Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY III.KOLA PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV JUNIOREK

 
Ve čtvrtek 29.srpna 2019 proběhlo na Julisce III.kolo Přeboru Prahy družstev juniorek. Tak jako v předchozích dvou kolech mělo i toto klání jasného vítěze a tím byly naše juniorky. Po třech kolech jsou na čele s plným ziskem 18 hlavních bodů.
V tomto kole zvítězily se ziskem 83 bodů před SK Jeseniova se 76 body, ASK Slavia na třetím místě 46 bodů.
IV.kolo se koná už v úterý 3.září v Edenu a tam se rozhodne o přebornických medailích družstev a především o postupu dvou týmů do Mistrovství Čech, kde v případě juniorek není o postupu nutno pochybovat, juniorky mají nakročeno směrem k vyšším metám.
Holky nastoupily v počtu 13 závodnic, bodovalo včetně štafet 12 z nich (11 individuálně).
Nejvíce bodující a to ze všech startujících juniorek s plným počtem 21 bodů za 3 vítězství byla Terka Šínová, Anička Kerbachová získala 15, Verča Slavíková 11 bodů.
V disciplíně boduje prvních šest a ti získávají 7-5-4-3-2 a 1 bod.
 
Výsledky podle disciplín a bodových zisků:
 
100 metrů – 1 bod
6.místo: Anna Korbová /H/ v čase 12,80s.
8.místo: Linda Dufková za 12,82s; 9.místo: Monika Doubková za 12,89s; 10.místo: Kamila Frontzová /H/ za 12,96s.
 
200 metrů – 8 bodů
2.místo: Anna Kerbachová /H/ v čase 2519s.
4.místo: Anna Korbová /H/ v čase 25,67s.
9.místo: Linda Dufková za 26,27s; Veronika Čižinská za 27,67s; Iveta Dufková za 28,30s.
 
800 metrů – 12 bodů
2.místo: Iveta Dufková v čase 2:24,21s.
3.místo: Eliška Landsmannová v čase 2:25,89s.
4.místo: Veronika Čižinská v čase 2:32,00s.
 
3000 metrů – 5 bodů
2.místo: Klára Kačerovská /H/ v čase 11:07,66s.
 
100 metrů překážek – 19 bodů
1.místo: Tereza Šínová v čase 14,11s.
2.místo: Anna Kerbachová /H/ v čase 14,48s.
3.místo: Linda Dufková v čase 15,06s.
4.místo: Kamila Frontzová /H/ v čase 15,26s.
7.místo: Adéla Šínová v čase 15,61s.
 
4x100 metrů – 4 body
3.místo: Čižinská-IDufková-Doubková-Korbová v čase 51,15s.
7.místo: Adéla Šínová v čase 15,61s.
 
Výška – 7 bodů
1.místo: Tereza Šínová výkonem 166cm.
7.=místo: Tereza Hložková výkon 147cm
 
Dálka – 7 bodů
1.místo: Tereza Šínová výkonem 569cm.
Veronika Slavíková výkon 494cm.
Koule – 11 bodů
1.místo: Veronika Slavíková výkonem 11,73m.
3.místo: Adéla Šínová výkonem 10,72m
 
Oštěp – 9 bodů
2.místo: Anna Kerbachová /H/ výkonem 35,50m.
3.místo: Veronika Slavíková výkonem 35,42m.
7.místo: Adéla Šínová výkon 31,45m; Kamila Frontzová /H/ výkon 26,77m.
 
Kompletní výsledky: www.atletika.cz

  

Přidáno/aktualizováno: 2.9.2019

 

Další aktuality

Výsledky lednových halových závodů všech kategorií

Vinohradské zimní koulování – Vinohrady, 19.ledna celý článek

(vloženo 25.1.2022)

Výsledky z vícebojů a dalších závodů v lednu 2022

Veřejné závody žactva – Stromovka, 11.ledna celý článek

(vloženo 18.1.2022)

Výsledky z lednových halových závodů 2022

Novoroční skoky – Nehvizdy, 5.ledna 2022 celý článek

(vloženo 10.1.2022)

Výsledky z úvodních závodů halové sezóny 2022

Vánoční hala mladšího žactva 19.prosince 2021 60 metrů: Andrea Prokopová 08 v rozběhu osobní rekord 7,94s, ve finále 8,08s. Dálka: Andrea Prokopová 08 v osobním rekordu 503cm. celý článek

(vloženo 6.1.2022)

Výsledky z MČR a z Mezikrajáku v přespolním běhu 2021

Posledním mistrovským závodem končícího roku 2021 bylo Mistrovství ČR v přespolním běhu pro kategorie juniorů a dospělých, uskutečnilo se ve Valašském Meziříčí 27.listopadu 2021. celý článek

(vloženo 5.1.2022)

Více aktualit