Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky Přeboru Prahy - Finále A družstev žactva

V sobotu 7.září 2019 proběhlo na stadionu ASK Slavia v Edenu Finále „A“ Přeboru Prahy družstev žactva, za účasti 9 týmů, které se do „áčka“ probojovaly. Naše šance na přední umístění byly nevelké, což se potvrdilo celkovým 8.místem mezi nejúspěšnějšími pražskými týmy.
Nejvíce a to 18,5 bodů pro družstvo získal Tomas, Dan přidal 17 a Matěj 11 bodů.
Výsledky podle disciplín:

60 metrů – 2 body
9.místo: Tereza Tomanová 05 z rozběhu za 8,50s postoupila do FB a zde skončila třetí v čase 8,38s.
150 metrů – 4 body
7.místo: Tereza Tomanová 05 v čase 20,40s.
              Tomáš Orava zaběhl 19,46s.
300 metrů – 9 bodů
7.místo: Aneta Muzikářová 04 v čase 46,38s.
8.místo: Karolína Lavičková 05 v čase 47,45s.
9.místo: Tomáš Orava 04 v čase 42,51s.
800 metrů – 2 body
9.místo: Karolína Lavičková 05 v čase 2:49,26s.
1500 metrů – 4 body
7.místo: Michaela Rubešová 05 v čase 5:54,33s.
3000 metrů – 9 bodů
2.místo: Marek Dolejš 04 v čase 10:44,56s.
100 metrů překážek – 7 bodů
7.místo: Tomas Jarvinen 05 výkonem 15,14s.
8.místo: Magdalena Suchá 05 výkonem 16,79s.
              Julián Boschat výkon 16,94s; Alena Hatiarová 05 DNS.
200 metrů překážek – 0 bodů
             Julián Boschat 04 za 32,80s; Magdalena Suchá 05 za 34,63s; Alena Hatiarová 05 DNS.
1500 metrů překážek – 4 body
7.místo: Adam Černoch 05 v čase 5:51,72s.
4x300 metrů – 10 bodů
5.místo: Muzikářová-Suchá-Lavičková-Tomanová v čase 3:07,10s.
7.místo: Schnajberk-Orava-Kopřiva-Boschat v čase 2:55,56s.
Výška – 7,5 bodu
3.=místo: Tomas Jarvinen 05 výkonem 169cm.
                 Nikita Machytková 04 výkon 142cm; Adéla Zápotocká 05 výkon 133cm.
Tyč – 7 bodů
4.místo: Tomas Jarvinen 05 výkonem 325cm.
Dálka – 5 bodů
6.místo: Aneta Muzikářová 04 výkonem 498cm.
             Nikita Machytková 04 výkon 447cm; Adéla Zápotocká výkon 434cm.
Koule – 0 bodů
             Matěj Hošek 04 (4kg) výkon 10,12m; Amálie Šteflová 04 (3kg) výkon 7,96m.
Disk H 1kg; D 0,75kg – 15 bodů
2.místo: Daniel Kopřiva 05 výkonem 35,03m.
5.místo: Matěj Hošek 04 výkonem 32,95m.
              Amálie Šteflová 04 výkon 19,75m; Michaela Rubešová 05 výkon 16,09m;
              Tereza Pristačová 05 výkon 14,14m.

Oštěp H 600g; D 500g – 13 bodů
3.místo: Daniel Kopřiva 05 výkonem 40,50m.
6.místo: Jan Schnajberk 04 výkonem 32,50m.
              Michaela Rubešová 05 výkon 21,88m.
Kladivo – 11 bodů
6.místo: Matěj Hošek 04 výkonem 22,97m.
8.místo: Adam Černoch 05 výkonem 17,71m.
8.místo: Amálie Šteflová 04 výkonem 19,75m.

Chůze 3000m – 8 bodů
3.místo: Tereza Pristačová 05 v čase 23:48,57s.

Přidáno/aktualizováno: 20.9.2019

Další aktuality

Informace k tréninkům po Novém roce od 4.ledna 2021

Moje přání, abychom se setkali při trénincích na hřišti po prázdninách v začátku roku 2021 v plném počtu se nenaplnilo. Protiepidemická opatření PES odpovídají nadále nejvyššímu 5.stupni. celý článek

(vloženo 4.1.2021)

PF 2021 vám všem

celý článek

(vloženo 31.12.2020)

Vážení rodiče, atleti,

pro podstatnou část našich mladých atletů a adeptů atletiky jsme v letošním roce 2020 ukončili 18.prosince tréninky a dětem začaly předčasně prázdniny. Pro starší věkové skupiny atletů tréninky v průběhu zbývajících dnů letošního roku budou probíhat celý článek

(vloženo 22.12.2020)

Výsledky z 87.ročníku Velké Kunratické

87.ročník Velké Kunratické se uskutečnil v neděli 13.prosince. Z důvodu protiepidemických opatření se v tomto opožděném termínu mohli postavit na start u Dolnomlýnského potoka ne všichni vyznavači tohoto tradičního závodu, některé kategorie byly zruš celý článek

(vloženo 19.12.2020)

Výsledky z Mistrovství ČR v přespolním běhu

Mistrovství ČR v přespolním běhu všech kategorií se uskutečnilo v opožděném termínu 12.-13.prosince 2020. celý článek