u jména uvedeno B) skončil ve skupině na 9.místě a bude startovat ve FD.
Vítězný Spartak Praha 4 získal 231 bodů, naše A družstvo jen o 1,5 bodu zpět. Děvčata zvítězila se 124 body, kluci skončili třetí s 89,5 body.
K bodovému zisku nejvíce přispěla Andrea s 22 body, Dominik získal 20, Daniela a Hana 19, Ema a Robert 18 bodů atd., bez započítání štafet.   
Výsledky a bodování podle disciplín:
                                      Mladší žáci a mladší žákyně:
                                    60 metrů – žci 18 bodů/žky 11 bodů
1.místo: Robert Černý 08 výkonem 8,82s.
4.místo: Matyáš Matoušů 08 výkonem 9,03s.
              Zdeněk Sadílek 09 B výkon 9,56s; Jan Spilka 09 výkon 9,74s;
              Adam Oberhauer 09 B výkon 10,98s; Matyáš Rous 09 B výkon 11,18s.
1.místo: Andrea Prokopová 08 výkonem 8,65s.
             Stella Papoušková 09 výkon 9,52s; Devita Madey Novotná 09 výkon 9,87s;
             Kateřina Valíčková 09 B výkon 9,90s; Natálie Forsterová 09 B výkon 10,09s.
                                    150 metrů – žci 1 bod/žky 20 bodů
10.místo: Filip Mleziva 08 výkonem 24,01s.
                Štěpán Černý 09 B výkon 24,59s; Jan Spilka 09 výkon 24,70s;
                Martin Klapal 07 B výkon 26,64s; Adam Oberhauer 09 B výkon 27,67s.
1.místo: Andrea Prokopová 08 výkonem 21,33s.
2.místo: Anna Dvořáková 08 výkonem 21,37s.
               Nela Škodová 08 B výkon 24,18s; Stella Papoušková 09 výkon 24,25s;
               Sofie Krušinová 08 B výkon 24,80s; Kateřina Valíčková 09 B výkon 24,83s.
                                    800 metrů – žci 10 bodů/žky 20 bodů.
4.místo: Robert Černý 08 výkonem 2:46,94s.
8.místo: Vítězslav Zátka 07 výkonem 2:56,18s.
              Hugo Pecka 08 B výkon 3:15,70s.
1.místo: Daniela Mandíková 07 výkonem 2:29,73s.
3.místo: Anna Tocháčková 08 výkonem 2:35,13s.
10.místo: Sára Dolejšová 07 výkonem 2:49,16s.
                Barbora Štěpová 09 B výkon 2:50,16s; Tereza Kovaříková 08 B výkon 2:51,96s;
                Kateřina Kašáková 09 B výkon 3:22,12s
                            60 metrů překážek – žci 10,5 bodu/žky 9,5 bodu
2.místo: Dominik Gasiúnas-Demčenko 07 výkonem 10,49s.
9.= místo: Lukáš Klapal 07 výkonem 12,53s.
                 Adam Heřmánek 07 výkon 14,51s.
3.místo: Daniela Mandíková 07 výkonem 10,59s.
9.=místo: Dita Hegerová 08 výkonem 12,32s.
                Nikol Klusáčková 08 B výkon 12,92s;
                Barbora Ullíková 07 a Kateřina Burianová 09 B obě DNS.
 
 
 
 
                      
                                   Výška – žci 8 bodů/žky 13,5 bodu
5.místo: Adam Heřmánek 07 výkonem 123cm.
9.místo: Lukáš Klapal 07 výkonem 118cm.
              Tomáš Oberhauer 07 DNS.
1.místo: Hana Teplá 07 výkonem 145cm.
8.místo: Nicol Carmine 09 výkonem 126cm.
              Tereza Kovaříková 08 B výkon 117cm; Dita Hegerová 08 výkon 112cm.
                                   Dálka – žci 8 bodů/žky 8 bodů
5.místo: Matyáš Matoušů 08 výkonem 422cm.
9.místo: Daniel Gasiúnas-Demčenko 09 výkonem 405cm.
              Zdeněk Sadílek 09 B výkon 383cm; Filip Mleziva 08 výkon 365cm; Hugo Pecka 08 NM.
3.místo: Hana Teplá 07 výkonem 455cm
10.=místo: Natálie Forster 09 B výkonem 376cm.
                  Devita Madey Novotná 09 výkon 373cm; Adéla Stejskalová 09 B výkon 368cm;
                  Sára Čistá 08 B výkon 354cm.
                              Koule 3kg/2kg – žci 19 bodů/žky 15 bodů
1.místo: Dominik Gasiúnas-Demčenko 07 výkonem 12,70m.
6.místo: Petr Dušek 09 výkonem 7,12m.
8.místo: Tomáš Oberhauer 07 výkonem 6,26m.
9.místo: Matyáš Rous 09 B výkonem 5,03m.
3.místo: Anna Dvořáková 08 výkonem 10,59m.
4.místo: Ema Šedlbauerová 08 výkonem 9,80m.
              Barbora Ullíková 07 výkon 7,92m+ Tereza Čechráková 07 B výkon 7,51m;
              Kristýna Hanáková 09 B DNS.
                                 Kriket – žci 15 bodů/žky 27 bodů
2.místo: Petr Dušek 09 výkonem 47,82m.
5.místo: Daniel Gasiúnas-Demčenko 09 výkonem 44,58m.
              Štěpán Černý 09 B výkon 33,99m; Vítězslav Zátka 07 výkon 28,89m.
1.místo: Ema Šedlbauerová 08 výkonem 50,30m.
2.místo: Anna Tocháčková výkonem 48,52m.
4.místo: Nicol Carmine 09 výkonem 42,13m.
              Sára Čistá 08 B výkon 24,79m; Nela Škodová 08 B výkon 19,90m.
                                  4x300 metrů mix – 16 bodů
2.místo: A Prokopová-Matoušů-Mandíková-Do.Gasiúnas-Demčenko v čase 32,80s.
4.místo: A Dvořáková-Da.Gasiúnas-Demčenko-Teplá-Černý v čase 33,40s.
              A Šedlbauerová-Spilka-Tocháčková-Mleziva v čase 36,36s.
              B Černý-Sadílek-Forsterová-Valíčková v čase 38,35s.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz

  

Přidáno/aktualizováno: 14.9.2020

 

Další aktuality

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR V PŘESPOLNÍM BĚHU

V neděli 11. dubna 2021 se uskutečnilo v Táboře Mistrovství ČR v přespolním běhu od kategorie mladšího žactva po dorost. celý článek

(vloženo 14.4.2021)

Vážení rodiče, mladí atleti,

v minulé Aktualitě jsme vás seznámili s termíny Prázdninových letních soustředění 2021 v domácích podmínkách v areálu Hrabákova v červenci a v srpnu. celý článek

(vloženo 5.4.2021)

Vážení rodiče, mladí atleti,

procházíme složitým obdobím při omezení tréninkových aktivit z hygienicko-protiepidemických opatření. Věříme, že už v brzké době se tréninky bez omezení rozběhnou v obou lokalitách v areálu Hrabákova i ve školním areálu na Milíčově. celý článek

(vloženo 31.3.2021)

Informace k činnosti Sportovního centra mládeže (SCM) 2021

Aktualizované informace k činnosti Sportovního centra mládeže (SCM) v roce 2021 celý článek

(vloženo 12.3.2021)

Atletické výzvy 2021

celý článek

(vloženo 8.3.2021)

Více aktualit