Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z II.kola Přeboru Prahy družstev žáků a žákyň

 
Přebor Prahy družstev žáků a žákyň, II.kolo,skupina B, se uskutečnil v pondělí 7.září 2020 na Strahově - Přátelství. Tak jako v I.kole před týdnem naši mladí atleti zaznamenali celou řadu aela Rubešová 05 v čase potěšitelných výsledků, z čehož pramenilo „chlupové“ vítězství žákyň a třetí místo žáků..
V žácích získal vítězný SK Jeseniova 186,5 bodu, USK 111 a Jižní Město 101 bod.
V žákyních Jižní Město 104 body, jen o bod méně USK a SK Jeseniova 100 bodů na třetím místě.
Nejúspěšnějšími „bodovači“ mezi žáky byl Dan s 20body, Matyáš přidal 17, Adam 13 atd., přičmž zabodovalo 9 kluků. V sestavě chyběl mj.Tomas.
Za žákyně nejvíce bodovala Karolína s 15 body, Míša přidala 14, Ema 12, Majda 11 atd., bodovalo 11 holek. V sestavě chyběla mj.Eliška a Lucka.
   
Výsledky a bodování podle disciplín:
                                                        Žáci a žákyně:
                                          60 metrů – žci 10 bodů/žky 2 body
2.místo: Matyáš Pallas 06 v osobním rekordu 7,64s.
10.místo: Jan Reischl 06 v osobním rekordu 8,21s.
9.místo: Ada Matoušů 05 v osobním rekordu 8,53s.
                                        300 metrů – žci 8 bodů/žky 21 bodů
3.místo: Matyáš Pallas 06 výkonem 40,10s.
               Jan Reischl 06 v čase 44,11s; Eduard Vodvářka 06 v osobním rekordu 44,17s.
2.místo: Michaela Rubešová 05 v čase 44,74s.
4.místo: Tereza Tomanová 05 v čase 45,74s.
7.místo: Karolína Lavičková 05 výkonem 46,26s.
10.místo: Adéla Zápotocká 05 v čase 46,86s.
               Vanda Hegerová 06 v čase 48,24s.
                                       1500 metrů – žci 18 bodů/žky 21 bodů.
4.místo: Adam Černoch 05 v čase 5:32,32s.
5.místo: Václav Tocháček 05 v čase 5:42,87s.
6.místo: Lukáš Odvárko 05 v čase 5:46,13s.
2.místo: Kateřina Štěpová 06 v čase 5:11,02s.
6.místo: Pavla Šimšová 05 v čase 5:48,66s.
7.místo: Veronika Dvořáková 06 v čase 5:48,80s.
                                       200 metrů překážek – žci 0 bodů/žky 10 bodů
             Eduard Vodvářka 06 v čase 35,96s.
4.místo: Magdalena Váchová 06 v čase 32,44s.
8.místo: Magdalena Suchá 05 v čase 33,08s.                       
                                       Dálka – žci 3 body/žky 10 bodů
8.místo: Jakub Čížek 05 v osobním rekordu 468cm.
              Filip Klusáček 06 v osobním rekordu 462cm.
5.místo: Magdalena Suchá 05 v osobním rekordu 489cm.
7.místo: Magdalena Váchová 06 v osobním rekordu 477cm.
              Adéla Zápotocká 422cm; Tereza Tomanová 406cm.
                                        Tyč – žci 3 body/žky 11 bodů
8.místo: Julián Boschat 05 výkonem 230cm.
              Jakub Čížek 05 a Václav Tocháček 05 oba NM.
1.místo: Karolína Lavičková 05 výkonem 215cm.
               Vanda Hegerová 06 NM.m.
                                        Koule 4kg/3kg – žci 20 bodů/žky 9 bodů
1.místo: Filip Klusáček 06 v osobním rekordu 12,82cm.
2.místo: Daniel Kopřiva 05 výkonem 12,10m.
3.místo: Ema Kyselicová 06 v osobním rekordu 9,56m.
10.místo: Ada Matoušů 05 výkonem 7,56m.
                                        Oštěp 600g/500g – žci 26 bodů/žky 9 bodů
1.místo: Daniel Kopřiva 05 v osobním rekordu 49,18m.
2.místo: Julián Boschat 05 v osobním rekordu 42,41m.
3.místo: Adam Černoch 05 v osobním rekordu 40,39m.
6.místo: Michaela Rubešová 05 v osobním rekordu 25,42m.
7.místo: Ema Kyselicová 06 v osobním rekordu 25,23m.
                                        4x300 metrů – žci 13 bodů/žky 14 bodů
3.místo: Pallas-Reischl-Boschat-Kopřiva v čase 2:49,05s.
6.místo: Černoch-Vodvářka-Odvárko-Čížek v čase 3:05,81s.
3.místo: Lavičková-Rubešová-Suchá-Váchová v čase 3:01,31s.
5.místo: Matoušů-Hegerová-Zápotocká-Štěpová v čase 3:10,53s.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz

  

Přidáno/aktualizováno: 9.9.2020

 

Další aktuality

Informace k tréninkům v příštím týdnu od 19.října

Vzhledem ke krizovým vládním opatřením s omezením počtu 6 osob na veřejně přístupných místech a to do 3.listopadu 2020, při striktním dodržování vyhlášených opatření, přistupujeme k organizaci tréninků v týdnu od 19. do 25.října následovně: celý článek

(vloženo 16.10.2020)

Informace ke konání přespolních běhů

Každoročně v říjnovém termínu jsme pořádali přespolní běh Podzimní běhání, jako součást seriálu Pohár Pražských Běžeckých Nadějí. celý článek

(vloženo 15.10.2020)

Výsledky z Přeboru Prahy mladšího žactva ve vícebojích

V náhradním termínu 11.října 2020 se uskutečnil na SK Jeseniova Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji. U všech dalších kategorií by přebornický závod zrušen. celý článek

(vloženo 15.10.2020)

Informace k tréninkům od 14.října do 3.listopadu 2020

Usnesení vlády České republiky o přijetí krizového opatření celý článek

(vloženo 13.10.2020)

Informace k úhradě členských oddílových příspěvků

Základní povinností člena našeho oddílu je úhrada členských oddílových příspěvků. Jsou stanoveny na období od září 2020 do června 2021 a hradí se jednorázově na uvedené období. celý článek

(vloženo 6.10.2020)

Více aktualit