Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z I.kola Přeboru Prahy družstev žáků a žákyň

 

Přebor Prahy družstev žáků a žákyň, I.kolo,skupina B, se uskutečnil v pondělí 31.srpna 2020 na stadionu FTVS ve Vokovicích. Naši mladí atleti zaznamenali celou řadu potěšitelných výsledků, z čehož pramenilo i pěkné umístění v obou kategoriích na druhém místě.
V žácích získal vítězný SK Jeseniova 225 bodů, Jižní Město 141,5 a USK na třetím místě 106 bodů.
V žákyních SK Jeseniova 158,5 bodu, Jižní Město 121,5, USK na třetím místě 97 bodů.
Nejúspěšnějšími „bodovači“ mezi žáky byl Dan s 22body, Tomas a Matyáš přidali 20, Adam 18 atd., přičmž zabodovalo 13 kluků. Za žákyně nejvíce bodovala Eliška s 18 body, Kateřina přidala 11, Majda 10, Lucka 9 bodů atd., bodovalo 15 holek.
   
Výsledky a bodování podle disciplín:
                                                        Žáci a žákyně:
                                          60 metrů – žci 20 bodů/žky 9 bodů
1.místo: Matyáš Pallas 06 výkonem 7,86s (vítr neměřen!).
6.místo: Jan Reischl 06 výkonem 8,33s.
7.místo: Otakar Hamouz 95 výkonem 8,33s.
2.místo: Eliška Kramešová 06 výkonem 8,19s (vítr neměřen!).
                                        150 metrů – žci 10 bodů/žky 10 bodů
2.místo: Matyáš Pallas 06 výkonem 18,48s (vítr neměřen!).
10.místo: Otakar Hamouz 05 výkonem 19,86s.
2.místo: Eliška Kramešová 06 výkonem 19,77s.
10.místo: Karolína Lavičková 05 výkonem 21,08s.
                                       800 metrů – žci 5 bodů/žky 11 bodů.
6.místo: Eduard Vodvářka 06 2:32,14s.
5.místo: Michaela Rubešová 05 výkonem 2:35,64s.
8.místo: Marie Chovancová 06 výkonem 2:41,34s.
9.místo: Pavla Šimšová 05 výkonem 2:42,03s.
                                       100 metrů překážek – žci 15 bodů/žky 5 bodů
1.místo: Tomas Jarvinen 05 výkonem 14,61s (vítr neměřen!).
7.místo: Julián Boschat 05 výkonem 16,12s.
6.místo: Magdalena Suchá 05 výkonem 15,81s.
              Karolína Lavičková 05 výkon 18,31s.               
                                       1500 metrů překážek – žci 14 bodů/žky 31 bodů
5.místo: Adam Černoch 05 výkonem 5:35,41s.
7.místo: Vojtěch Svoboda 05 výkonem 5:36,12s.
8.místo: Václav Tocháček 05 výkonem 5:58,52s.
10.místo: Jakub Čížek 05 výkonem 6:11,30s.
                Filip Bartoň 06 výkon 6:12,22s; Lukáš Odvárko 05 DNS.
1.místo: Kateřina Štěpová 06 v osobním rekordu 5:39,00s.
3.místo: Agáta Svobodová 05 výkonem 6:37,74s.
4.místo: Veronika Dvořáková 06 výkonem 6:40,94s.
6.místo: Ada Matoušů 05 výkonem 6:48,44s.
                                        Výška – žci 6,5 bodu/žky 25,5 bodů
7.místo: Jakub Čížek 05 výkonem 140cm.
8.=místo: Filip Bartoň 06 výkonem 135cm.
2.místo: Lucie Žariková 06 výkonem 149cm.
5.místo: Tereza Tomanová 05 výkonem 143cm.
6.místo: Adéla Zápotocká 05 výkonem 140cm.
7.místo: Magdalena Váchová 06 výkonem 140cm.
9.=místo: Michaela Rubešová 05 výkonem 135cm.
 
                                        Dálka – žci 10 bodů/žky 10 bodů
2.místo: Tomas Jarvinen 05 výkonem 577cm.
10.místo: Eduard Vodvářka 06 výkonem 439cm.
6.místo: Magdalena Suchá 05 výkonem 489cm.
7.místo: Marie Chovancová 06 výkonem 483cm.
10.místo: Adéla Zápotocká 05 výkonem 436cm.
                                        Koule 4kg/3kg – žci 18 bodů/žky 5 bodů
1.místo: Daniel Kopřiva 05 výkonem 12,01m.
4.místo: Filip Klusáček 06 výkonem 11,09m.
6.místo: Ema Kyselicová 06 výkonem 8,87m.
              Ada Matoušů 05 výkon 7,80m; Vanda Hegerová 05 7,79m; Lucie Žariková 06 7,79m.
                                        Disk 1kg/0.75kg – žci 30 bodů/žky 2 body
1.místo: Daniel Kopřiva 05 výkonem 46,81m.
2.místo: Adam Černoch 05 výkonem 36,44m.
3.místo: Julián Boschat 05 výkonem 36,03m.
9.místo: Václav Tocháček 05 výkonem 24,25m.
              Filip Klusáček 06 výkon 22,70m.
9.místo: Ema kyselicová 06 výkon 19,00m.
              Vanda Hegerová 05 výkon 18,19m.
                                        4x60 metrů – žci 13 bodů/žky 13 bodů
4.místo: Hamouz-Jarvinen-Boschat-Pallas výkonem 30,16s.
6.místo: Reischl-Vodvářka-Černoch-Kopřiva výkonem 32,44s.
10.místo: Svoboda-Čížek-Klusáček-Bartoň výkonem 35,98s.
3.místo: Lavičková-Váchová-Kramešová-Suchá výkonem 31,67s.
6.místo: Chovancová-Zápotocká-Rubešová-Matoušů výkonem 33,16s.
              Hegerová-Kyselicová-Dvořáková-Svobodová výkon 37,55s.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz

  

Přidáno/aktualizováno: 3.9.2020

 

Další aktuality

Informace k tréninkům po Novém roce od 4.ledna 2021

Moje přání, abychom se setkali při trénincích na hřišti po prázdninách v začátku roku 2021 v plném počtu se nenaplnilo. Protiepidemická opatření PES odpovídají nadále nejvyššímu 5.stupni. celý článek

(vloženo 4.1.2021)

PF 2021 vám všem

celý článek

(vloženo 31.12.2020)

Vážení rodiče, atleti,

pro podstatnou část našich mladých atletů a adeptů atletiky jsme v letošním roce 2020 ukončili 18.prosince tréninky a dětem začaly předčasně prázdniny. Pro starší věkové skupiny atletů tréninky v průběhu zbývajících dnů letošního roku budou probíhat celý článek

(vloženo 22.12.2020)

Výsledky z 87.ročníku Velké Kunratické

87.ročník Velké Kunratické se uskutečnil v neděli 13.prosince. Z důvodu protiepidemických opatření se v tomto opožděném termínu mohli postavit na start u Dolnomlýnského potoka ne všichni vyznavači tohoto tradičního závodu, některé kategorie byly zruš celý článek

(vloženo 19.12.2020)

Výsledky z Mistrovství ČR v přespolním běhu

Mistrovství ČR v přespolním běhu všech kategorií se uskutečnilo v opožděném termínu 12.-13.prosince 2020. celý článek

(vloženo 19.12.2020)

Více aktualit