Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z Memoriálu Odložila žactva a z Jeseniovy

 
V předprogramu Memoriálu Josefa Odložila probíhá tradičně soutěž týmů mladších žáků a mladších žákyň. Nejinak tomu bylo i 8.června 2020 na pražské Julisce.
Ve čtyřech disciplínách a štafetě byly velmi úspěšné naše mladší žákyně, kterým k celkovému prvenství pomohly kvalitní výkony ve všech disciplínách. Mladší žáci se svým třetím místem také vešli na stupně vítězů.
Výsledky podle disciplín:
60 metrů:
1.místo: Laura Zmrzlá 08 ve vynikajícím čase 8,27s.
3.místo: Dominik Gasiúnas-Demčenko 07 v čase 8,34s.
800 metrů:
1.místo: Daniela Mandíková 07 ve vynikajícím čase 2:28,93s.
6.místo: Matěj Holeček 08 v čase 2:39,43s.
Výška:
2.místo: Hana Teplá 07 výkonem 138cm.
6.místo: Adam Heřmánek 08 výkonem 128cm.
Kriket:
1.místo: Ema Šedlbauerová 08 výkonem 47,20m.
2.místo: Dominik Gasiúnas-Demčenko 07 výkonem 52,42m.
4x200 metrů:
1.místo: Prokopová-Dvořáková-Tocháčková-Mandíková v čase 1:54,11s.
3.místo: D.Gasiúnas-Demčenko-D.Gasiúnas-Demčenko-Matoušů-Černý v čase 2:01,27s.
Celkové bodové součty:
1.místo mladší žákyně součet 3.618 bodů. 
3.místo mladší žáci součet 2.270 bodů.
 
Veřejné závody Jeseniova atletika, 8.června
150 metrů žáci a žákyně:
3.Matyáš Pallas 06 v čase 18,96s; Tomas Jarvinen 05 DNS.
1.Eliška Kramešová 06 v čase 19,97s; Karolína Lavičková 05 v čase 21,06s; Adéla Zápotocká 05 v čase 21,39s; Barbora Ullíková 07 (ml.žky) v čase 24,71s.
800 metrů žákyně:
Michaela Rubešová 05 v čase 2:45,02s.
100m překážek žáci a žákyně:
1.Tomas Jarvinen 05 v čase 15,43s; Daniel Kopřiva 05 v čase 17,70s;
Filip Klusáček 06 v čase 21,26s.
2.Eliška Kramešová 06 v čase 16,37s; Magdalena Váchová 06 v čase 17,15s;
Karolína Lavičková 05 v čase 17,57s; Michaela Rubešová 05 v čase 18,57s.
Výška žáci:
1.Tomas Jarvinen 05 výkonem 165cm; Daniel Kopřiva 05 výkon 155cm; Filip Klusáček 06 DNS.
Dálka žákyně:
2.Adéla Zápotocká 05 výkonem 438cm; Magdalena Váchová 06 výkon 428cm.
Koule žáci 4kg:
2.Filip Klusáček 06 výkonem 10,66m; Matyáš Pallas 06 výkon 8,21m.
Koule žákyně 2kg:
Barbora Ullíková 07 (ml.žky) výkon 8,40m.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  

Přidáno/aktualizováno: 9.6.2020

 

Další aktuality

Výsledky lednových halových závodů všech kategorií

Vinohradské zimní koulování – Vinohrady, 19.ledna celý článek

(vloženo 25.1.2022)

Výsledky z vícebojů a dalších závodů v lednu 2022

Veřejné závody žactva – Stromovka, 11.ledna celý článek

(vloženo 18.1.2022)

Výsledky z lednových halových závodů 2022

Novoroční skoky – Nehvizdy, 5.ledna 2022 celý článek

(vloženo 10.1.2022)

Výsledky z úvodních závodů halové sezóny 2022

Vánoční hala mladšího žactva 19.prosince 2021 60 metrů: Andrea Prokopová 08 v rozběhu osobní rekord 7,94s, ve finále 8,08s. Dálka: Andrea Prokopová 08 v osobním rekordu 503cm. celý článek

(vloženo 6.1.2022)

Výsledky z MČR a z Mezikrajáku v přespolním běhu 2021

Posledním mistrovským závodem končícího roku 2021 bylo Mistrovství ČR v přespolním běhu pro kategorie juniorů a dospělých, uskutečnilo se ve Valašském Meziříčí 27.listopadu 2021. celý článek

(vloženo 5.1.2022)

Více aktualit