Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky našich hostujících atletů v prolínacích soutěžích

Víkend 7.a 8.září 2019 byl v termínovce vyhrazen Barážím (prolínacím soutěžím) o postup a udržení v I.lize a o postup do Extraligy s účastí našich atletů při hostování.

Baráž o postup do I.ligy mužů v Jablonci nad Nisou, sobota 7.září
Tým mužů USK, za který naši kluci hostují, musel podstoupit baráž o udržení v I.lize a to se mu
2.místem se ziskem 176 bodů podařilo i za přispění našich kluků.
Philip Krenek obsadil 4.místo v běhu na 400m v čase 51,60s a přispěl i podílem ve štafetách, na
4x100m 2.místem v čase 44,93s a na 4x400m 3.místem v čase 3:34,19s.
Jan Patka obsadil ve výšce 4.místo výkonem 191cm a 7.místo v oštěpu výkonem 48,75m.

Baráž o postup do Extraligy mužů a žen v Edenu, neděle 8.září
Tým mužů A.C.Sparta usiloval o postup dvou týmů do Extraligy v kategorii mužů, jeho šance byly pouze teoretické, což se umístěním na 7.místě potvrdilo.
Viktor Kašák běžel 100m a z rozběhu postoupil časem 11,65s do FB, zde zaběhl 11,67s, na 200m zaběhl 23,45s. Běžel 4x100m v nebodující štafetě v čase 45,81s.
Nico Boketta nastoupil na 1500m ve velmi kvalitní konkurenci a běžel svůj životní závod, když obsadil výborným finišem v pomalu rozběhnutém závodě 2.místo v čase 4:01,39s. Dnes měl na velký výkon! Podílel se na 5.místě štafety 4x400m v čase 3:27,33s.

Tým žen USK „B“ šel do baráže v neúplné sestavě a nasazení do disciplín, jelikož do Extraligy, kde startuje „Áčko“ ani postoupit nemohl a obsadil 6.místo.
Eliška Landsmannová obsadila 9.místo v běhu na 800m časem 2:23,54s.
Linda Dufková obsadila 4.místo v běhu na 100m překážek časem 15,26s.
Veronika Čižinská obsadila 6.místo v běhu na 400m překážek časem 66,72s a podílela se na 10.místě štafety na 4x100m v čase 53,23s.
Adéla Šínová obsadila 4.místo v trojskoku výkonem 11,44m, 7.místo v kladivu výkonem
35,26m a 9.místo v kouli výkonem 10,65m.

Přidáno/aktualizováno: 20.9.2019

Další aktuality

Informace k tréninkům po Novém roce od 4.ledna 2021

Moje přání, abychom se setkali při trénincích na hřišti po prázdninách v začátku roku 2021 v plném počtu se nenaplnilo. Protiepidemická opatření PES odpovídají nadále nejvyššímu 5.stupni. celý článek

(vloženo 4.1.2021)

PF 2021 vám všem

celý článek

(vloženo 31.12.2020)

Vážení rodiče, atleti,

pro podstatnou část našich mladých atletů a adeptů atletiky jsme v letošním roce 2020 ukončili 18.prosince tréninky a dětem začaly předčasně prázdniny. Pro starší věkové skupiny atletů tréninky v průběhu zbývajících dnů letošního roku budou probíhat celý článek

(vloženo 22.12.2020)

Výsledky z 87.ročníku Velké Kunratické

87.ročník Velké Kunratické se uskutečnil v neděli 13.prosince. Z důvodu protiepidemických opatření se v tomto opožděném termínu mohli postavit na start u Dolnomlýnského potoka ne všichni vyznavači tohoto tradičního závodu, některé kategorie byly zruš celý článek

(vloženo 19.12.2020)

Výsledky z Mistrovství ČR v přespolním běhu

Mistrovství ČR v přespolním běhu všech kategorií se uskutečnilo v opožděném termínu 12.-13.prosince 2020. celý článek