Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky Přeboru Prahy - Finále A družstev žactva

 
V sobotu 7.září 2019 proběhlo na stadionu ASK Slavia v Edenu Finále „A“ Přeboru Prahy družstev žactva, za účasti 9 týmů, které se do „áčka“ probojovaly. Naše šance na přední umístění byly nevelké, což se potvrdilo celkovým 8.místem mezi nejúspěšnějšími pražskými týmy.
Nejvíce a to 18,5 bodů pro družstvo získal Tomas, Dan přidal 17 a Matěj 11 bodů.
Výsledky podle disciplín:
 
60 metrů – 2 body
9.místo: Tereza Tomanová 05 z rozběhu za 8,50s postoupila do FB a zde skončila třetí v čase 8,38s.
150 metrů – 4 body
7.místo: Tereza Tomanová 05 v čase 20,40s.
              Tomáš Orava zaběhl 19,46s.
300 metrů – 9 bodů
7.místo: Aneta Muzikářová 04 v čase 46,38s.
8.místo: Karolína Lavičková 05 v čase 47,45s.
9.místo: Tomáš Orava 04 v čase 42,51s.
800 metrů – 2 body
9.místo: Karolína Lavičková 05 v čase 2:49,26s.
1500 metrů – 4 body
7.místo: Michaela Rubešová 05 v čase 5:54,33s.
3000 metrů – 9 bodů
2.místo: Marek Dolejš 04 v čase 10:44,56s.
100 metrů překážek – 7 bodů
7.místo: Tomas Jarvinen 05 výkonem 15,14s.
8.místo: Magdalena Suchá 05 výkonem 16,79s.
              Julián Boschat výkon 16,94s; Alena Hatiarová 05 DNS.
200 metrů překážek – 0 bodů
             Julián Boschat 04 za 32,80s; Magdalena Suchá 05 za 34,63s; Alena Hatiarová 05 DNS.
1500 metrů překážek – 4 body
7.místo: Adam Černoch 05 v čase 5:51,72s.
4x300 metrů – 10 bodů
5.místo: Muzikářová-Suchá-Lavičková-Tomanová v čase 3:07,10s.
7.místo: Schnajberk-Orava-Kopřiva-Boschat v čase 2:55,56s.
Výška – 7,5 bodu
3.=místo: Tomas Jarvinen 05 výkonem 169cm.
                 Nikita Machytková 04 výkon 142cm; Adéla Zápotocká 05 výkon 133cm.
Tyč – 7 bodů
4.místo: Tomas Jarvinen 05 výkonem 325cm.
Dálka – 5 bodů
6.místo: Aneta Muzikářová 04 výkonem 498cm.
             Nikita Machytková 04 výkon 447cm; Adéla Zápotocká výkon 434cm.
Koule – 0 bodů
             Matěj Hošek 04 (4kg) výkon 10,12m; Amálie Šteflová 04 (3kg) výkon 7,96m.
Disk H 1kg; D 0,75kg – 15 bodů
2.místo: Daniel Kopřiva 05 výkonem 35,03m.
5.místo: Matěj Hošek 04 výkonem 32,95m.
              Amálie Šteflová 04 výkon 19,75m; Michaela Rubešová 05 výkon 16,09m;
              Tereza Pristačová 05 výkon 14,14m.
 
 
 
Oštěp H 600g; D 500g – 13 bodů
3.místo: Daniel Kopřiva 05 výkonem 40,50m.
6.místo: Jan Schnajberk 04 výkonem 32,50m.
              Michaela Rubešová 05 výkon 21,88m.
Kladivo – 11 bodů
6.místo: Matěj Hošek 04 výkonem 22,97m.
8.místo: Adam Černoch 05 výkonem 17,71m.
8.místo: Amálie Šteflová 04 výkonem 19,75m.
 
Chůze 3000m – 8 bodů
3.místo: Tereza Pristačová 05 v čase 23:48,57s.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz

  

Přidáno/aktualizováno: 20.9.2019

 

Další aktuality

Informace k tréninkům v příštím týdnu od 19.října

Vzhledem ke krizovým vládním opatřením s omezením počtu 6 osob na veřejně přístupných místech a to do 3.listopadu 2020, při striktním dodržování vyhlášených opatření, přistupujeme k organizaci tréninků v týdnu od 19. do 25.října následovně: celý článek

(vloženo 16.10.2020)

Informace ke konání přespolních běhů

Každoročně v říjnovém termínu jsme pořádali přespolní běh Podzimní běhání, jako součást seriálu Pohár Pražských Běžeckých Nadějí. celý článek

(vloženo 15.10.2020)

Výsledky z Přeboru Prahy mladšího žactva ve vícebojích

V náhradním termínu 11.října 2020 se uskutečnil na SK Jeseniova Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji. U všech dalších kategorií by přebornický závod zrušen. celý článek

(vloženo 15.10.2020)

Informace k tréninkům od 14.října do 3.listopadu 2020

Usnesení vlády České republiky o přijetí krizového opatření celý článek

(vloženo 13.10.2020)

Informace k úhradě členských oddílových příspěvků

Základní povinností člena našeho oddílu je úhrada členských oddílových příspěvků. Jsou stanoveny na období od září 2020 do června 2021 a hradí se jednorázově na uvedené období. celý článek

(vloženo 6.10.2020)

Více aktualit