Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z I.kola Přeboru Prahy družstev žáků a žákyň

 

Přebor Prahy družstev žáků a žákyň, I.kolo,skupina B, se uskutečnil v pondělí 31.srpna 2020 na stadionu FTVS ve Vokovicích. Naši mladí atleti zaznamenali celou řadu potěšitelných výsledků, z čehož pramenilo i pěkné umístění v obou kategoriích na druhém místě.
V žácích získal vítězný SK Jeseniova 225 bodů, Jižní Město 141,5 a USK na třetím místě 106 bodů.
V žákyních SK Jeseniova 158,5 bodu, Jižní Město 121,5, USK na třetím místě 97 bodů.
Nejúspěšnějšími „bodovači“ mezi žáky byl Dan s 22body, Tomas a Matyáš přidali 20, Adam 18 atd., přičmž zabodovalo 13 kluků. Za žákyně nejvíce bodovala Eliška s 18 body, Kateřina přidala 11, Majda 10, Lucka 9 bodů atd., bodovalo 15 holek.
   
Výsledky a bodování podle disciplín:
                                                        Žáci a žákyně:
                                          60 metrů – žci 20 bodů/žky 9 bodů
1.místo: Matyáš Pallas 06 výkonem 7,86s (vítr neměřen!).
6.místo: Jan Reischl 06 výkonem 8,33s.
7.místo: Otakar Hamouz 95 výkonem 8,33s.
2.místo: Eliška Kramešová 06 výkonem 8,19s (vítr neměřen!).
                                        150 metrů – žci 10 bodů/žky 10 bodů
2.místo: Matyáš Pallas 06 výkonem 18,48s (vítr neměřen!).
10.místo: Otakar Hamouz 05 výkonem 19,86s.
2.místo: Eliška Kramešová 06 výkonem 19,77s.
10.místo: Karolína Lavičková 05 výkonem 21,08s.
                                       800 metrů – žci 5 bodů/žky 11 bodů.
6.místo: Eduard Vodvářka 06 2:32,14s.
5.místo: Michaela Rubešová 05 výkonem 2:35,64s.
8.místo: Marie Chovancová 06 výkonem 2:41,34s.
9.místo: Pavla Šimšová 05 výkonem 2:42,03s.
                                       100 metrů překážek – žci 15 bodů/žky 5 bodů
1.místo: Tomas Jarvinen 05 výkonem 14,61s (vítr neměřen!).
7.místo: Julián Boschat 05 výkonem 16,12s.
6.místo: Magdalena Suchá 05 výkonem 15,81s.
              Karolína Lavičková 05 výkon 18,31s.               
                                       1500 metrů překážek – žci 14 bodů/žky 31 bodů
5.místo: Adam Černoch 05 výkonem 5:35,41s.
7.místo: Vojtěch Svoboda 05 výkonem 5:36,12s.
8.místo: Václav Tocháček 05 výkonem 5:58,52s.
10.místo: Jakub Čížek 05 výkonem 6:11,30s.
                Filip Bartoň 06 výkon 6:12,22s; Lukáš Odvárko 05 DNS.
1.místo: Kateřina Štěpová 06 v osobním rekordu 5:39,00s.
3.místo: Agáta Svobodová 05 výkonem 6:37,74s.
4.místo: Veronika Dvořáková 06 výkonem 6:40,94s.
6.místo: Ada Matoušů 05 výkonem 6:48,44s.
                                        Výška – žci 6,5 bodu/žky 25,5 bodů
7.místo: Jakub Čížek 05 výkonem 140cm.
8.=místo: Filip Bartoň 06 výkonem 135cm.
2.místo: Lucie Žariková 06 výkonem 149cm.
5.místo: Tereza Tomanová 05 výkonem 143cm.
6.místo: Adéla Zápotocká 05 výkonem 140cm.
7.místo: Magdalena Váchová 06 výkonem 140cm.
9.=místo: Michaela Rubešová 05 výkonem 135cm.
 
                                        Dálka – žci 10 bodů/žky 10 bodů
2.místo: Tomas Jarvinen 05 výkonem 577cm.
10.místo: Eduard Vodvářka 06 výkonem 439cm.
6.místo: Magdalena Suchá 05 výkonem 489cm.
7.místo: Marie Chovancová 06 výkonem 483cm.
10.místo: Adéla Zápotocká 05 výkonem 436cm.
                                        Koule 4kg/3kg – žci 18 bodů/žky 5 bodů
1.místo: Daniel Kopřiva 05 výkonem 12,01m.
4.místo: Filip Klusáček 06 výkonem 11,09m.
6.místo: Ema Kyselicová 06 výkonem 8,87m.
              Ada Matoušů 05 výkon 7,80m; Vanda Hegerová 05 7,79m; Lucie Žariková 06 7,79m.
                                        Disk 1kg/0.75kg – žci 30 bodů/žky 2 body
1.místo: Daniel Kopřiva 05 výkonem 46,81m.
2.místo: Adam Černoch 05 výkonem 36,44m.
3.místo: Julián Boschat 05 výkonem 36,03m.
9.místo: Václav Tocháček 05 výkonem 24,25m.
              Filip Klusáček 06 výkon 22,70m.
9.místo: Ema kyselicová 06 výkon 19,00m.
              Vanda Hegerová 05 výkon 18,19m.
                                        4x60 metrů – žci 13 bodů/žky 13 bodů
4.místo: Hamouz-Jarvinen-Boschat-Pallas výkonem 30,16s.
6.místo: Reischl-Vodvářka-Černoch-Kopřiva výkonem 32,44s.
10.místo: Svoboda-Čížek-Klusáček-Bartoň výkonem 35,98s.
3.místo: Lavičková-Váchová-Kramešová-Suchá výkonem 31,67s.
6.místo: Chovancová-Zápotocká-Rubešová-Matoušů výkonem 33,16s.
              Hegerová-Kyselicová-Dvořáková-Svobodová výkon 37,55s.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz

  

Přidáno/aktualizováno: 3.9.2020

 

Další aktuality

Informace k tréninkům v příštím týdnu od 19.října

Vzhledem ke krizovým vládním opatřením s omezením počtu 6 osob na veřejně přístupných místech a to do 3.listopadu 2020, při striktním dodržování vyhlášených opatření, přistupujeme k organizaci tréninků v týdnu od 19. do 25.října následovně: celý článek

(vloženo 16.10.2020)

Informace ke konání přespolních běhů

Každoročně v říjnovém termínu jsme pořádali přespolní běh Podzimní běhání, jako součást seriálu Pohár Pražských Běžeckých Nadějí. celý článek

(vloženo 15.10.2020)

Výsledky z Přeboru Prahy mladšího žactva ve vícebojích

V náhradním termínu 11.října 2020 se uskutečnil na SK Jeseniova Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji. U všech dalších kategorií by přebornický závod zrušen. celý článek

(vloženo 15.10.2020)

Informace k tréninkům od 14.října do 3.listopadu 2020

Usnesení vlády České republiky o přijetí krizového opatření celý článek

(vloženo 13.10.2020)

Informace k úhradě členských oddílových příspěvků

Základní povinností člena našeho oddílu je úhrada členských oddílových příspěvků. Jsou stanoveny na období od září 2020 do června 2021 a hradí se jednorázově na uvedené období. celý článek

(vloženo 6.10.2020)

Více aktualit