Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z Oddílových závodů přípravky 2.června

 
V areálu Hrabákova proběhly v úterý 2.června 2020 Oddílové závody přípravky s vypsanými disciplínami 60m a kriket.
Výsledky podle kategorií:
Minipřípravka (2011 – 2012)
Chlapci
60 metrů:
1.Tobiáš Kodada 11 v čase 12,0s; 2.Eduard Čecch 11 v čase 12,2s.
Kriket:
1.Eduard Čech 11 výkon 21,70m; 2.Tobiáš Kodada 11 výkon 20,90m.
Dívky
60 metrů:
1.Magdalena Runtschová 11 v čase 10,3s; 2.Victoria Espinozová 11 v čase 11,1s; 3.-4.=Liliana Vytisková 12 a Linda Janoušková 11 v čase 12,0s; 5.Aneta Doležalová 12 v čase 13,1s.
Kriket:
1.Magdalena Runtschová 11 výkon 17,70m; 2.Linda Janoušková 11 výkon 15,30m;
3.Victoria Espinozová 11 výkon 14,40m; 4.Liliana Vytisková 12 výkon 10,10m;
5.Aneta Doležalová 12 výkon 7,30m.
 
Přípravka (2009 - 2010)
Chlapci
60 metrů:
1.Daniel Gasiúnas-Demčenko 09 v čase 9,6s; 2.Jaroslav Stříbrský 10 v čase 11,0s;
3.Sebastian Matoušek 10 v čase 11,2s; 4.Daniel Mejdrech 10 v čase 11,3s;
5.Richard Čech 10 v čase 11,4s; 6.Tomáš Mudra 10 v čase 11,8s. 
Kriket:
1.Daniel Gasiúnas-Demčenko 09 výkon 35,10m; 2.Sebastian Matoušek 10 výkon 27,40m;
3.Richard Čech 10 výkon 19,20m; 4.Jaroslav Stříbrský 10 výkon 18,80m; 5.Daniel Mejdrech 10 výkon 14,60m; 6.Tomáš Mudra 10 výkon 11,80m.
Dívky
60 metrů:
1.Nicol Carmine 09 v čase 9,4s; 2.-3.=Veronika Grabowská 10 a Viktorie Grabowská 10
v čase 10,1s; 4.Ema Dušková 10 v čase 11,3s; 5.Karolína Mudrová 10 v čase 12,3s. 
Kriket:
1.Nicol Carmine 09 výkon 39,00m; 2.Viktorie Grabowská 10 výkon 28,60m;
3.Veronika Grabowská 10 výkon 19,40m; 4.Ema Dušková 10 výkon 16,50m; 5.Karolína Mudrová 10 výkon 12,30m.
 
Vložené závody
60 metrů žáci:
1.Jan Reischl 06 v čase 8,3s; 2.Filip Klusáček 06 v čase 8,6s; 3.Václav Tocháček 05 v čase 9,2s.
60 metrů žákyně a mladší žákyně:
1.Ada Matoušů 05 v čase 8,6s; 2.Barbora Ullíková 07 v čase 9,2s; 3.Claudia Pereira 06 v čase 9,4s; 4.Nikol Klusáčková 08 v čase 9,7s; 5.Sofie Krušinová 08 v čase 9,8s.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 

  

Přidáno/aktualizováno: 4.6.2020

 

Další aktuality

Nico Boketta stříbrný na Mistrovství ČR v krosu mezi mílaři

V sobotu 26.listopadu 2022 proběhlo v Rumburku na FotbalParku Dymník Mistrovství ČR v přespolním běhu pro kategorie mužů a žen ve vytrvalostním závodě a v závodě mílařů a mílařek, o mistrovské medaile bojovali také junioři a juniorky. celý článek

(vloženo 28.11.2022)

Výsledky z Přeboru Prahy a z Chuchelského dostihového krosu

V neděli 20.listopadu 2022 proběhl na dostihovém závodišti v Chuchli Přebor Prahy v krosu od kategorie mladšího žactva po dospělé. Mladší kategorie se zúčastnili Chuchelského dostihového krosu. Závodilo se na náročné trati, především na rozmoklém tra celý článek

(vloženo 24.11.2022)

Výsledky z 89.ročníku Velké kunratické a z Českého Brodu

V neděli 13.listopadu 2022 proběhl tradiční běžecký závod 89.ročník Velké kunratické za vysoké účasti našich atletů. Na start se postavilo 41 našich mladých atletů a adeptů atletiky. celý článek

(vloženo 22.11.2022)

Výsledky z 15.ročníku Podzimního běhání 2022

V sobotu 5.listopadu 2022 jsme uspořádal náš oddíl tradiční závod 15.ročník Podzimního běhání. celý článek

(vloženo 8.11.2022)

Výsledky z Podzimního běhu Olympu

V sobotu 15.10.2022 se uskutečnil tradiční běžecký závod pro děti a mládež 16. ročník podzimního běhu Olympu, za účasti našich mladých atletů. celý článek

(vloženo 19.10.2022)

Více aktualit