Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČECH DRUŽSTEV JUNIORŮ
 
JUNIOŘI POSTUPUJÍ DO MISTROVSTVÍ ČR
 
V neděli 15.září 2019 proběhlo v Kolíně Mistrovství ČR družstev juniorů. Ve hře byly mistrovské medaile a především postup do Mistrovství ČR, kam postupovalo nejúspěšnějších 5 týmů. To se klukům podařilo, umístili se na 5.místě se ziskem 128 bodů, zvítězila ŠKODA Plzeň s 208,5 body před Sokolem Kolín. Kluci enormně bojovali, ale některé výpadky však zapřičinily, že klukům
utekl reálný zisk bronzové medaile.
Honza Patka se neprezentoval pro zranění na oštěp a nemohl jít tudíž ani kouli a krátkou štafetu, Tomáš Pešťák opětovně „nezaložil“, tentokrát v kouli.
Nejvíce a to 22 bodů pro družstvo bez započítaných štafet získal Sebastian, Honza Jirásek 21 a David 12 bodů.
V sobotu 28.září jedou kluci do Plzně bojovat na Mistrovství ČR družstev v osmičlenném finále
o co nejlepší umístění.
Nastoupili v počtu 14 závodníků, bodovalo bez započítaných štafet 12 z nich, se štafetami 13 závodníků.
Výsledky podle disciplín a bodových zisků:
 
100 metrů – 8 bodů
5.místo: Jan Jirásek /H/ z rozběhu v čase 11,12s postoupil do FA, zde obsadil 5.místo v čase 11,22s.
9.místo: Viktor Kašák z rozběhu v čase 11,77s postoupil do FB, zde obsadil 3.místo v čase 11,44s.
 
200 metrů – 0 bodů
                 Viktor Kašák zaběhl 23,83s.
 
400 metrů – 4 body
7.místo: Philip Krenek v čase 51,35s.
 
800 metrů – 0 bodů
               Jan Švejda zaběhl 2:03,85s; Philip Krenek zaběhl osobní rekord 2:03,85s;
               Petr Novák zaběhl 2:12,16s.  
 
1500 metrů – 16 bodů
2.místo: Jan Švejda v čase 4:18,85s.
4.místo: Matěj Lukeš v čase 4:24,18s.
 
3000 metrů – 14 bodů
2.místo: Nico Boketta v čase 8:58,49s.
6.místo: Marek Voborský /H/ v čase 9:29,30s.
 
110 metrů překážek – 16 bodů
1.místo: Sebastian Merta /H/ v čase 14,46s.
6.místo: Vojtěch Ruda /H/ v osobním rekordu 15,49s.
 
400 metrů překážek – 12 bodů
1.místo: Sebastian Merta /H/ v čase 54,92s.
10.místo: David Štros /H/ v čase 67,34s.
 
3000 metrů překážek – 11 bodů
1.místo: David Štros /H/ v čase 10:18,11s.
 
4x100 metrů – 9 bodů
2.místo: Kašák-Jirásek-Merta-Ruda v čase 43,57s.
               Krenek-Novák-Horejš-Boketta v čase 46,53s.
 
4x400 metrů – 6 bodů
6.místo: Lukeš-Boketta-Ruda-Merta v čase 3:42,12s.
9.místo: Voborský-Štros-Švejda-Novák v čase 3:55,97s.
 
Výška – 8 bodů
3.místo: Jan Patka výkonem 192cm.
 
Dálka – 7 bodů
4.místo: Jan Jirásek /H/ výkonem 674cm.
              Ondřej Horejš výkon 607cm.
 
Trojskok – 8 bodů
3.místo: Jan Jirásek /H/ výkonem 13,32m.
              Vojtěch Ruda /H/ výkon 11,87m.
 
Tyč – neobsadili jsme
 
Koule 6kg – 0 bodů
                 Ondřej Horejš výkon 10,77m; Tomáš Pešťák /H/ NM.
 
Disk 1,75kg – 6 bodů
5.místo: Tomáš Pešťák /H/ výkonem 41,73m.
 
Oštěp – 3 body 
8.místo: Tomáš Pešťák /H/ výkonem 43,41m
              Ondřej Horejš výkon 39,84m.
 
Kladivo – neobsadili jsme
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz

  

Přidáno/aktualizováno: 23.9.2019

 

Další aktuality

Letní atletické soustředění

Termín: 5. – 10. 7. 2020, 6 dní (5 nocí) celý článek

(vloženo 9.3.2020)

Pozvánka na 12.ročník - PODZIMNÍHO BĚHÁNÍ 2019

Přebor Prahy v přespolním běhu a Pohár Pražských Běžeckých Nadějí celý článek

(vloženo 11.11.2019)

ZAČÍNÁME TRÉNOVAT V TĚLOCVIČNÁCH

Naši oddíloví atleti začínají přecházet s tréninkem podle tréninkových skupin do tělocvičen na zimní období 2019/2020 a to od pondělí 4.listopadu 2019 do středy 26.února 2020. celý článek

(vloženo 4.11.2019)

VÝSLEDKY MLADŠÍHO ŽACTVA A PŘÍPRAVKY V ZÁŘÍ 2019 BĚH BABÍHO LÉTA 7.9.

Za chladného počasí proběhl v parku v Horních Počernicích první závod druhé podzimní části Poháru Pražských Běžeckých Nadějí (PPBN). Kvůli opravám v parku došlo ke změnám tratí, které se běhaly v zadní části parku. celý článek

(vloženo 11.10.2019)

VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV JUNIOREK

JUNIORKY ZÍSKALY MISTROVSKÉ STŘÍBRO celý článek

(vloženo 9.10.2019)

Více aktualit