Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY Z PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV MLADŠÍHO ŽACTVA

 

Bronzové přebornické medaile pro družstvo mladšího žactva
 
V úterý 17.září 2019 proběhlo na stadionu ASK Slavia v Edenu Finále „A“ Přeboru Prahy družstev mladšího žactva a přineslo úspěch našim mladým atletům ziskem bronzové medaile za suverénním vítězem ASK Slavia, jen nemnoho za druhou SK Jeseniova a před čtvrtou Duklou.
Nejvíce a to 18 bodů pro družstvo získala Magda a Eliška, Matyáš 16, Filip 15 bodů atd.
Oddíly s velkou mládežnickou základnou a tradicí, jako USK, Olymp, Spartak Praha 4 se do
Finále A vůbec neprobojovaly.
Výsledky podle disciplín:
 
60 metrů – 17 bodů
2.místo: Eliška Kramešová 06 výkonem 8,23s.
3.místo: Matyáš Pallas 06 výkonem 8,27s.
               Matyáš Matoušů 08 výkon 9,24s; Anna Dvořáková 08 výkon 9,28s;
               Veronika Dvořáková 06 výkon 9,56s.
 
150 metrů – 23 bodů
2.místo: Eliška Kramešová 06 výkonem 20,28s.
3.místo: Matyáš Pallas 06 výkonem 19,98s.
5.místo: Eduard Vodvářka 06 výkonem 20,79s.
              Matyáš Matoušů 08 výkon 22,49s; Vanda Hegerová 06 výkon 22,75s;
              Ema Kyselicová 06 výkon 23,27s.
 
800 metrů – 8 bodů
3.místo: Daniela Mandíková 07 v čase 2:36,61s.
              Anna Tocháčková 08 v čase 2:49,36s; Matěj Holeček 08 v čase 2:49,89s;
              Veronika Dvořáková 06 v čase 2:51,29s.
 
60 metrů překážek – 11 bodů
2.místo: Magda Váchová 06 výkonem 9,87s.
9.místo: Patrik Kyselica 06 výkonem 11,14s.
              Anna Tocháčková 08 výkon 11,86s; Anna Dvořáková 08 výkon 12,44s;
              Robert Melíšek 07 výkon 12,42s; Matěj Holeček 08 v čase 13,9ís.
 
4x60 metrů mix – 9 bodů
2.místo: Vodvářka-Kramešová-Váchová-Pallas včase31,86s.
               Matoušů-Holeček-Chovancová-Hegerová v čase35,54s.
 
Výška – 15 bodů
1.místo: Lucie Žariková 06 výkonem 155cm.
7.místo: Filip Klusáček 06 výkonem 133cm.
              Hana Teplá 07 a Vanda Hegerová 06výkon 125cm; Patrik Kyselica 06 výkon 120cm;
              Adam Heřmánek 07 NM.
 
Dálka – 21 bodů
2.místo: Magda Váchová 06 výkonem 463cm.
3.místo: Marie Chovancová 06 výkonem 433cm.
7.místo: Eduard Vodvářka 06 výkonem 433cm..
              Hana Teplá 07 výkon 389cm; Robert Melíšek 07 výkon 375cm.
 
Koule H 3kg; D 2kg – 20 bodů
1.místo: Filip Klusáček 06 výkonem 10,84m.
5.místo: Dominik Gasiúnas-Demčenko 07 výkonem 9,50m.
8.místo: Ema Kyselicová 06 výkonem 9,54m.
              Lucie Žariková 06 výkon 9,29m; Terezie Nekardová 06 výkon 8,56m;
              Adam Heřmánek 07 výkon 5,96m.
 
Kriket – 21 bodů
1.místo: Terezie Nekardová 06 výkonem 46,69m.
5.místo: Dominik Gasiúnas-Demčenko 07 výkonem 49,82m.
7.místo: Daniela Mandíková 07 výkonem 41,78m.
              Ema Šedlbauerová 08 výkon 35,89m; Tomáš Oberhauer 08 výkon 31,27m.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz
 

Přidáno/aktualizováno: 23.9.2019

 

Další aktuality

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR V PŘESPOLNÍM BĚHU

V neděli 11. dubna 2021 se uskutečnilo v Táboře Mistrovství ČR v přespolním běhu od kategorie mladšího žactva po dorost. celý článek

(vloženo 14.4.2021)

Vážení rodiče, mladí atleti,

v minulé Aktualitě jsme vás seznámili s termíny Prázdninových letních soustředění 2021 v domácích podmínkách v areálu Hrabákova v červenci a v srpnu. celý článek

(vloženo 5.4.2021)

Vážení rodiče, mladí atleti,

procházíme složitým obdobím při omezení tréninkových aktivit z hygienicko-protiepidemických opatření. Věříme, že už v brzké době se tréninky bez omezení rozběhnou v obou lokalitách v areálu Hrabákova i ve školním areálu na Milíčově. celý článek

(vloženo 31.3.2021)

Informace k činnosti Sportovního centra mládeže (SCM) 2021

Aktualizované informace k činnosti Sportovního centra mládeže (SCM) v roce 2021 celý článek

(vloženo 12.3.2021)

Atletické výzvy 2021

celý článek

(vloženo 8.3.2021)

Více aktualit